VOJVODINA u Evropi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: LE 2020: Bala Taun / Standard - VOJVODINA, 24.09.

Post by Radoye »

Vale wrote:I hope the Standard will pass, it would be nice to see Vojvodina in my country
Are fans now allowed to attend football matches in Belgium?

I don't think Standard will have too much trouble with the Welsh, of course surprises are always possible in football. That's why we're hopeful of making it through to the playoff round (and group stage :beg: )
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Vale
Posts: 8
Joined: Mon Jul 06, 2020 3:59 pm
Location: Belgium

Re: LE 2020: Bala Taun / Standard - VOJVODINA, 24.09.

Post by Vale »

Radoye wrote:
Vale wrote:I hope the Standard will pass, it would be nice to see Vojvodina in my country
Are fans now allowed to attend football matches in Belgium?

I don't think Standard will have too much trouble with the Welsh, of course surprises are always possible in football. That's why we're hopeful of making it through to the playoff round (and group stage :beg: )
From this weekend, the fans can return to the stadium but with a limited number (5000 it seems to me)
exlimanac
Posts: 110
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: LE 2020: Bala Taun / Standard - VOJVODINA, 24.09.

Post by exlimanac »

Upravo odgledao Standard...publika na stadionu.
Izgubili u gostima 1-0 uz to da su zadnjih pola sata imali igraca manje zbog gluposti....uz sve to igraju jako brzo....spic Oulare je ubica na njega treba jako obratiti paznju,u 92 minutu je iz neke frljoke roknuo glavom precku i zamalo izjednacio.Iz svih mogucih i bocnih i centralnih pozicija kada su blizu gola sutiraju...ne ustrucavaju se.Neznam....deluju kao ekipa koja igra iz malo dodira te u odnosu na nasu sporu i tromu vezu izgledaju kao da su svetlosnim godinama daleko.Jedina zanimljiva stvar je to da kad gube i kad su u problemu deluju totalno pogubljeno sto je ovde bio slucaj zadnjih 10 tak minuta.Bice nam jako tesko....eventualno ako bi dugo drzali 0-0 tu bi mogli mozda da racunamo na njihovu nervozu i eventualnu sansu....
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: LE 2020: Bala Taun / Standard - VOJVODINA, 24.09.

Post by lexa »

Vale wrote:I hope the Standard will pass, it would be nice to see Vojvodina in my country
Hey Vale

Nice to see that someone from Belgium follow Vojvodina.
Welcome to Novi Sad and Serbia :cheers:
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: LE 2020: Bala Taun / Standard - VOJVODINA, 24.09.

Post by CRD FCV »

Идеална је прилика да, уколико Стандард прође у треће коло што се скоро па не доводи у питање, на утакмици са њима укаже нека част Силвестеру Такачу који је носио дрес обе екипе. Тиме би шири фудбалски аудиторијум Србије а и Белгије се присетио или по први пут чуо за његово име.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: LE 2020: Bala Taun / Standard - VOJVODINA, 24.09.

Post by Turija »

CRD FCV wrote:Идеална је прилика да, уколико Стандард прође у треће коло што се скоро па не доводи у питање, на утакмици са њима укаже нека част Силвестеру Такачу који је носио дрес обе екипе. Тиме би шири фудбалски аудиторијум Србије а и Белгије се присетио или по први пут чуо за његово име.
Bio bi to pravi potez. Odlicna ideja. :lala:
Nadam se da ce uprava uraditi nesto po tom pitanju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: LE 2020: Bala Taun / Standard - VOJVODINA, 24.09.

Post by novosadjanin »

Standard je u nekom losem momentumu, samo da ne prorade protiv nas. Izgubili su u prvenstvu od slabijeg protivnika. Jos uvek traze postavu. Probali su sa Oulareom umesto Avenatija na centarforu, ali na toj utakmici nisu postigli gol. Povredjena su im dva ponajbolja igraca Bastien i Lestien, prodali Vojvodu... Imacemo i dva dana vise za odmor jer oni prvenstvenu igraju u nedelju. Igranje bez prisustva publike nama sigurno vise odgovara, tako da se tu minimizuje prednost domaceg terena. Kako se priblizava utakmica sve sam veci optimista (umereni), videcemo da li opravdano.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: LE 2020: Bala Taun / Standard - VOJVODINA, 24.09.

Post by Dragojlo »

Jbt, ako je mogao da ih pobedi izvesni OOOHHH Leuven, valjda možemo i mi... A i Bala Town remizirao sa moćnim QC Nomadima.... Ima nade za nas! :deal:
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: LE 2020: Bala Taun / Standard - VOJVODINA, 24.09.

Post by CRD FCV »

Turija wrote: Nadam se da ce uprava uraditi nesto po tom pitanju.
Чини ми се да без притиска навијача то неће пасти на памет никоме ко се пита за било шта у клубу.
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: LE 2020: Bala Taun / Standard - VOJVODINA, 24.09.

Post by N13 »

A sta moze klub konkretno da uradi, kad smo gosti?
Drugo bi bilo da smo mi organizatori utakmice...
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: LE 2020: Bala Taun / Standard - VOJVODINA, 24.09.

Post by CRD FCV »

N13 wrote:A sta moze klub konkretno da uradi, kad smo gosti?
Drugo bi bilo da smo mi organizatori utakmice...
Пошаље предлог домаћину.
Припреми неки прилог за тв пред пренос утакмице - уколико има воље од стране тв станице која нас преноси да то и пусти.
играчи понесу неку паролу пред почетак утакмице ако ови већ нису заинтересовани.

Нешто се може смислити. Штета да пропадне прилика.
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: LE 2020: Bala Taun / Standard - VOJVODINA, 24.09.

Post by Koral »

Vale wrote:
Radoye wrote:
Vale wrote:I hope the Standard will pass, it would be nice to see Vojvodina in my country
Are fans now allowed to attend football matches in Belgium?

I don't think Standard will have too much trouble with the Welsh, of course surprises are always possible in football. That's why we're hopeful of making it through to the playoff round (and group stage :beg: )
From this weekend, the fans can return to the stadium but with a limited number (5000 it seems to me)
Yes, but in your league. This is Europa league, and UEFA has own rules :lala:
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: LE 2020: Bala Taun / Standard - VOJVODINA, 24.09.

Post by novosadjanin »

Ukoliko sutra jedna od ovih 9 ekipa ispadne: Totenhem, Bazel, Kopenhagen, Volfsburg, Apoel, Bate, Galatasaraj, Malme, partizan, u tom slucaju pobednik meca Standard-Vojvodina ce na zrebu za 4.kolo u petak biti u grupi povlascenih ekipa. Pod uslovom da Standard izbaci Velsane.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: LE 2020: Bala Taun / Standard - VOJVODINA, 24.09.

Post by Deep Purple »

novosadjanin wrote:Ukoliko sutra jedna od ovih 9 ekipa ispadne: Totenhem, Bazel, Kopenhagen, Volfsburg, Apoel, Bate, Galatasaraj, Malme, partizan, u tom slucaju pobednik meca Standard-Vojvodina ce na zrebu za 4.kolo u petak biti u grupi povlascenih ekipa. Pod uslovom da Standard izbaci Velsane.
Izgleda da je utakmica između Bala Towna i Standarda otkazana.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: LE 2020: Bala Taun / Standard - VOJVODINA, 24.09.

Post by novosadjanin »

Deep Purple wrote:
novosadjanin wrote:Ukoliko sutra jedna od ovih 9 ekipa ispadne: Totenhem, Bazel, Kopenhagen, Volfsburg, Apoel, Bate, Galatasaraj, Malme, partizan, u tom slucaju pobednik meca Standard-Vojvodina ce na zrebu za 4.kolo u petak biti u grupi povlascenih ekipa. Pod uslovom da Standard izbaci Velsane.
Izgleda da je utakmica između Bala Towna i Standarda otkazana.
Otkazana je ta u Velsu, ali se igra Standard- Bala Town u Lijezu, jer su tako trazili simpaticni Velsani. Regularnost na nivou nase super lige. Mogli su bar malo Belgijanci da se umore u putu tamo i nazad.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Post Reply