"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
N13
Posts: 2132
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by N13 »

Turija wrote:Sergeja nece, pa nece, ni lopta ni gol u reprezentaciji.
Stalno ga tera maler.
I sad protiv Rusa isto. Nisam gledao mec, ali prema pisanju portala njegova slaba partija?
Da li je neko od forumasa gledao taj mec i kakav je utisak ostavio SMS?
Slabo, kao i cela sredina terena.
Jedva par kontakata sa loptom. Imao jednu odlicnu sansu u prvom poluvremenu, gde je golman odbranio, mada lopta svakako nije isla u gol. Morao je Sergej iz te situacija preciznije sutirati.
Negativan utisak je ostavio i zbog trazenja penala kod sudije, iako penala nije bilo, posto je igraca Rusije lopta pogodila u grudi, a ne u ruku... Sergej je protestovao kod sudije kao da je Rus sa obe ruke uhvatio loptu :)

Medjutim, za Sergeja smo navikli da portali tako pisu, ali ne mogu da verujem da onog partizanovog stopera sto je otisao u Monako (sto ga je Mrkaja otresao u finalu kupa) ne kritikuju. Sta vise, hvale ga, pisu 'ne bas debi iz snova, ali odlicno iskustvo'. Pa pored Maksimovica je bio najgori! Skrivio penal tako sto mu Rus pobegao kao amateru, a i pored toga, nekoliko puta otisao po burek.
User avatar
Stexman
Posts: 2618
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Stexman »

Ne bih se bas slozio da je Serdjo bio bas los. Ne ifra se fudbal samo sa loptom. On je pokrivao veliki deo terena i cim je izasao ostala je velika rupa u sredini. Nakon toga smo primili dva gola.
Da ga nece lopta nece, ali daleko od toga da je podbacio.

Za razliku od njega strah koji sam imao od Pavlovica bio je opravdan. Ja ne znam sta su ovi iz Monaka videli pa ga platili 10 miliona evra. Ali sto kazes, niko njega ne kritikuje iako je kod tog penala tri puta proplivao. Samo u toj jednoj situaciji. Uzas. A sudeci po novinama gledacemo mi njega jos koji put.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by naseljekolumbija »

Ми овако не знамо да играмо, немамо играче за ту формацију и то је то. Нека зове десног бека, кога год. И нека се врати провереном систему, доста више са експериментима. Без обзира што изгледа да намерно хоћемо опет у лигу ц у следећем циклусу не смемо се брукати.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Deep Purple »

Image
EDIT: Siniša u startnih 11 !
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by novosadjanin »

A u prvih 11 i Cimirot iz Standarda.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Deep Purple »

Siniša vrhunski odigrao protiv vrhunske reprezentacije plus kad se uzme u obzir da je debitovao... Stvarno nemam reči alal vera momku. Da ostane do kraja kvalifikacija. Voleo bih i do kraja sezone ali ako ovako nastavi plus pominjanje Sportinga kao klub koji je zainteresovan...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Voja »

Stexman wrote: Ja ne znam sta su ovi iz Monaka videli pa ga platili 10 miliona evra.
Misljenja sam da se tim ciframa barata po potrebi,ako nema neke frke u javnosti iznose se mnogo manje cifre,a ostatak u dzepove,a ako slucajno transfer pada u vreme nepodobno po klub i vreme nezadovoljstva navijaca,tada se cifre malo "pumpaju" u clju smirivanja situacije,i mislim da se tako radi u svim nasim klubovima.Mozda i nisam u pravu,ali rezonujem tako
Image
Karlsson
Posts: 2216
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Karlsson »

Vidim navijači Bosne su veoma zadovoljni sa Saničaninom.
Nadam se da će mu promocija kroz bosansku reprezentaciju dići cenu, kada već ne možemo kroz našu reprezentaciju da promovišemo kojeg igrača zbog izvikanih imena. Iako bi jedan Vukadinović Srbiji legao kao budali šamar.

Vidim i već jedno vreme navijači Partizana opasno balave za Sanijem.
User avatar
ernesto
Posts: 1222
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by ernesto »

Kad bi dobili jedno 1,5 miliona za Sanija, bilo bi fenomenalno!
I Sataru dovedemo na njegovo mesto .
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Deep Purple »

ernesto wrote:Kad bi dobili jedno 1,5 miliona za Sanija, bilo bi fenomenalno!
I Sataru dovedemo na njegovo mesto .
Ispod 3 mill ne sme ni da se razmišlja jer Sani je reprezentativac i po svemu sudeci bice standardan. Najbolje godine, ima jos 6-7 dobrih sezona ispred sebe. Ne treba ga pustiti za neku malu cenu i koliko znam do 2023 ima ugovor ako se ne varam?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by gospodinFKV »

Deep Purple wrote:Ispod 3 mill ne sme ni da se razmišlja
Znaci prodajemo ga za 500 hiljada maks. :oops:
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Dragojlo »

Pa jer moramo odmah priželjkivati prodaju našeg igrača koji konačno doživljava igrački bljesak?? :oops:
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Deep Purple »

Dragojlo wrote:Pa jer moramo odmah priželjkivati prodaju našeg igrača koji konačno doživljava igrački bljesak?? :oops:
Niko ne priželjkuje. Svi mi bi smo voleli da igrače kao što je Siniša da gledamo još dugo u našem dresu ali ako ovako nastavi biće baš teško sačuvati ga. Sporting ga prati već duže vreme. Ali bilo bi najbolje da ostane još ove sezone kod nas pa da sledeće sezone ode a kao zamenu da dovedeo Šataru.
srkins
Posts: 1467
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by srkins »

Sanicanin ima ugovor jos samo ovu sezonu ako mislimo da ga prodamo za neku ozbiljniju lovu taj ugovor se mora produzavati
User avatar
N13
Posts: 2132
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by N13 »

Zna li se sta je sa Sergejom? Nema ga danas ni na klupi?
Post Reply