Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Voja »

Bez Abubakara,Eskica,Gavrica,Lakic-Pesica,Bjelosa,Mijica,Aksentijevica... Napredak koji pobedi Partizan u Beogradu izadje na megdan Zvezdi.... Tako da dzaba se sve ovo igra.... besmisleno je. Prekinuti odmah sve i dati titulu Zvezdi i za narednih 40 godina..... ugasiti ligu... a nama ta dva meca u Evropi nece doneti nikakav boljitak,tako da sa njima ili bez njih isti djavo
Image
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by pedjans »

Mislim da je najverovatniji scenario da se odigraju krajem maja jos cetiri kola lige i kraj, mozda i da se nekako na brzinu zavrsi kup.
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by ssnigd »

Jedina korisna stvar od Corona virusa.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Voja »

https://www.maxbetsport.rs/golgeterska- ... ov-197933/" onclick="window.open(this.href);return false;

Za mog druga Turiju :)
Image
User avatar
Turija
Posts: 10834
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Turija »

Mozda hoce da se vrati u Vosu :)

Salu na stranu, ali ko sad igra dobro u zvezdi?
Imaju previse igraca i onda puno nezadovoljnih.
Mislim da bi se to uskoro i u Vosi desilo, da nema ovog prekida. Lalatovic je vec najavljivao odlazak ovog leta.

No, kako je Minja napisao, nikakva steta nije sto se ne igra.
Valjda se dozvati pameti u fudbalskoj organizaciji, jer fudbal je totalno zaprljan od najnize lige, pa do najvise.
Jednostavno to vise nije sport, vec dogovoreno takmicenje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Voja »

Turija wrote: Jednostavno to vise nije sport, vec dogovoreno takmicenje.
I kad u takvom kao centarfor Zvezde ne uspes,o kom kvalitetu pricamo Turija?
Image
User avatar
Turija
Posts: 10834
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Turija »

Vojo, bas zato i nema motiva ni kod igraca, ni kod trenera, ni kod gledalaca.
PS
Kakav motiv da ima Pavkov posle onih golova Liverpulu :wink: :mrgreen:
Salu na stranu Pavkov je u krizi, kao svi ostali zvezdini igraci i jedva cekaju da odu u neki ino klub. LS im se nece ponoviti jos jako dugo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2100
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by churguzijanac »

Najbolje da se prekine i da se ne nastavi ni ove, ni sledece, ni one tamo godine.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Voja »

churguzijanac wrote:Najbolje da se prekine i da se ne nastavi ni ove, ni sledece, ni one tamo godine.
Mozda ne bi bilo lose da se izglasa zvanican stav ovog foruma povodom prekida,odlaganja ili sta vec,verujem da bi medijima bilo zanimljivo da ga prenesu. I ja sam za bar 10 godina prekida naseg prvenstva... dok se ne opamete
Image
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Djisa »

Gre'ota placate igrace kad je sve dogovoreno pre pocetka meca. Bolje da stavimo sve direktore/vlasnike klubova u jednu prostoriju, oni dogovore rezultate i sutra novine objave te rezultate i kao da se igralo! :mafia:
Kup je nas!
User avatar
Turija
Posts: 10834
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Turija »

Ocekivao sam veci kapacitet tribina, ali kad malo dublje sagledam, mislim da je optimalno odabran, da bi na svakoj utakmici TSC bio domacin.
Hocu reci, ostavice jednu tribinu iza gola gostima, a za sve tri ce prodati godisnje pretplatne karte i resen problem da ne budu gosti na svom terenu. Tj da ne bude vise gostujucih navijaca.
Pametno resenje za gostovanje blizanaca.
Mozda bude tesan za evropske utakmice TSCa, ali prvo treba doci do njih, a ko kupi sezonsku obezbedio se i za te meceve.
Na kraju ce imati sve uslove bolje od FK Vojvodine, jer rade strateski, planski i sa zeljom da budu respektabilan klub, ne samo u domacem takmicenju.
Mozda ce i Vosa evropske utakmice morati igrati u Topoli, kako stvari stoje, jer Nas Stadion je iz proslog veka, a uprava blizanacka, kao i grad. Na zalost navijaca Vose i njenih Osnivaca.

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... racemo-jos" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8924
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Radoye »

Jbg lako je kurciti se drzavnim parama.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
NS DUNAV
Posts: 69
Joined: Sat Mar 24, 2012 4:19 am
Location: Тамо вамо по Србији

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by NS DUNAV »

Radoye wrote:Jbg lako je kurciti se drzavnim parama.
Слажем се,али су то ипак по мом скромном мишљењу,углавном Орбанови новци.Неко брине о својој нацији и изван граница му државе ,док овај наш ...о чему и о коме тај брине ?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8924
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Radoye »

NS DUNAV wrote:
Radoye wrote:Jbg lako je kurciti se drzavnim parama.
Слажем се,али су то ипак по мом скромном мишљењу,углавном Орбанови новци.Неко брине о својој нацији и изван граница му државе ,док овај наш ...о чему и о коме тај брине ?
Tacno tako, i za ciji su novci i za ovog naseg i njegovu brigu.

Opet, gde smo tu mi? Ni zivi ni mrtvi, u nekoj dimenziji odvojenoj od svega...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3902
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Red Marquis »

Velika je sreća što nisu krenuli ništa ovde da prčkaju.
Srećom, sad smo mirni za duži niz godina.
Io odio Belgrado
Post Reply