Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by pedjans »

Tačno, mislim da je borba za Evropu i dalje itekako neizvesna. TSC ima sedam bodova manje od nas i mnogo bolji raspored, i bolji je u međusobnom skoru sa nama. Čuka takođe ima odličan tim. Mi u preostalih 14 kola igramo uglavnom sa jakim protivnicima, i u međusobnim susretima će biti odlučeno ko će ići u Evropu. Naročito u dva meča sa Čukom i preostalom jednom meču sa TSC. Dobro stojimo, ali je sve još jako daleko od raspleta.

Zna li neko šta se dešava sa kupom? Niko i ne pominje čak ni žreb, ne znam ni kad se igra četvrtfinale...
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by novosadjanin »

U nedelju od 14h Arena prenosi derbi kola: Vozdovac-Vojvodina!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Voja »

Turija wrote:Bice mi zao, ako Indjija ispadne. Ispadanje sam joj i prognozirao zato sto nije u ,,semi", a i da je ,,mnogo" superligasa sa ove strane reka, pogotovo, ako udje i Kabel i ligu.
Zao mi je i Macve, zbog njene fudbalske tradicije i dobrih igraca koji su voleli da dodju u Vojvodinu iz Sapca i okoline.
Ali, ne odlucuje o tome kvalitet, kao i o svemu drugom, vec poodavno.
Nazalost.
svega tu ima moj dragi Turija... i mislim da je u borbi za opstanak jos uvek sve otvoreno. Mnogo toga ce zavisiti i od rezultata u derbiju :wink: A kad smo kod Indjije i Macve,ajde da ne pravim opet neke teorije zavere :mrgreen: ali mi zanimljivo da mec Macva-TSC sudio sudija iz Indjije :) Kako se uopste delegiraju sudije? Jel se izvlace iz bubnja ili!? A kad se u googl ukuca ime sudije sve reprezentativni naslovi :mrgreen: Inace za mene je ovo kolo bilo RADNO,a ne vikend,ali radno ne zbog radnog dana,vec zato sto su ga sudije odradile majstorski.Maltene na svakom mecu sudija u centru paznje.KATASTROFA!!!! Kada smo vec kod putnika u Evropu,SVIM SRCEM navijam da jedan od putnika bude TSC,a ne Cukaricki. Timovi koji protiv sampiona igraju kao Vosa i Cukaricki po meni i ne zasluzuju Evropu.Mozda su za nekog drugog bas ti mecevi ulaznica za Evropu,ali ja cu joj se radovati koliko i jedinom osvojenom kupu
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Turija »

Vojo, to odakle je sudija, mislim da vise nema nikakve veze u domacoj ligi.
U Jugoslaviji da, jer onda je npr sudija recimo iz Sarajeva sudio, kao neutralan sudija, medjusobne meceve ekipa iz drugih republika ili gradova, pretpostaljajuci se da je, verovatno, navijac Sarajeva ili Zelje, iz Mostara Veleza, Ljubljane Olimpije, Beograda zvezde i partizana i slicno. Mada nije pravilo, jer vec se i onda poceo gubiti lokal patriotizam u manjim gradovima, zbog televizije i medija iz republickih centrala.
A sad, sta ces vise od npr. Maje Vujovica iz NS ili sudije iz Cacka, Nisa...sve su to sudije zvezde, partizana ili saveza.
Tako da, svejedno je odakle je sudija.
Samo Mazic i mozda Jovanovic imaju licnu autonomiju, zbog Evrope, kao i njihovi mahaci, da bi ostali na FIFA listi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Voja »

Uh kako zanimljivo kolo... mnogo lepih,neizvesnih meceva... TSC na kraju jedva pobedi krusevljane iako su realno ceo mec bili bolji,ali i Napredak imao fantasticne sanse.Odlicna je bila i konferencija posle meca :thankyou: Radnik i Rad isto neizvestan mec koji je odlucio kiks igraca Rada. Radnicki Nis protiv Indjije samo dva penala ovaj put :mrgreen: prvi je posebno atraktivan bio. :cry: Rekao bih da sudija ne bi posle ta dva dosudjena penala pogresio ni da je "okrecio" za zelene.Indjija je verovatno najpokradenija ekipa ove sezone.Proleter i Macva takodje solidan mec,sa po meni veoma atraktivnom odbranom penala (i odbijene lopte) od strane gostujuceg golmana.Lepo je cuti i glas spikera na nasem stadiona kad igra Proleter :dance2: Mladost je dobila Cukaricki i po meni najsladja pobeda dana (uz nasu naravno) jer Cuka i njen strateg posle onog meca sa Zvezdom su dosegli do negativnog maksimuma u mojim ocima.A sa ova 3 boda,nadam se da ce Lucanci biti opusteniji i rastereceniji protiv nas :wink: Takodje zanimljiva konferencija posle meca,i neka.... drago mi je.Svi klubovi koji ne zele da igraju fudbal treba da se ugase. I na kraju po meni utakmica kola Javor-Spartak.Najbolje da pogledate izvestaj,da ne opisujem... cestitke za obe ekipe. :cheers:

Eh da.... zaboravih i derbi :mrgreen: kamo srece da igraju medjusobno svaki vikend,da medju ostalim parovima imamo preko potrebnu neizvesnost i fudbalsku draz,da nam zivne fudbal u zemlji. A sta oni mogu da ponude (kad ni sa jedne strane nema sklanjalice i pomoci sudija) sem NULE iliti NISTA!!!!
Image
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Душан »

Ајоој вечитог ли дербија :rolll: :rolll: :-D Ко нас побеђује и то са пола гаса ахахахаха :D
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Turija »

Душан wrote:Ајоој вечитог ли дербија :rolll: :rolll: :-D Ко нас побеђује и то са пола гаса ахахахаха :D
Da li nam je trener bio na stadionu, pa da objasni kako su oni to Vosu razbili kao dete zvecku, sa takvim timom i bez po muke?

Kad forumasi pisu da zvezda nema tim i da im je odbrana teska kiksara, onda struka i novinari pricaju kako su cigani svetlosne godine iznad drugih timova u ligi ( bas, onako, ,,strucno i ,,profesionalno").
Da, oni su samo u budzetu svetlosne godine ispred drugih, o kojem pricaju jedino kada igraju u Evropi, pa koliko je on puta manji od evropskih - sto se bas i ne bi reklo. Jer, da je tako, ne bi imali toliko (pre)placenih stranaca i domacih igraca.
Jako je isplativo igrati u blizancima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Душан »

Turija wrote:
Душан wrote:Ајоој вечитог ли дербија :rolll: :rolll: :-D Ко нас побеђује и то са пола гаса ахахахаха :D
Da li nam je trener bio na stadionu, pa da objasni kako su oni to Vosu razbili kao dete zvecku, sa takvim timom i bez po muke?

Kad forumasi pisu da zvezda nema tim i da im je odbrana teska kiksara, onda struka i novinari pricaju kako su cigani svetlosne godine iznad drugih timova u ligi ( bas, onako, ,,strucno i ,,profesionalno").
Da, oni su samo u budzetu svetlosne godine ispred drugih, o kojem pricaju jedino kada igraju u Evropi, pa koliko je on puta manji od evropskih - sto se bas i ne bi reklo. Jer, da je tako, ne bi imali toliko (pre)placenih stranaca i domacih igraca.
Jako je isplativo igrati u blizancima.
Више сам мислио на ове друге. Ако већ знамо каква је ситуација са циганима, и какве они утакмице играју у првенству, како ли су нас ови други умлатитили 4:0, с обзиром да су јуче у оној крш утакмици оставили ипак гори утисак од звезде.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Turija »

Mene je sramota tih 11:0 u utakmicama sa crvenima, ne toliko ova jedna utakmica 4:0 sa crnima.
Ovu drugu jos i mogu da zaboravim, desi se.
Medjutim, onih 11 nikada i nikako. Trajna sramota bivsih i sadasnjih ljudi u Klubu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by gospodinFKV »

Turija wrote:Trajna sramota bivsih i sadasnjih ljudi u Klubu.
Polazis od pretpostavke da srama imaju i tu si se u startu zaje*ao. :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Voja »

ajde da si faker,pa makar i placao da kreses.... Al da si ona koja noge dize,pa jos i za dz. Ju,ju,ju....
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Voja »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=c4rR2yZ ... e=emb_logo[/video]

Turija odvoj dva minuta da cujes nesto od recimo 24:55 pa narednih 120 sekundi :cheers:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Turija »

Vojo, jos jedno misljenje koje potvrdjuje da se nije smeo precrtati u Vojvodini, kao i Meri, a pogotovo Nikolic.
To su ozbiljne i skupe greske Kluba, tj struke i uprave.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8924
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Radoye »

Turija wrote:To su ozbiljne i skupe greske Kluba, tj struke i uprave.
Skupe za koga?
Mislim da gledas na stvari iz pogresne perspektive, zato sto volis klub - iz njihove perspektive oni su u ovoj prici odlicno prosli, progurali su neke svoje seme i semice a to im je jedino i bitno, i upravi i struci, nema tu nikakve greske, s takvim ljudima to drugacije nije ni moglo da bude. Jednostavno tu interes kluba nikad nije u prvom planu, mozda se ponekad slucajno poklopi sa ostalim interesima koje treba nahraniti ali nikad nije primarna briga. A dok god su ti ostali interesi nahranjeni imamo harmoniju u klubu bez bozira na stanje na tabeli i (ne)kvalitet prikazanog na terenu, dok cim tu zaskripi dolazi do trvenja pa trener ne prica sa sportskim direktorom i slicno.
A klub ko j**e, za to ionako niko od njih ne brine, jos samo mi par zaludjenika i budala se sikiramo oko toga.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by fare »

Kakav je penal sviran za crne sektaše to više nije normalno...
Post Reply