Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Turija »

Voja wrote:
Turija wrote: Ja cu od sada da ga pratim, kao ti Merija :cheers:
Ovaj put kao Klose,glavom u zemlju,takvi su neodbranjivi :cheers: Al nije to nista,videces sutra Bojica :mrgreen:
Broj 22 ; 1 gol i 2 lepe asistencije :lala: .
Za sad, tako, idemo dalje u sledece kolo.

https://youtu.be/VMqm_xVJeKA" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Turija »

Ako preskocimo hvalospev zvezdi, ostalo je OK , a ima podosta i o Vojvodini, kad je bio kod nas pozajmljeni igrac od Kineza.
Nije lose procitati. Polako se ljudi otvaraju u prici o domacem fudbalu.

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ara/351141" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by ernesto »

Uf kad se setim te polusezone....kakav tim!
Plus tako je blizu bilo da prodjemo Serif....0
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by gospodinFKV »

Jedan od retkih cigosa u nasem dresu koji mi je bio simpatican.
Evo ga, dva gola spakovao Napretku! :cheers:
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Milan »

Ovaj gari je teski baksuz. :mrgreen: Ko procita ovaj intervju, nema sanse da angazuje...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Turija »

Najzad sportski novinari da se pocnu baviti stanjem u domacem fudbalu i zasto nema gledalaca na Balkanu, a ima u zapadnoj Evropi. Trebao im biti stalni zadatak da vrse pritisak da se stanje promeni za dobrobit sporta. Ovako, tonemo sve dublje.
Nije problem u razlici u novcu, tamo i ovde. Problem je u mnogo cemu drugom, sto se vidi i u komentarima.

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... eda/351411" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Turija »

Indjija vodi na poluvremenu 1:0 protiv vanzemaljaca, protiv kojih Vosa i Lalatovic ne mogu ni 20 minuta da ne prime gol.
Indjija igra dobro i rastereceno, jer bas je briga, sto je ne zele i ligi.
Sudjenje je nedvosmisleno navijacko za goste, kao i komentator na areni :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Душан »

Kад видим како је Инђија одиграла дође ми да навијам за Раднички, јер ми не да не заслужујемо да играмо европу, него не заслужујемо ни плеј оф.
User avatar
slanobarac
Posts: 3642
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by slanobarac »

Душан wrote:Kад видим како је Инђија одиграла дође ми да навијам за Раднички, јер ми не да не заслужујемо да играмо европу, него не заслужујемо ни плеј оф.
Je l' ti neko brani?
Mi jesmo generalno loši ali za Radnički smo vanzemljaci. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Turija »

slanobarac wrote:
Душан wrote:Kад видим како је Инђија одиграла дође ми да навијам за Раднички, јер ми не да не заслужујемо да играмо европу, него не заслужујемо ни плеј оф.
Je l' ti neko brani?
Mi jesmo generalno loši ali za Radnički smo vanzemljaci. :cheers:
Slanobarac, razumi opravdani gnev.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Voja »

slanobarac wrote:
Душан wrote:Kад видим како је Инђија одиграла дође ми да навијам за Раднички, јер ми не да не заслужујемо да играмо европу, него не заслужујемо ни плеј оф.
Je l' ti neko brani?
Mi jesmo generalno loši ali za Radnički smo vanzemljaci. :cheers:
Indjiji treba uruciti orden za hrabrost,jer su se usprotivili sistemu. Da li ce ih to kostati,videcemo,ali u svoja dva meca ove sezone sa Zvezdom ogolili su ih do maksimuma. Sudija samo po tribinama nije delio kartone :) I kad pogledas da je Indjija dobila mislim 9 zutih,a Zvezda samo 1,pomislis UBILA ih Indjija.A ustvari Zvezda je ta kojoj su celu sezonu dozvoljeni podmukli udarci posebno im je specijalitet laktom s ledja,i koji im se ne sankcionisu. Treba izvuci podatak,kada je neko od zvezdinih igraca pauzirao zbog kartona!? :)
Sve u svemu,ovakvi mecevi bi za par meseci vratili publiku na stadione,kad od prvog zvizduka vidis da igraci ponosno i drsko brane boje tima cije dresove nose.

Slanobarac,nista licno,da ne bude da je neka prozivka sad,bilo ko da je tako napisao isto bih mu odgovorio. Jeste pobeda protiv nislija lepa i lepo zvuci,ali ne treba sad da skacemo od veselja i da se busamo u grudi kao i navijaci nekih drugih klubova kada slave otete i poklonjene pobede. Ne kazem da smo oteli ili da su nam poklonili,nego sam ubedjen da bi vise trebali da pokrenemo pitanje onako lose igre na Marakani,a ne da nas jedna kanonada kupi,ako me kapiras sta zelim reci.Retko kada sam bas siguran u rezultat i igru,ali pred ovaj mec sam bio 100% siguran i rekoh ubedljiva pobeda,napisah bar 2:0,a trebalo je mozda minimalno,al to je nebitno sad.Nego tom prognozom nisam hteo da akcenat stavim na sklanjalicu radnickog,vec izmedju redova na nasu sklanjalicu,u prethodnom kolu.To mene muci,da li smo se i zasto sklonili!?
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3642
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by slanobarac »

Vojo, Turija, ne vredi se vraćati na prošlu utakmicu. Dok ne budemo imali jačeg mafijaša od njihovog biće ovako. Generalno, nije tako samo u fudbalu već u svim sferama života u Srbiji. Zato ljudi beže iz ovog pakla. Prazni stadioni, škole, sela.....
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by pedjans »

Čini mi se da od cele Super lige samo Inđija nije u igri, odnosno ljudi igraju koliko mogu protiv svih. Verovatno će zbog toga ispasti.

Ono što jeste tragično je da je Zvezda smešna, što se najbolje vidi iz mečeva sa ovim, jedinim klubom (sem Partizana) koji protiv njih igra fudbal.

Inđija je u donjem delu tabele, a sa Zvezdom je igrala 2:1 za Zvezdu na Marakani uz neviđenu krađu i 1:1 u Inđiji.

Mi imamo mnogo bolji tim, ali nismo pripretili dvorskom klubu ni na jednom od dva meča, što govori dosta samo za sebe.

Tačno je da pitanje nije fudbalsko - ovo je takva država, i u svim ostalim oblastima je stanje isto, ponegde i gore.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Turija »

Bice mi zao, ako Indjija ispadne. Ispadanje sam joj i prognozirao zato sto nije u ,,semi", a i da je ,,mnogo" superligasa sa ove strane reka, pogotovo, ako udje i Kabel i ligu.
Zao mi je i Macve, zbog njene fudbalske tradicije i dobrih igraca koji su voleli da dodju u Vojvodinu iz Sapca i okoline.
Ali, ne odlucuje o tome kvalitet, kao i o svemu drugom, vec poodavno.
Nazalost.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Istocno stajanje »

Nasom pobedom protiv Radnickog mislim da smo otpisali njih kao konkurenta. Gledam raspored do kraja regularnog dela, Cuka i mi imamo slican raspored, dok TSC ima bas lak raspored, tako da se ovih 7 bodova prednosti moze vrlo lako istopiti.
Post Reply