Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1287
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by MiSmoFKV! »

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1283357/ ... dbalu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Zanimljiv članak i pohvala za našeg Mirka.
User avatar
Turija
Posts: 10800
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Turija »

MiSmoFKV! wrote:https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1283357/ ... dbalu.html
Zanimljiv članak i pohvala za našeg Mirka.
Ma, prica pricu o mentalitetu, a i za njega postoje samo dva kluba u Srbiji.
Ne moze da se otkaci od pogubnog zla domaceg fudbala.Isti je kao i oni - mentalitetski.
Dzabe i zivot na Zapadu. Tu on samo radi ono sto traze od njega. A, kad bi kreirao, unistio bi im sistem i doveo na nase grane.
Ali zato, Topica je video, a Vojvodinu i druge klubove ne vidi. Ma...
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4252
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Milan »

Voleo bih da neko iz naseg kluba opise kako se danas radi skauting u Voši.. :mrgreen:
POŠTO OBRAZ ???!!!
fare
Posts: 2842
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by fare »

Gledam sastave zvezda - čuka i Ezze i dr ćomi na tribinama za Ezzea mi je žao a za Judu mi je milo mislim da je ovo početak kraja njegove karijere.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9889
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Voja »

Eze je cistio kartone.

Inace,moram reci da mi je nedostajala ova nasa linglong liga i da sam jedva cekao da se lopta zakotrlja.
Jedva sam cekao da ponovo vidim blatnjave terene,da ponovo uzivam u carolijama sudija,trenera,novinara,pa i fudbalera.
Da vidim ponovo Kordica na golu :mrgreen: ,da slusam izjave trenera Napretka za kojeg mislim da jedini srcem vodi klub,da gledam izvestaj iz Sapca i imam osecaj kao da se igra 20000 milja pod morem,da u Indjiji vidim snimanje iz drugog ugla sa verovatno nekom novom 3D kamerom koja verno docarava uslove na terenu (dok neiskusni ljubitelji srpskog fudbala brisu svoje ekrane dok gledaju izvestaj :mrgreen: ),da gledam zelje i pozdrave na konferencijama,da gledam i slusam demagogiju trenera,da cujem kako novinar u prvom kolu postavlja pitanje "naredna utakmica vrlo brzo,za 7 dana!?" i odgovor "jeste,nemamo vremena za odmor".... ne znam,moj predlog da se mozda razmisli o nekom odlaganju :mrgreen: Da slusamo trenera koji je toliko dobar da je znao da ce se utakmica resiti u prvih 30 minuta :mrgreen: i stvarno,tim mu se nekako osecao suvisno na terenu i primio dva gola.... da vidim ponovo kako sudija ne svira dva penala za tim i to niko ne zeli ni da spomene,bar reda radi,predstave radi.... moram priznati uzeleo sam se i egzotike (Eliomoar & Odita),svecarske atmosfere (tu nam ne moze niko nista)... Ma svega je bilo,samo neka je krenulo :cheers: :cheers: :mrgreen:
Image
User avatar
ernesto
Posts: 1215
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by ernesto »

Bravo Vojo legendo!!!
Slatko si me nasmejao :cheers:
Uzgred,Korda zeznuo gol i imao par nesigurnih intervencija....
Dobri stari Korda :dance2:
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Dragojlo »

Kakav vrhunski fudbal Napretka i Javora!! :shock: Pa ono se ne propušta!
User avatar
Turija
Posts: 10800
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Turija »

ernesto wrote:Bravo Vojo legendo!!!
Slatko si me nasmejao :cheers:
Uzgred,Korda zeznuo gol i imao par nesigurnih intervencija....
Dobri stari Korda :dance2:
@Voja :lala:
Da je arena otkupila prenose cele lige, pa, onda, prenosi samo dve utakmice u svakom kolu i ponekad casti ostale klubove prenosom, kao da oni igraju na Marsu.
Ali zato redovno imamo prenose iz okruzenja (i malo podalje), koji nikog ne interesuju. I onda kuknjava zbog SK.
Sve po evropskim standardima i domacoj digitalizaciji.
Multi prenos, nepoznata rec za otkupljivaca svih prava prenosa SLS, pa da kupis sta hoces da gledas, a ne sta ti poturaju na ekran.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10800
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Turija »

Da li je neko pogledao izvestaj iz Subotice?
Ako pogledate, videcete ko je pravio problem odbrani Radnickog (tamo neki levi igrac sa brojem 22). Izvestaj jeste sramnog kvaliteta, ali ipak se nesto i vidi i izdaleka.
Jedan gol, nedosudjen penal nad njim i koliko asistencija za gol sanse Spartaka? Ali, zato mi imamo nenadmasnog Bojica, pa je takav igrac prekobrojan u Lalatovicevom timu.

A videcete i ko je dao gol za Vozdovac na jednom drugom snimku.
Sve nasi precrtani igraci od strane struke.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9889
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Voja »

Turija wrote:Da li je neko pogledao izvestaj iz Subotice?
Ja! :mrgreen: Nista novo,nagledali smo se nas dva ovog igraca mnogo pre nego sto dosao i u Partizan.... ajd da razumem ove nase znalce... al sto ga se Djumi odrekao!? :mrgreen:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10800
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Turija »

Voja wrote:
Turija wrote:Da li je neko pogledao izvestaj iz Subotice?
Ja! :mrgreen: Nista novo,nagledali smo se nas dva ovog igraca mnogo pre nego sto dosao i u Partizan.... ajd da razumem ove nase znalce... al sto ga se Djumi odrekao!? :mrgreen:
Ja cu od sada da ga pratim, kao ti Merija :cheers:
Nije ga se Djumi skroz odrekao, jos uvek je njihov igrac. :wink:
A, mogli smo lepo da ga menjamo za Matica i da nas ne kosta ni zutu banku.
Imamo mi tu da pratimo jos podosta bivsih. Pre svih Ezea i Vucica.
Iz onog tvog principa provere sebe, da li sam dobro procenio? :)
Do sada su najmanje omanuli forumasi :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9889
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Voja »

Turija wrote:Iz onog tvog principa provere sebe, da li sam dobro procenio? :)
Do sada su najmanje omanuli forumasi :cheers:
Nikolic je jedan od retkih igraca oko cijeg kvaliteta imamo maltene identicno misljenje... a forumasi da se malo manje geo vezu za igrace (tipa. Davidov,Poletanovic,Brkic,Zlicic,Pavkov....) bili bi najbolji poznavaoci fudbala u zemlji.... razumem da povuce i neki lokalpatriotizam,ali treba ipak biti realan u proceni. A sto da ne posle priznati i gresku. Evo recimo moja ubedljivo najveca greska je Duca Tadic :) Mislio sam da nikada od njega nece biti igrac... recimo da sam mu video karijeru kao sto je ima npr.Malbasic sad preko... jbg :oops:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10800
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Turija »

Voja wrote:
Turija wrote:Iz onog tvog principa provere sebe, da li sam dobro procenio? :)
Do sada su najmanje omanuli forumasi :cheers:
Nikolic je jedan od retkih igraca oko cijeg kvaliteta imamo maltene identicno misljenje... a forumasi da se malo manje geo vezu za igrace (tipa. Davidov,Poletanovic,Brkic,Zlicic,Pavkov....) bili bi najbolji poznavaoci fudbala u zemlji.... razumem da povuce i neki lokalpatriotizam,ali treba ipak biti realan u proceni. A sto da ne posle priznati i gresku. Evo recimo moja ubedljivo najveca greska je Duca Tadic :) Mislio sam da nikada od njega nece biti igrac... recimo da sam mu video karijeru kao sto je ima npr.Malbasic sad preko... jbg :oops:
Vojo, nisi ti napravio gresku za Tadica, nego je on nas prevario nezalaganjem i pozicijom u Vosi.
Ne znam koliko se secas, ali ja se dobro secam mog prvog utiska o Tadicu, kad sam odgledao jednu utakmicu nasih tadasnjih Omladinaca u Kuli.
Onda sam napisao i na Forumu da imamo jednog izuzetno talentovanog i tehnicki jakog igraca na lopti, kojem sam predvidjao blistavu karijeru i da cemo najzad dobiti pleja u ekipi.
Sta se desilo posle?
Tadic je usao u Prvi tim Vose i stavili ga na levo krilo, da dobije po koju loptu uz aut liniju i uputi centarsut.Prakticno ga iskljucili iz organizacije igre.
Ja mislim da je on to zestoko bojkotovao i nije se zalagao, a mene i jos neke forumase zestoko nervirao. Puno puta sam ga kritikovao zbog toga.Defanzivu nije hteo da igra, skoro, pa uopste. Tek kada su ga naterali na Zapadu, shvatio je da bez toga ne moze.
On je u Vosi igrao sa 30% mogucnosti. To je bilo dovoljno da napravi po neku asistenciju i da gol.
Najvise za to su krivi treneri i Uprava, jer su ga stavili na pogresnu poziciju i dozvoli da igra kako on hoce, a Tadic je bio, opravdano, nezadovoljan.
Odlazi u pravo vreme u jaku ligu, ali ne prejaku za nase igrace. U Holandiji je krenuo njegov seniorski fudbalski razvoj. Dobio prave trenere i ostalo znamo.

Danas ga kritikujem, sto nece u medijima da promovise Vosu (bez obzira kakva je ona sada), npr kao sto radi Sergej (i zato ga bg mediji, cigani i grobari ne vole). Cak je i ne spominje i gleda da je zaobidje.To nije posteno. Ima takvu karijeru da ne zavisi od njihovog misljenje i ,,ljubavi,,.
A, da mu nije bilo Vojvodine, nista od sadasnjeg ne bi imao.
Isto kao i Sinisa.
To ne sme da se zaboravi.
Ako danasnja Vosa ne zasluzuje promociju, neka promovise onu nekadasnju. Vojvodina je brend i on ima nevracen dug prema njoj.

Onomad sam napisao da je dobro sto ce Veselinovic u Kanadu, da se tamo razvije kao igrac, po principu razvoja Tadica.
Da Rockov, isto, treba da ode u inostranstvo, kako bi postao vrhunski golman. Ovde ih Lalatovic & company nece nista nauciti i tavorice kao igraci u kojekakvim kombinacijama trange-frange.

PS
Vojo, sto se tice lokal patriotizma, donekle si u pravu, ali od svih nabrojanih igraca, samo sam Brku gotivio. Na kraju, Brka je i otisao u jaku italijansku ligu i dobro zapoceo tamo, ali onda su dosle povrede i ...
Za Pavkovim sam samo zalio sto nije ostao u Vosi, jer nemamo boljeg centarfora (uz sve njegove tehnicke nedostatke), a o Poletanovicu nisam imao lepih reci, cak sam kritikovao Klub sto mu je poklonio kapitensku traku, kao 18estogodisnjaku - potpuno nezasluzeno.
Zlicic me je isto nervirao i nisam video fudbalera u njemu, jer ne ume ni da pravilno trci, vec ,,bode,, nogama i prespor je, slab u duelu.
Ivanic je imao tehniku i nagovestavao vece mogucnosti, ali je mlak i bojazljiv. Uz pogresne odluke, sada je gledalac u Beogradu.

Recimo, voleo sam Radoju, kao zadnjeg veznog i mnogo ga hvalio. Podsecao me je na Sapurica iz 88/89.
Moglo bi se pisati jos oho-ho ali tu cu zavrsiti, da ne bude kilometarski post.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9889
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by Voja »

Turija wrote: Ja cu od sada da ga pratim, kao ti Merija :cheers:
Ovaj put kao Klose,glavom u zemlju,takvi su neodbranjivi :cheers: Al nije to nista,videces sutra Bojica :mrgreen:
Image
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Super Liga - sezona 2019/20

Post by johnny »

Штета што тај гол нећеш видети уживо јер си достојанствено одбио да гледаш ФКВ у Бг уз бесплатно јело и пиће...
Само нам ниси рекао ко је нудио, млади социјалисти, јуловци или млади жути?
Контам да ниси млад за младе напредњаке..
Седи и уживај уз 2.кинеску...
Post Reply