Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

Razumem da se Pavlicevic nije poveo u Tursku. Klinac je, nece dobiti neku preterano zapazenu ulogu ove sezone, bez obzira sto je dosao iz Benfike.

Ono sta mi je potpuno neshvatljivo jeste to sto se potpisao ugovor sa Rumunom, a on se nije poveo u Tursku. Navodno ce obojica raditi sa Jankovicem na kondiciji, a u isto vreme na zvanicnom sajtu osvane ovaj pasus:
Одвојено од осталих саиграча тренирао је Ранко Веселиновић, који је се опоравља од повреде пете метатарзалне кости, као и Никола Дринчић, Богдан Младеновић, Никола Андрић и Стефан Ђорђевић. Никола Дринчић има проблем са тетивом, док су се преостала тројица тек недавно прикључили тренинзима Војводине и стога раде по посебном режиму како би што пре достигли остале саиграче по питању физичке спреме.
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by Pera Centar »

Bice izvestaja iz Beleka, pratimo dogodovstine FK Vojvodina druzine:

https://www.youtube.com/watch?v=BjudSXHt3iE" onclick="window.open(this.href);return false;
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Jel ima za sutra najava nekog prenosa ili snimka sa Šahtjorom?
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Pripreme

Post by novosadjanin »

Bice prenos sutra na https://shakhtar.com/" onclick="window.open(this.href);return false; Potrebno je samo prethodno se registrovati. Najavili su prenose svih meceva koje igraju u Beleku, proverio sam danas je bio prenos protiv Leha.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Necu, danas, gledati utakmicu, ni bilo koju sledecu.
Ovo nije ni V od kluba kojeg sam voleo i navijao svim srcem od tinejdzerskih dana.
Sve ovo sto gledamo, odavno, nije FKV, vec maleni brat bg dvojca: treci, cetvrti, peti... mozda i na poslednjem mestu u nizu, koliko ih odande cene.
Na veliko zadovoljstvo blizanacka publike, unistili ste Staru damu.
Zelim klubu isto sto i pomenutom dvojcu - da izgubi sto vise utakmica, sve do dana, dok se klub ne vrati korenima, tradiciji i svojim iskrenim navijacima i postovaocima.
Dotle, neka vam na tribine u NS dodju cigani i grobari, u sto vecem broju, na veliku radost i ponos strucnog staba i uprave.
Cestitam vam, ispunili ste zadatak: FKV vise ne postoji.
Ostalo je jos samo ime, kojim se lazno predstavljate.
Dovedite jos 9 vasih igraca, za koje niko ne zna, osim vas.
Zatvorite i Vujketov legat, prenet u amanet Vosi, a stadion cete, vec svakako, srusiti. I nikoga nece biti zao.
Naprotiv, donecete veliko olaksanje iscrpljenim navijacima, jer prestace dalje brukanje kluba.
Za utehu, pamticemo samo lepe godine, nase Legende i Osnivace Kluba. Iako Vosa vise ne postoji, zivece vecno uspomene i predanje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post by Voja »

U ovakvoj (zadnja decenija) Vojvodini i mi forumasi ravnopravno mozemo konkurisati kao kandidati za Legendu kluba :mrgreen:
Image
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Pripreme

Post by N13 »

https://youtube.com/watch?feature=emb_t ... dhLeb49f24" onclick="window.open(this.href);return false;
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Jako poštujem i cenim Drinu ali velika nepravda je napravljena prema Emilu što nije traka na njegovoj ruci i sve u svemu ovo za sada izgleda skroz ok.
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by Pera Centar »

Shakhtar igra sa drugom(trecom postavom).I mi i oni smo nekako spori.

Mrkaic ima drvenu nogu, a rekreativac Bojic je naravno u postavi.
User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Pripreme

Post by slanina »

Pera Centar wrote:Shakhtar igra sa drugom(trecom postavom).I mi i oni smo nekako spori.

Mrkaic ima drvenu nogu, a rekreativac Bojic je naravno u postavi.
Ašćera je doktor na Mrku,bem ti sunca gde ih navataju ko na bućkalo.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by Pera Centar »

1:1 na kraju.

Vise smo brinuli da ne primimo gol.

Neskovic i Zukic ostavili najbolji utisak.Djiricin takodje nije bio los.Bjekovic fizicki i tehnicki slab.

Ovaj tim sto je igrao u drugom delu mnogi bolji od takozvane prve postave.
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Pripreme

Post by pedjans »

Turija, nemoj da se (dodatno) nerviraš.

Iz tih razloga si mogao da prestaneš da pratiš sve još pre 30 ili bar 25 godina.

Dakle, nastavljamo da trpimo ovu muku, prevarante, menadžere i krimose na čelu kluba, nameštenu ligu i sve ostalo, u nadi da ćemo nekad videti nešto zanimljivo i da ćemo dočekati bar nešto normalnije vreme.
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: Pripreme

Post by Koral »

fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Jednog iskusnog (ako treba i stranac) špica obavezno dovesti od ovog Mrke se nećemo kanda leba najesti(golova nagledati) :( I izgleda da je istina ono što se priča za Lalatovića i strance istina da ih ne voli jedinog što smo imali Ezzea je oterao u Čukarički.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Sutra u 15:30 druga provera protiv Rapid Beč jel ima neka najava prenosa? neki njihov you tube kanal?? :D Pošto mi isti nećemo imati još 100 godina :x.
Post Reply