Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Transferi

Post by мализека »

Djisa wrote:
Karlsson wrote:Da Zvezda ponudi odmah 2 miliona u kešu ja bih prihvatio.
I ranije smo odbili 1,5 miliona od Partizana za Ivanića, uzeli milion od Belorusa, on kasnije otišao kod većeg beogradskog zla, a mi pojeli go**o.
Jeste, cigani su poznati po tome sto ispune sve svoje finansijske obaveze. Posle dve godine nepplacanja bi stigao poziv od '"gore" I to bi bilo to. NE! Ni sad ni nikad!!!!
Слажем се, стари су то преваранти...још са онаквим поштеним генералним директором. :wink:
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Karlsson wrote:Da Zvezda ponudi odmah 2 miliona u kešu ja bih prihvatio.
I ranije smo odbili 1,5 miliona od Partizana za Ivanića, uzeli milion od Belorusa, on kasnije otišao kod većeg beogradskog zla, a mi pojeli go**o.
Što se tiče prodaje ciganiji, uvek mi padne na pamet užička Sloboda, koja im je prodala Maksimovića i Kasalicu i dobila šipak. Posledice toga su da su brzo ispali u drugu ligu.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Zivimo u malo drugacijim vremenima od onih kada smo mogli da kazemo "mrs!" i jednima i drugima. Pametnije je cutati i odbijati na finjaka (sve i da im to i nije cilj), nego da kazes "NE MOZE!", jer je na vlast zaseo onaj najgori iskompleksirani sljam i olos, koji bi na to odreagovao sa "os da vidis da li moze ili ne", i Topic bi pre januara vec bio predstavljen tamo. Stoji da bih najvise voleo da ih javno oteramo u tri pi*de mamine, pa ko prezivi - pricace.
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Djisa wrote:
Jeste, cigani su poznati po tome sto ispune sve svoje finansijske obaveze. Posle dve godine nepplacanja bi stigao poziv od '"gore" I to bi bilo to. NE! Ni sad ni nikad!!!!
MiSmoFKV! wrote:Što se tiče prodaje ciganiji, uvek mi padne na pamet užička Sloboda, koja im je prodala Maksimovića i Kasalicu i dobila šipak. Posledice toga su da su brzo ispali u drugu ligu.
Zato sam i napisao ''odmah 2 miliona u kešu''.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Izlazna klauzula za Topića 800 hiljada koji je to magarac stavio pod hitno produžiti ugovor sa malo drugim ciframa.
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post by pedjans »

Po svoj prilici, ipak ćemo pojačati stub srp(b)stva sa Topićem. I red je, ni na terenu nismo baš izginuli protiv njih pa zašto sada da menjamo politiku?
User avatar
Turija
Posts: 10836
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Ako Topic ode tamo, upropastice karijeru, kao i svi bivsi, koji su otisli kod njih.
Oni imaju 50 igraca u rosteru, a i ne vole nase igrace, vec ih uzimaju da pokazu moc i Vosu ponize.
Tako da zna, sta da ocekuje.
Prognoziram da ce i debeli, uskoro, dobiti sut kartu.Zasluzeno - za sluzenje koje im nije donelo korist.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

[quote="Turija"]Ako Topic ode tamo, upropastice karijeru, kao i svi bivsi, koji su otisli kod njih.
Oni imaju 50 igraca u rosteru, a i ne vole nase igrace, vec ih uzimaju da pokazu moc i Vosu ponize.

Prvi put dragi moj Turija da se ne slozim sa tvojom konstatacijom.
Cigane boli uvo za Vosu,oni nas ne gledaju kao konkurenciju pa da nas ponize...
Oni nas zale ali to je vec debata za drugi topic....
Njihova spona za dolazak nasih igraca je debeli Kosan(nema tu nikakve teorije zavere itd).
User avatar
fraxmanutd
Posts: 204
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Transferi

Post by fraxmanutd »

Bravo, ernesto. Sve si lepo rekao :lala:
Банат цео, црвено бео!
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post by pedjans »

I ja mislim da oni nas ne posmatraju kao neku konkurenciju. Dok politika i kriminal budu odlučivali, imaju pravo, i nismo im konkurencija.

Kad bi došlo do privatizacije klubova, i naročito ako bi naši vlasnici bili npr. iz inostranstva, stvari bi mogle iz korena da se promene.
User avatar
Turija
Posts: 10836
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Ja ne razumem kako vi mislite da neko ko ima 2 sampionske titule u bivsojJugi, nekoliko vicesampionskih i jos nekoliko puta vise otetih, nije konkurent, pogotovo kada se trenutno nalazi na drugoj poziciji na tabeli? Ne mislite, valjda, da im je Cukaricki konkurent?
Samo Vosa, Radnicki i u dobroj situaciji Napredak, mogu da im pomrse racune, pa to treba blagovremeno spreciti. Najbolje im je odvodjenjem najboljih igraca iz tih klubova ( i ponekad ostalih), jer se tako najmanje vide necasne radnje.
Narocito je Vojvodina ozbiljan konkurent, ako skocka upravu i igrace lojalne Klubu i uz to ambicioznog trenera.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stexman
Posts: 2604
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

pedjans wrote:I ja mislim da oni nas ne posmatraju kao neku konkurenciju.
Cinjenica je da oni nas ne posmatraju kao konkurenciju, ali je isto tako cinjenica da im mi takvi duvamo za vrat i to pocinje da im smeta!
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Dok god nam uprava ne bude 100% Slaninarska i nezavisna(Mandaric),necemo nista znacajno uraditi....
Samo zivotatimo,mucilo se i tako u krug...
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post by pedjans »

Slažem se sa većinom postova, ali ipak ne mislim da je sve uzalud. Nema sumnje da du sva prvenstva od 1991. neregularna u smislu titule. Ipak, ima značaja borba za Evropu, što nama treba da bude glavni zadatak.

Naravno, prioritet svih prioriteta je izmena načina organizacije klubova i na taj način regularnije takmičenje. To ne znači da za blizance neće npr. sudije krasti, krale su uvek, ali će biti šanse da se recimo borimo za titulu a da je možda i osvojimo, kao što bi verovatno bilo 1995, 2011. i 2013. da je postojalo regularno takmičenje.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Izgleda da je Nikolić završio sa Vošom šteta toliko smo ga jurili i na kraju kada je došao kod nas tako lako ga se odričemo samo zato što je navodno nešto šurovao sa Lazetićem protiv Lalatovića a vidim i Crna go**a više na njega ne računaju definitivno a garantujem da je u našoj ekipi pored Drine igrač sa najboljom tehnikom ali možda se nešto promeni sada preko zime ako ode pokajaćemo se a sigurno da bi crni dali za manje pare pošto mu ugovor ističe u junu. Kako nikad niko ne pita od novinara Lalatovića šta se dešava sa Nikolićem, Petkovićem Vučićem....?
Post Reply