Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Душан wrote:
Cane wrote:Red bi bio da čestitamo našem Đumiju. :mrgreen:
Od svega mi je ipak nekako najdraže bilo da gledam očajnu partiju onog malog riđeg smrada koji je večeras baš mnogo doprineo svom voljenom klubu. :D
Dao Bog da mu svaka takva bude. :dance2:
Rupetina ogavna.
Очајна партија и Јованчића, а Иванић на клупи :mrgreen: Ипак најдраже ми је због Раше, јебо га онај што га је толико држао у Војводини. Саво одржао лекцију најбољем тренеру у галаксији.
Pisao sam i pre nase utakmice protiv njih, da su jako ranjivi i da nisu ni blizu tome, kako se o njima pise.
Protiv njih se moze igrati itekako, samo ne treba ustuknuti.
To je pokazala i Indjija, onomad, a da ne govorimo o partizanu. Samo se mi , uvek, use...mo posle prvog zvizduka sudije, kao da igramo protiv vanzemaljaca. Bruka.
Medjutim, sinoc nam i Vozdovac odrzao lekciju. Uzas.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Image

Jeste da je starija slika,al mi je do ja*a :mrgreen: Gledajuci sliku covek bi pomislio da je Savo veci navijac Vose :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ekstaza :cheers:
Image
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by naseljekolumbija »

Прави професионалац
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by pedjans »

Naravno da se sa ovogodišnjim izdanjem cigana može igrati. Ali moraš da hoćeš, tj. da smeš da igraš. Do Inđije niko nije ni pokušao, pogledajte snimke tih utakmica.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by gospodinFKV »

Red Marquis wrote:Podneo bi ja to što nismo revolucionari, ali to što smo postali reakcionari, to mene muči.
Moji su kriterijumi toliko pali da se sad samo nadam da nas klub nece biti poslednji bastion ciganstine i ovog establismenta. To je sve.
User avatar
N13
Posts: 2132
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by N13 »

pedjans wrote:Naravno da se sa ovogodišnjim izdanjem cigana može igrati. Ali moraš da hoćeš, tj. da smeš da igraš. Do Inđije niko nije ni pokušao, pogledajte snimke tih utakmica.
Indjija je zato kaznjena novim smesnim penalom ovog vikenda. Naravno, u korist Radnickog iz Nisa.
User avatar
slanina
Posts: 818
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by slanina »

Voja wrote:Image

Jeste da je starija slika,al mi je do ja*a :mrgreen: Gledajuci sliku covek bi pomislio da je Savo veci navijac Vose :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ekstaza :cheers:
Jbg deklarisani slaninar.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Cane
Posts: 1130
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Cane »

Kakvo baljezganje Terzića, nemoguće svariti toliku količinu izgovorenih budalaština. Rizično je po mentalno zdravlje slušati ga duže od munut dva.
E sad da li će dotični i njegov klub biti kažnjeni jer komentarišu suđenje i otvoreno napadaju i optužuju sudiju?
To je pitanje za kriminalca i bitangu koji vodi savez, a koji je onako uredno nas kaznio zbog saopštenja pred utakmicu sa cz.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1294
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by MiSmoFKV! »

Turija wrote:
Душан wrote:
Cane wrote:Red bi bio da čestitamo našem Đumiju. :mrgreen:
Od svega mi je ipak nekako najdraže bilo da gledam očajnu partiju onog malog riđeg smrada koji je večeras baš mnogo doprineo svom voljenom klubu. :D
Dao Bog da mu svaka takva bude. :dance2:
Rupetina ogavna.
Очајна партија и Јованчића, а Иванић на клупи :mrgreen: Ипак најдраже ми је због Раше, јебо га онај што га је толико држао у Војводини. Саво одржао лекцију најбољем тренеру у галаксији.
Pisao sam i pre nase utakmice protiv njih, da su jako ranjivi i da nisu ni blizu tome, kako se o njima pise.
Protiv njih se moze igrati itekako, samo ne treba ustuknuti.
To je pokazala i Indjija, onomad, a da ne govorimo o partizanu. Samo se mi , uvek, use...mo posle prvog zvizduka sudije, kao da igramo protiv vanzemaljaca. Bruka.
Medjutim, sinoc nam i Vozdovac odrzao lekciju. Uzas.
Nije sramota izgubiti, sramota je predati se. Voždovac nas je zasluženo pobedio i treba pružiti ruku i čestitati. Nadam se da je ovo igračima podstrek za dalji rad.
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by pedjans »

Ne bi me čudilo da sad cigani regulišu sa Kokezom i ostalim krimosima u savezu da sudija koji je sudio derbi bude kažnjen, pa da mu na taj način ugroze međunarodnu karijeru, koja je u usponu. Ako se to desi, tek će biti sjajno suđenje na njihovim mečevima. Odnosno, na ono malo mečeva na kojima im se protivnici neće skloniti.
ssnigd
Posts: 3454
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by ssnigd »

Nece im suditi vise pojedinacno, eventualno derbije i to je to.
Tako i Mazic, cim je poceo da napreduje u uefa, poceo je da sudi nornalno. Dotle, covek zadatka.
Ps. Gledam na rtsu pustaju izjavu Terzica???? Majku vam poganu....
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

@MiSmoFKV!
Mozemo cestitati Lalatovicu na taktici i vodjenju ove utakmice, tj. sto je omoguceno Vozdovcu da da 2 gola, koja ce tako dati ko zna kada?
Neka zapisu subotnji datum zlatnim slovima.
I sudiji, sto je tolerisao odugovlacenja gostiju.
Sramota je kako nam se sudi u NS. To samo govori koliko smo uticajni ovih godina i danas.Sta bi tek bilo da nemamo tu ,,podrsku iz bg" :greenbutt:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cane
Posts: 1130
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Cane »

Ne znam koliko pratite ovo što međusobno ovih dana izgovaraju Terzić i Vučelić, ali sve što su do sada rekli jedan za drugog je apsolutno tačno. Poznaju se oni vrlo dobro i bilo bi lepo da nastave u istom stilu, da se još više predstave u pravom svetlu. Eto predloga za nove učesnike nekog od reality programa, nema mnogo prljavijih i kriminalnijih likova od njih, bili bi sigurno "produktivni" i zabavni za gledanje, Kristijan je mala maca za ove bitange. Pink i Marić da hitno reaguju. :mrgreen:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8932
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Radoye »

Cane wrote:Ne znam koliko pratite ovo što međusobno ovih dana izgovaraju Terzić i Vučelić, ali sve što su do sada rekli jedan za drugog je apsolutno tačno. Poznaju se oni vrlo dobro i bilo bi lepo da nastave u istom stilu, da se još više predstave u pravom svetlu. Eto predloga za nove učesnike nekog od reality programa, nema mnogo prljavijih i kriminalnijih likova od njih, bili bi sigurno "produktivni" i zabavni za gledanje, Kristijan je mala maca za ove bitange. Pink i Marić da hitno reaguju. :mrgreen:
Zasto mislis da ce to da donese bilo sta dobro? Radili su oni isto i ranije pogotovo za Toletovog mandata kad su crni jahali crvene, ratovali saopstenjima, vetrili javno prljav ves i gadjali se govnima pa vidi gde smo sad - sve isto samo sada crveni uzjasio crnog. Mi te gadosti svi vec jako dobro znamo i osecamo ih na svojoj kozi decenijama, a njihovi navijaci su svakako gluvi na kritike svoje strane i samo cuju ono kad se kritikuje onaj drugi i zdusno klimaju glavom. Da sada vaskrsnu najveci zlocinci i bitange u istoriji covecanstva i zasednu na celo crvenog i crnog blizanca njihovi navijaci bi ih slavili jer je to takav mentalni sklop operisan od svakog realnog sagledavanja situacije i kritickog razmisljanja, da im njihovi go**o serviraju u slast bi ga pojeli i hvalili da je ukusnije od torte. I dok oni tako u pozi 69 jedni drugima rade fellatio srpski fudbal sve brze i brze se sunovracuje u provaliju, no koga briga za to jer "b'ate 'si cuo kako su ih ovi nasi nakitili ahahaha beeee beeee muuuu"...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
vdn slaninar
Posts: 1050
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by vdn slaninar »

Agresivni presing je razbio cigansku igru skroz.Tako smo mi trebali da odigramo sa njima jer su i tada dosli umorni posle neke evropske tekme,sigurno bi ih razbili.To samo govori da se sklanjamo crvenim g....a.Cigani imaju da odigraju jednu tekmu posteno u prvenstvu i nju izgube.Kad tako osvajaju prvenstva ja moram da im zelim neuspeh u Evropi,to mi je prirodno.Krali jedni ili drugi nama i ostalima je isto.Kad bude neko posteno osvojio prvenstvo onda cu podrzati predstavnika Srbije u Evropi.
Post Reply