Naš predsednik

Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Ko je lud da daje milione za obeštećenje klubu koji plaća igrača 1000 e mesečno? + kao što se i ranije navodilo ne igranje u evropskim takmičenjima. Kako neko da proveri vrednost igrača u našoj ligi i za tog istog da odreši kesu. Lakše mu je kupiti par afrikanaca za tepsiju ribe pa ako koji ispliva super, nije se istrošio.
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Turija
Posts: 10837
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Posle ,,Kopernikanskog obrta,, u izricanju displinskih novčanih kazni pojedinim igračima Vojvodine, na čelu sa Kahrimanom,, mora se, ako hoćemo da budemo pravedni (sa ovakvom odlukom, ni u tragovima nismo), preinačiti kazna za trojicu igrača koji nisu prisutvovali utakmici protiv Bežanije.
Zaista je neodrživo da težak prekršaj klupske discipline golmana Vojvodine košta 600E, a, neopravdan izostanak igrača u gledalištu, na istoj utakmici 500E.
Sve ovo samo potvrđuje da smo još uvek kilometrima daleko od USPOSTAVLJANJA STANDARDA, iako se, u nekim momentima, čini da se u Vojvodini stvara SISTEM.
Lično, ja sam duboko razočaran ,,RASPLETOM,,.Jer, stalni Izuzeci postaju pravilo, a PRAVILO POSTAJE IZUZETAK.Kuda to vodi, svi dobro znamo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Vlada
Posts: 3
Joined: Fri Oct 26, 2007 8:35 pm
Location: Kikinda

Post by Vlada »

Kahrimana, privatnog igraca, treba najuriti iz kluba!Treba raskrstiti sa svim takvim "igracima" i njihovim menadzerima koji zele da kroje sastav Vose...Mislim da nije pravedna kozna igraca koji nisu prisostvovali mecu i Kahrimanova, ali ne bih njima smanjivao kaznu vec Damira samo suspedovao ili trazio od njegovog menadzera 150 novaca
User avatar
Turija
Posts: 10837
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Dnevnik

POSLE RAZGOVORA S PREDSEDNIKOM BUTOROVIĆEM

U fudbalskom klubu Vojvodina pokušavaju da budu praktični i taktični, a sve u cilju boljih rezultata. Pred važan duel u Čačku, predsednik kluba Ratko Butorović povukao je neočekivani potez. Posle razgovora s igračima koji su protekle nedelje novčano kažnjeni, odlučio je da na neki način pomiluje Damira Kahrimana, Ranka Despotovića, Marija Đurovskog, Miloša Stojčeva i Veseljka Trivunovića.

- Kahrimanu sam novčanu kaznu za neizvrašavanje profesionalnih obaveza od 600 evra prepolovio na 300. Oprostio sam njemu, Đurovskom, Stojčevu i Trivunoviću po 300 koliko je trebalo da im bude uzeto, jer nisu posmatrali meč svojih drugova s Bežanijom. I Despotoviću sam ukinuo kaznu od 400 evra koliko je dobio, pošto je, kada je zamenjen u prošlom kolu otišao u svlačionicu, a nije ostao s drugovima na klupi do kraja meča. To više neću tolerisati, a svima sam rekao da su novčane kazne preimenovane u poslednju opomenu –rekao je Butorović.

Kako su na takvu odluku reagovali igrači?
- Zahvalili su mi se i obećali da će dati sve od sebe da opravdaju poverenje. Eto im prave prilike već u Čačku – poručio je Butorović. S. S.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
021
Posts: 860
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Šta je sledeće? Kahriman na golu sutra protiv Borca?
User avatar
Turija
Posts: 10837
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Svašta se izdešavalo, a ipak smo uspeli održati dobre rezultate, pa možda je i najbolje rešenje jedan RESET (posle svih ovih zapleta).Inače, bilo bi puno nezadovoljnih.
Međutim, ubuduće se mora čvrsto držati kurs. Jer, ponovljeno takvo rešenje vodilo bi u haos.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8925
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Turija wrote:Svašta se izdešavalo, a ipak smo uspeli održati dobre rezultate, pa možda je i najbolje rešenje jedan RESET (posle svih ovih zapleta).Inače, bilo bi puno nezadovoljnih.
Međutim, ubuduće se mora čvrsto držati kurs. Jer, ponovljeno takvo rešenje vodilo bi u haos.
Slazem se. Takodje, sada svako zna kakve su kazne ako se ubuduce ne bude pridrzavalo reda i discipline. Da ne bude da nisu obavesteni.

Samo treba biti dosledan ubuduce.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Cika_toma

Post by Cika_toma »

Radoye wrote:
Turija wrote:Svašta se izdešavalo, a ipak smo uspeli održati dobre rezultate, pa možda je i najbolje rešenje jedan RESET (posle svih ovih zapleta).Inače, bilo bi puno nezadovoljnih.
Međutim, ubuduće se mora čvrsto držati kurs. Jer, ponovljeno takvo rešenje vodilo bi u haos.
Slazem se. Takodje, sada svako zna kakve su kazne ako se ubuduce ne bude pridrzavalo reda i discipline. Da ne bude da nisu obavesteni.

Samo treba biti dosledan ubuduce.
naravno da se slazem. No, jedno pitanje: zamislite da smo izgubili od Borca, ne daj Boze... Sta bi sledilo - ismejavanje od strane javnosti, pitanje da li je Kahriman obican kikser ili mitsko bice, stvaranje klanova, nezadovoljstvo, podele, nedostatak organizacije, sistema, psiholoski plan...

Mnogo
toga je moglo da se izgubi i srusi u trenu, zbog malo neozbiljnosti i cirkusa...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

KAKVE BUDALAŠTINE!

Ratko Butorović, predsednik Vojvodine
Novi Sad – Uprkos velikom naporu, iz onog što sam
pročitao nisam uspeo da razumem za šta sam to, zapravo,


optužen. Očigledno, reč je o jeftinom i providnom, rekao bih petparačkom filmskom scenariju kojeg bi, objektivno, i scenarista i reditelj morali da se postide.

Ovako je, u izjavi za „Sport“ predsednik Vojvodine Ratko Butorović, prokomentarisao navode teksta koji je, juče, objavila „Politika“.

- To su, razume se, budalaštine koje nemaju ama baš nikakve veze sa realnošću – izričit je prvi čovek „stare dame“ srpskog fudbala. – Jedino što je tačno jeste da je Brano Mićunović čovek sa kojim sam odrastao i koji je moj pobratim. A ja se toga ne odričem.

Pored Butorovića, kao ljudi preko kojih Mićunović upravlja srpskim fudbalom, kako tvrdi „Politika“, apostrofirani su i predsednik FSS Zvezdan Terzić, koji mu je, navodno, i kum, i generalni sekretar Crvene zvezde Zoran Damjanović. Svu četvoricu, kako se tvrdi, povezuju „prijateljske i komšijske veze iz Pljevalja i Nikšića“.

- Ispada da sam kriv što sam Crnogorac, ali ja se toga neću odreći. Štaviše, veoma sam ponosan na moje poreklo – komentariše ove tvrdnje predsednik Vojvodine.

Sve ovo Butorović doživljava, pre svega, kao pokušaj da se destabilizuje Vojvodina koju je on, za nešto više od godinu dana, od, realno, praktično mrtvog kluba doveo do jednog od glavnih kandidata za šampionsku titulu.

- Vojvodina će se, poručujem to svima koji bi voleli da bude suprotno, do poslednjeg kola i poslednjeg minuta, boriti za titulu. I biće prvak, videćete! Ja sam ponosan na ono što je Vojvodina danas – zaključio je predsednik našeg najstarijeg superligaša.

INDICIJE

KO JE PREMIRAO OFK?

- Za pobedu nad Vojvodinom igračima OFK Beograda su, to pouzdano znam, obećane premije od po 2.000 evra – tvrdi Butorović. – To, naravno, ne bi bilo čudno da je isto tako bilo i protiv Partizana i Crvene zvezde. Ali – nije! Zašto baš samo protiv nas, kome je to toliko stalo da mi ne budemo prvaci? Ma ko to bio, svejedno nam je, tako nas neće ni demotivisati ni zaustaviti na putu ka tituli.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Jako ozbiljne stvari.Nazalost,jako sam razocaran u poslednje vreme jer nas klub stavljaju u isti kos sa Titovim blizancima i pominju u vezi nekih mahinacija.A inace apsolutno se slazem sa odgovorom naseg predsednika na sve to.
Nazalost,mnogi ce se sad da se jave sa ironicnim primedbama zaboravljajuci u kakvoj je situaciji bio nas klub pre nekoliko godina i da mu je pretilo gasenje,ali je taj sunovrat nekako sprecen,zaslugom izmedju ostalog i naseg predsednika.Stalno se daju neki predlozi trebalo bi ovo ili trebalo bi ono,a lako je to pricati,medjutim treba nesto i uraditi.
Ipak je ovo nas klub i krasi ga bogata istorija,a inace u jednom duzem postu nedavno ovde sam i napisao sta je sve pretrpeo kroz predjasnji dugi niz godina.
Meni samo nije jasno zasto niko nije ispitivao desavanja u nasem klubu ranijih godina kada se kralo sakom i kapom i kada je iz Vose samo uzimano a nista joj se nije davalo?Eto Miodrag Kostic je na slobodi,vise se i ne spominje uopste u zadnje vreme,a covek je hteo da nam otme sportski centar.Sapurica je sud oslobodio odgovornosti,a on uziva plivajuci u parama i suncajuci se na plazama Kipra.Protiv Soklovackog su doduse pokrenuli neki postupak,ali zbog sasvim druge stvari.
Inace stalno se ovde spominje da su titula i dobri rezultati najbolji marketing,a ja postavljam pitanje kako do toga doci kad nemas stabilno klupsko rukovodstvo ili ako nece svi navijaci da stanu iza kluba nego cak redom kritikuju?Zar bi bilo bolje da se vratimo u onu situaciju od pre nekoliko godina ili da budemo filijala Lokomotive iz Moskve ili eventualno klub neke politicke stranke?Ne, hvala.
A ko premira igrace OFK-a i nije tesko pogoditi,treba gledati u pravcu Karadzica ali i onih mnogo ozbiljnijih igraca koji stoje iza njega poput Zecevica ali i siptarske mafije.
Sto se tice ovih hapsenja,jasno je da je na sceni sukob izmedju dva klana i da jedan nezadovoljan situacijom pokusava da preko policije zada udarac drugom.Na ruku im ide i stav policije koja se lecnula i uplasila za svoje glave.Nije tu glavni razlog u onom napadu na policajca vec u planiranju nekih atentata i slicno.Dragan Bulic i Karadzic protiv Terzica!?Smesno,lopovi su svi zajedno,ali ocigledno na suprotnim stranama.
Stvari su jako ozbiljne i svi bez rezervi treba da stanemo iza naseg kluba i da mu damo podrsku.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8925
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Najludje u celoj prici je to sto su se ove malverzacije o kojima se pise sve grehovi nekih prethodnih garnitura i desile su se pre nego sto je BB i prekoracio prag kluba a sad se samo njegovo angazovanje u njemu i njegovo poreklo uzima kao krunski dokaz za neke navodne prljave radnje u koje je Vosa kao umesana i osporava se rezultat kluba u ovoj i prethodnoj sezoni.

(Doduse, jos uvek nam sede ona dva smrada u upravi i kako je krenulo doci ce nam jos glave...)

A u isto vreme - ispade da su partizanovci cisti k'o suza. Da nije za plakanje bilo bi smesno.

Zasto kod nas ne moze nikada nista da se posteno istera do kraja, ni po babu ni po stricevima vec po pravdi Boga istinoga, nego sve nesto selektivno, napola? Pa onda od svega bude sjasi Kurta da uzjasi Murta...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
ssnigd
Posts: 3440
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Predsednik Zajednice fudbalskih klubova Super lige Aca Bulić zatražio je u petak od predsednika Fudbalskog saveza Srbije Zvezdana Terzića da podnese ostavku.Bulić je istu poruku uputio i prvim saradnicima Terzića - Tomislavu Karadžiću, Ratku Butoroviću i doskorašnjem direktoru reprezentacije Zoranu Mirkoviću.

"Jedino rešenje koje može da odvede srpski fudbal u napredak je smena Terzića i njegovih ljudi koji Savez koriste samo da bi promovisali svoje lične ambicije. Sa ovim ljudima naš fudbal ne može otići dalje i zato nisam optimista da ćemo u narednim kvalifikacijama za svetsko prvenstvo sa ovim timom ljudi uspeti da ostvarimo željeni rezultat", rekao je Bulić.

Bulić je pozdravio inicijativu Ministarstva unutrašnjih poslova o materijalnoj i poslovnoj kontroli u našem najpoznatijem klubu i fudbalskoj organizaciji.

"Narod sve vidi i ništa nije slučajno. Nema razlike u vođenju Saveza sada i za vreme prethodne garniture, jer se sadašnje rukovodstvo, pre svega, još nije oslobodilo crnogorskog uticaja. Nadao sam se promenama u našem fudbalu posle razlaza sa Crnom Gorom, ali do toga suštinski nije došlo", rekao Bulić.
Sa B92. Aca Bulic Brus Vilis srpskog fudbala, spasava nas od Armagedona. :roll: :roll: :roll:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

ajd cepnite i cvetka pa da bude "two left, one to go..."
...ti si nasa prva ljubav...
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Aca Bulic to da prica!?HAHAHAHAHAHA!
On cijeg su oca mafijasa ustrelili na ulici,on ciji su telehranitelji brutalno pretukli policajca u civilu u Kragujevcu samo se o tome nije ni priblizno ovoliko pricalo kao o onome na Marakani,on koji je pogasio pola klubova u Beogradu prethodno dignuvsi veliku lovu u kladioonici posle namestaljki sa istima,pa to je tuzno i zalosno.Ocigledno da je siptarska mafija ozbiljno krenula u napad i resena je da gazi sve sto joj je na putu.A njenim poslusnicima ovde se digla ona stvar.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Za Terzica je prosvetitelj upravu.
Zar nije Bata jos odavno podneo ostavku,ili se u medjuvremenu vratio?
Napred Voso!
Locked