Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Danilo
Posts: 1022
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Pozdravljam ovu cistku koju valjda pravi Lazetic.Mitosevic , Djuric , Zlomislic nisu igraci za nas.....Drincic kakav got ,igracina za sve pobrojane, kamo srece da je dosao u mladjim danima.Vezni red proslu sezonu nismo ni imali
Otkaciti jos neke, Djurisic za sad samo perspektivan,nase dete borio se da se vrati u klub , al mora jos mnogo da radi na sebi da opravda poverenje.
Matica nikako ne pustati , ocekujem da eksplodira ove polusezone, pa onda videti.
Lalat koliko sam cuo dolazi,mislim da je dobar izbor
Fali nam jos 5 , 6 igraca na razlicitim pozicijama
User avatar
slanina
Posts: 818
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Transferi

Post by slanina »

Počinje zlatno doba,dobijamo igrače na kaljenje za blizance.

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... inu/330513" onclick="window.open(this.href);return false;
Kokir ide u Vojvodinu

Mladi krilni napadač seli se na pozajmicu u Novi Sad

Kokir ide u Vojvodinu


Mladi krilni napadač Partizana Jovan Kokir (19) nije se našao na spisku Sava Miloševića za pripreme na Zlatiboru, pa će morati da potraži novu sredinu kako bi sledeće sezone imao kontinuitet. I izgleda da plavokosi momak neće biti u problemu zbog toga pošto je već dobio prvu konkretnu ponudu.

Vojvodina se javila sa željom da ga pozajmi na godinu dana, a izgleda da će poziv Stare dame srpskog fudbala biti dovoljan da se Kokir obaveže na godinu dana. Prema saznanjima MOZZART Sporta, i Čukarički je želeo da dovede Kokira ovog leta, ali se mladi fudbaler na kraju ipak odlučio za selidbu na Karađorđe jer mu je lični izazov da se dokaže u crveno-belom dresu Novosađana.

Prethodnu polusezonu Jovan Kokir je proveo takođe na pozajmici i to u Partizanovoj filijali Teleoptiku za koji je zabeležio pet golova i četiri asistencije na 15 nastupa u Prvoj ligi Srbije. Ugovor sa Partizanom veže ga do leta 2020. godine.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Djisa
Posts: 1247
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Danilo wrote:Pozdravljam ovu cistku koju valjda pravi Lazetic.Mitosevic , Djuric , Zlomislic nisu igraci za nas.....Drincic kakav got ,igracina za sve pobrojane, kamo srece da je dosao u mladjim danima.Vezni red proslu sezonu nismo ni imali
Otkaciti jos neke, Djurisic za sad samo perspektivan,nase dete borio se da se vrati u klub , al mora jos mnogo da radi na sebi da opravda poverenje.
Matica nikako ne pustati , ocekujem da eksplodira ove polusezone, pa onda videti.
Lalat koliko sam cuo dolazi,mislim da je dobar izbor
Fali nam jos 5 , 6 igraca na razlicitim pozicijama
Stigla uprava, vratili se botovi! :cheers:
Kup je nas!
fare
Posts: 2853
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

gospodinFKV wrote:
fare wrote:Ja mislim da sada Matić ide definitivno da bi sinčić novog predsednika zagrlio 9 :)
Po 3738482938388223. put na forumu - Gajic napadac nema veze sa ovim Gajicem. Takodje, nije poveden na pripreme.

Mi razigravamo grobarski otpadak... :frown:
Izvinjavam se nisam znao.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1491
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Penal.rs javlja da nam stize bek Nemanja Vucic iz Zemuna...
fare
Posts: 2853
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Možda izgleda nerealno ali sada probati vratiti Merebu pa neka završi karijeru kod nas, i sam je rekao da bi voleo da se vrati u Vošu a takav jedan igrač u vezi bi nam dobro došao.
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Djisa wrote:
Danilo wrote:Pozdravljam ovu cistku koju valjda pravi Lazetic.Mitosevic , Djuric , Zlomislic nisu igraci za nas.....Drincic kakav got ,igracina za sve pobrojane, kamo srece da je dosao u mladjim danima.Vezni red proslu sezonu nismo ni imali
Otkaciti jos neke, Djurisic za sad samo perspektivan,nase dete borio se da se vrati u klub , al mora jos mnogo da radi na sebi da opravda poverenje.
Matica nikako ne pustati , ocekujem da eksplodira ove polusezone, pa onda videti.
Lalat koliko sam cuo dolazi,mislim da je dobar izbor
Fali nam jos 5 , 6 igraca na razlicitim pozicijama
Stigla uprava, vratili se botovi! :cheers:
Mislim da je ,,cistku" napravio Lalatovic, a Lazetic samo dobio posao?
No, videcemo dalje, kako se stvari odvijaju, a na polusezoni ,,polurezultat".
Ipak, Mitosevic ne moze u isti kos.
Lalatovic ne preferira decu sa FCVB. No, videcemo, uskoro, da li ce i dalje biti tako?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
srkins
Posts: 1467
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Zelimo Andriju Kaludjerovica :frown: :frown:
Danilo
Posts: 1022
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Djisa wrote:
Danilo wrote:Pozdravljam ovu cistku koju valjda pravi Lazetic.Mitosevic , Djuric , Zlomislic nisu igraci za nas.....Drincic kakav got ,igracina za sve pobrojane, kamo srece da je dosao u mladjim danima.Vezni red proslu sezonu nismo ni imali
Otkaciti jos neke, Djurisic za sad samo perspektivan,nase dete borio se da se vrati u klub , al mora jos mnogo da radi na sebi da opravda poverenje.
Matica nikako ne pustati , ocekujem da eksplodira ove polusezone, pa onda videti.
Lalat koliko sam cuo dolazi,mislim da je dobar izbor
Fali nam jos 5 , 6 igraca na razlicitim pozicijama
Stigla uprava, vratili se botovi! :cheers:
Ut... ti bot
User avatar
Djisa
Posts: 1247
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Danilo wrote:
Djisa wrote:
Danilo wrote:Pozdravljam ovu cistku koju valjda pravi Lazetic.Mitosevic , Djuric , Zlomislic nisu igraci za nas.....Drincic kakav got ,igracina za sve pobrojane, kamo srece da je dosao u mladjim danima.Vezni red proslu sezonu nismo ni imali
Otkaciti jos neke, Djurisic za sad samo perspektivan,nase dete borio se da se vrati u klub , al mora jos mnogo da radi na sebi da opravda poverenje.
Matica nikako ne pustati , ocekujem da eksplodira ove polusezone, pa onda videti.
Lalat koliko sam cuo dolazi,mislim da je dobar izbor
Fali nam jos 5 , 6 igraca na razlicitim pozicijama
Stigla uprava, vratili se botovi! :cheers:
Ut... ti bot
Je si ti dobio dozvolu za takav komentar ili to samoinicijativno? :mafia:
Kup je nas!
fare
Posts: 2853
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Žurnal piše Bojić potpisuje, Vučić dogovoren a pregovaraju i sa Ndiajem iz Napredka.
User avatar
Juzni Banat
Posts: 33
Joined: Tue Oct 07, 2014 12:51 am

Re: Transferi

Post by Juzni Banat »

Neizlecivi wrote:Penal.rs javlja da nam stize bek Nemanja Vucic iz Zemuna...
Jel on ono beše imao neku tešku povredu posle onog penala i panenke na JNA? Ukršteni ligament koliko pamtim ili lom noge
Danilo
Posts: 1022
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Gledao bi da probam da vratim nekog naseg istinskog ostvarenog igraca, tipa Krasa, Kacar....
Mada ne mozemo biti nezadovljni dolaskom Bojica i Drincica, Vucica nisam toliko pratio
User avatar
slanina
Posts: 818
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Transferi

Post by slanina »

http://mondo.rs/a1196238/Sport/Fudbal/J ... odinu.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Biser Partizana oblači CRVENO-BELO!

Autor: mondo.rs, Milutin Vujičić

Jovan Kokir, koji je prošao nekoliko priprema sa prvim timom Partizana, ubuduće će nositi crveno-beli dres.

Jovan Kokir nije dobio šansu u prvom timu Partizana, iako je prošao nekoliko priprema sa seniorima i sa različitim trenerima.

Ipak, plavosoki igrač ofanzivnih karakteristika nadao se da bi ipak mogao da otvori vrata prvog tima. Međutim, ni dolaskom Save Miloševića nije se mnoto toga promenilo, bar što se tiče Kokira.
Povezane vesti


U dogovoru sa svojim roditeljima, odlučio je da promeni sredinu. I izbor je pao na Vojvodinu!

Ovu vest novinarima je danas saopštio novi sportski direktor Vojvodine Nikola Lazetić.

"Doveli smo jednog od talentovanijih igrača Srbije, u pitanju je Jovan Kokir. Sve je dogovoreno, u pitanju su još samo tehničke stvari. Dolazi za stalno, ne na pozajmicu. Došao je kraj - neće više samo Partizan i Zvezda da uzimaju decu sa Veternika, mi hoćemo da pokažemo da ćemo od sada to biti i mi ako im pružimo bolje uslove", poručio je Lazetić.
Kakav zaštitnički stav(Lazetić),pa on je veći slaninar od nas samo mi to još ne znamo. :deal:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Transferi

Post by AntonioKasano »

Pogledao sam celu konferenciju, skoro sat vremena, nije bilo lako. Koliko sam shvatio, uskoro cemo postati Mancester Junajted. Evropa odmah, grupe LE vrlo brzo. Novi stadion na starom mestu vrlo brzo, gde bi igrali dok ne bude gotov jos navodno nisu smislili ali opcija koliko volis. Trener su svi napisali da ce biti Lalatovic, ali nisu potvdili, mozda je bilo i spinovanje pa bude neko drugi, Tumbakovic npr? U sustini ako Gajic i Bajatovic lazu sve sto su rekli danas, sledi propast, ako ne lazu verujem da vrlo lako mozemo biti drugi. Poznavajuci rad doticnih, prognozama se be bih bavio... :mrgreen:
Post Reply