Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Uprava

Post by severozapad »

Kakav se moze igrati fudbal? Sve isto, samo imamo osvedocenog gana za sportskog sada.
User avatar
Djisa
Posts: 1246
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Uprava

Post by Djisa »

Isterali Vojvodinaše, doveli cigane i grobare, a trenere moram da guglam da vidim ko su :shit:
Kup je nas!
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Pera Centar »

Djisa wrote:
Isterali Vojvodinaše, doveli cigane i grobare, a trenere moram da guglam da vidim ko su :shit:
Ziva istina, teska sramota, ali i tome ce brzo kraj.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3919
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Djisa wrote:"Prvi put u novijoj istoriji imamo pozitivne signale i podršku Beograda. Vojvodina će biti za ponos", naveo je Gajić." E, sad ću se usr...i.
Fudbalski klub iz Novog Sada mašta o podršci Beograda. Pa ubijte se kolektivno svi.
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10859
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Djisa wrote:
Isterali Vojvodinaše, doveli cigane i grobare, a trenere moram da guglam da vidim ko su :shit:
Isto.
Nikad cuo, a skoro ni za klubove u kojima su radili.
Pravi ljudi za Kombinat.
Ne treba Vosi nikakva podrska, posle 105 godina postojanja, vec samo da nam dozvole da mozemo posteno da radimo.
Inace, nema besplatne podrske, pitanje je samo koliko ona kosta?
Mi mislili da ce FKV podrzati gradonacelnik Novog Sada, kad ono Beograda.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Turija, ovi treneri su najmanji problem. Pisah vec u sekciji vezanoj za iste.

Veci mi je problem ovaj cigan na mestu sportskog direktora.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4093
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Stoko bezrepa,

MRŠ IZ KLUBA!

Hvala lepo, uprava napolje, majku vam jebem lopovsku.

P. S. Samo da ne bude zabune, nešto ne mirišem novopridošlu garnituru
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Uprava

Post by slanina »

Image


Malo osmeha najzad :mrgreen: :rage: :pegla:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8931
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Kad naletis na ovakve likove na Najlonu il tako digod, odmah se za dzep uhvatis da proveris jel' slajpik jos uvek tu...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post by borrissey »

Jebem ti život, mislio sam iskreno da ne može gore, ali sam se zajebao. Nabijem vas sve na podršku iz Beograda... Izvini Vuče, jebi ga, izgubili smo...

Jedan off: kakva muljaža i u odbojkaškom klubu. Prošle godine išla vest da su Vučićević, Kujundžić i Mehić potpisali ugovore na tri godine (http://www.zurnal.rs/odbojka/super-liga ... -vucicevic" onclick="window.open(this.href);return false;). Pre dve nedelje, negde u hypertekstu neke druge vesti, provukla se informacija da su sva trojica "odlučili da karijere nastave u inostranstvu". Na moje pitanje kako je moguće da igrač pod ugovorm odluči da napusti klub, da li su prodati možda i koliko je klub prihodovao od te prodaje (sva trojica reprezentativci, igrali ligu nacija), dobio sam naravno muk i gromoglasnu tišinu. Sad možete zamisliti kako bi sve to izgledalo da je ta ekipa ostala u FK.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Turija, ovakvih veprova ni kod tebe na kobasicijadi nema... :mrgreen:
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Uprava

Post by newnowapv »

Jebo te, 15 istih likova se provlaci kroz klub u poslednjih 15 godina i niko nista uradio nije...

Nego, da mi zapevamo jednu:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=JSLG7zw_F7k[/video]
ssnigd
Posts: 3450
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Uprava

Post by ssnigd »

Sva sreca pa smo doveli nove likove, koji nisu nikada pre ucestvovali u mulju srpskog fudbala. Sveza I neukaljana lica. Osvedocene borce za posten rad I ravnopravnu konkurenciju.
Imamo podrsku I od gradonacelnika Novog Sada, osvedocenog simpatizera Vojvodine I okorelog cigana. Mislim, kada kazemo gradonacelnika Novog Sada, mislimo na podrsku iz BGa.
I jos se bunimo. Ginucemo protiv jednog blizanca, a I tamo je nas gari, jos jedan osvedoceni simpatizer Vojvodine. Dobro, protiv drugog blizanca, onog najsmrdljivijeg cemo malo da popustimo, jer ne dobija se podrska iz centrale tek tako.

A u sustini, ne shvatamo koliku korist nam oni cine. Ovakvim stvarima te samo teraju od srpskog fudbala I usmeravaju na druge zivotne stvari, malo lepse I znacajnije.

Serem vam se u ton film!
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4093
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Klub od terminalne propasti i pošasti koja nam se dogodila, mogu spasiti samo tribine. Ali, pre toga se postavljaju neizbežna pitanja. Da li su uopšte sve tribine na istoj strani? I ako jesu, da li je to strana na kojoj je FKV?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
CRD FCV
Posts: 1746
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Uprava

Post by CRD FCV »

Да ли сам пропустио или није објављено чијих 25 гласова је био уздржано? Да имамо јаснију слику да ли је ово управа доведена од стране навијача или нечијих других руку дело.
Post Reply