Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: Uprava

Post by angua »

Posle jedne od utakmica sa petokrakom u to vreme kad je Lazetic bio kod nas, na nekom forumu su njihovi navijaci komenatrisali kako je on toliko los$e odigrao za nas da je bio zapravo njihov najbolji igrac.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

To je ona 2:2 tekma kod njih, kad su Antwi i Abu spasili stvar. Mogli smo i pobediti da nije Antwi promasio zicer.

Da ne padne u zaborav i cinjenica da je na toj tekmi taj smecar ciganski otisao da se pozdravi sa ciganima ispred severa.

Sto se skupstine tice, zivo me zanima ko nije dobio svoj deo kolaca da podrzi ovu smehotresnu porodicnu kombinaciju. Da vas nema, trebalo bi vas izmisliti...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Najbolja Jaova utakmica u našem dresu. Nikad nije ni približno dobro odigrao kao tih 20ak-25 minuta. Da nije imao nestvaran promašaj na 2:2, čovek bi bio one hit wonder, spredale bi se legende o njemu... Na YT lako naći kako sportski direktor pušta igrača da mu pobegne iza leđa za 2:0. Do tada je bio jedan od najboljih igrača u sezoni.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Uprava

Post by Dragojlo »

Tad nas Kaluđer ubio u pojam.... :frown:
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Uprava

Post by Dragojlo »

http://mondo.rs/a1193447/Sport/Fudbal/N ... mogne.html" onclick="window.open(this.href);return false;. KOJI navijači!!???
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Ja stvarno ne znam ko ce neredne sezone ici na stadion. Misija im uspeva bolje nego sto su planirali...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Dragojlo wrote:http://mondo.rs/a1193447/Sport/Fudbal/N ... mogne.html. KOJI navijači!!???
"apelujemo na gospodina Vučevića, kao garanta stabilnosti našeg kluba i kao osvedočenog simpatizera FK Vojvodina"

Bacam pegle na sve strane.
Io odio Belgrado
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Mali omaz tvom avataru kao jedina moguca prikladna reakcija na ovo...

[video]https://m.youtube.com/watch?v=jHUMaJphBdE[/video]
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Pera Centar »

http://mondo.rs/a1194326/Sport/Fudbal/V ... graca.html" onclick="window.open(this.href);return false;

OPET ODLOŽENA SKUPŠTINA
Redovna sednica Skupštine Vojvodine odložena je drugi put. Trebalo je da se održi prošlog utorka i da na njoj uoči početka priprema za novu sezonu budu potvrđene promene u klubu (na mesto predsednika trebalo je da bude izabran Vojislav Gajić, na mesto generalnog direktora predviđen je dosadašnji član Upravnog odbora Dušan Bajatović, dok bi novi sportski direktor trebalo da postane Nikola Lazetić), ali je sednica neposredno pre početka odložena za danas. Kako je MONDU potvrdio predsednik Skupštine Vojvodine Dragoljub Samardžić, ona neće biti održana ni danas, a nije poznato ni kada će.


Ovde nekom nije dobro.
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Uprava

Post by pedjans »

Nisam se javljao na ovom forumu godinama, ali ovo što se sad događa... Neverovatno je kakvi ljudi su se dočepali kluba. Već dugo traje propadanje, ali ovo društvo je izgleda rešilo da klub i definitivno uništi. Zar oni misle da postoji iko odrastao ko ne vidi da je iza njihovih (kadrovskih!?) sukoba u stvari taljevina oko love? Da li je ikada igde zabeleženo da su čak i pripreme počele a da se oni još nisu istalili i omogućili, bar minimalne uslove za funkcionisanje kluba? Mislio sam da me ništa više ne može iznenaditi, ali uspeli su.
User avatar
Simica
Posts: 159
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Re: Uprava

Post by Simica »

Kakav medijski muk ! ...Sem par slova na Mondu, i to naknadno ubačeno, niko živi nije objavio da je i odložena skupština odložena.
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

Da li je cilj ovih stalnih odlaganja da nam se sve toliko ogadi da bi rekli, dajte i Gajiću i Beronju i ostavite Jevtića i radite šta god hoćete, samo nešto uradite? Skoro da su i uspeli i meni već sad izgleda skoro skroz prihvatljivo i bolje da tamo sedi bilo ko, uključujući ove pobrojane "veličine", nego da budemo u ovom statusu. Tuga i jad. Bravo za sve koji se ovih dana kao nešto "dogovaraju". Izuzetno su uspešni. :cry:
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Pera Centar »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ema/330455" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

http://mondo.rs/a1195749/Sport/Fudbal/V ... ektor.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Izabrani sa 25 uzdrzanih skupstinara pri glasanju.
E sad, da vidimo kakav fudbal ce se igrati u NS. Necemo, valjda, biti kao sto je bio Radnicki Nis? Pa, na kraju sezone 2-3 najbolja mlada igraca u zvezdu, a pola bodova donesu sudije???
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djisa
Posts: 1240
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Uprava

Post by Djisa »

"Prvi put u novijoj istoriji imamo pozitivne signale i podršku Beograda. Vojvodina će biti za ponos", naveo je Gajić." E, sad ću se usr...i.
Kup je nas!
Post Reply