OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Posle pažljivog posmatranja, mogu da kažem sledeće: ova ekipa prosto i jednostavno nema kvalitet za velika dela. Treba to priznati. Jedini koji istinski pravi razliku na terenu je Kujundžić. I prava je šteta što često utakmice počinje sa klupe, a da prednost imaju Mehić i Fundora. Mehić, imam utisak, neće ostvariti seniorsku karijeru kao što mu je bila juniorska, imam utisak da mu nešto nedostaje da bude vrhunski igrač. Da li je problem psihološke ili neke druge prirode, nemam pojma. Fundora igra po principu toplo-hladno. Ima seriju seervisa u nebitnim trenucima meča, a kada se lomi set, dve čiste lopte pošalje u aut. To nije odlika velikih igrača i on to prosto nije i nikada neće biti. Blok je posebna priča. Radević je suvi prosek, solidan igrač za domaću ligu i ništa više. Simić je bolji, ali nedovoljno da napravi ozbiljnu razliku. Vietski je suviše mlad i zelen da bi sada pravio razliku - ne mogu da procenim šta će od njega biti, ali za korektora on trenutno prosto nema ni blizu prodornost u napadu koju bi trebalo da ima. Škundrić nije napravio kvalitet na prijemu poterban za jednog iskusnog libera. I na kraju, tehničar bi trebalo da bude srce ekipe. Kostić, po meni, nije igrač koji može da napravi razliku. Solidan tehničar, ali imitiran i to je to. Vuk Todorović je mlad, zelen i užasno nesigurno diže pogotovo prvi tempo.

Nadam se da će sada dati šasnu i mlađim igračima da rastu i razvijaju se. Pogotovo Kujundžiću.
fare
Posts: 2853
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Sindrom sa fudbalera prešao i na odbojkaše kada je najvažnije oni useru do maksimuma :evil:.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

fare wrote: džaba nam i 10 Zbiljića :x.
Немој молим те, пуно је и овај 1
fare
Posts: 2853
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Gledam sada odbojku na tv u sali se samo čuju cigani kao da se igra u Beogradu a ne u Novom Sadu a naših ni od korova ili kamera stalno snima cigane a nas ne :(.
User avatar
Turija
Posts: 10859
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

Nikako ne mozemo da preskocimo taj kvalitativni prag, od evropskih kvalifikacija, do zvezde i Novog Pazara.
Menjamo trenere i igrace, ali sistem ostaje isti.
Ne mozemo da ubodemo dizaca i srednje blokere za savremenu odbojku - mnogo sigurniji servis, napad i odbrana na prvom tempu.
Staticna smo ekipa.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Limanac FKV
Posts: 49
Joined: Mon Mar 19, 2018 11:58 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Limanac FKV »

Cestitke odbojkasima, pobeda nad Mladim radnikom od 3:0 i korak blize finalu :cheers:
Istocno stajanje
Posts: 562
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: OK Vojvodina

Post by Istocno stajanje »

Bilo bi dobro da nas sto vise dodje na finale, cigani ce svakako doci...
fare
Posts: 2853
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Pocinje finalna serija a jel ima negde tv prenos ?
:?
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Душан »

fare wrote:Pocinje finalna serija a jel ima negde tv prenos ?
:?
Имаш и шта да видиш. Синдром фудбалера.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Išamarali su nas danas propisno. Nisam siguran tačno, ali mislim da nam je ovo četvrti ili peti uzastopni poraz od zvezde, mislim da smo ih jednom dobili tokom cele ove sezone. Ništa ne vredi zbiljićevo menadžerisanje (ugurao je više od pola tima u reprezentaciju bez ikakvog opravdanja), ova ekipa stagnira i ne vidim kako će napraviti iskorak i osvojiti titulu. Daj bože da grešim.
User avatar
Turija
Posts: 10859
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

Vratili smo se u igru.3:1 za nas i to vrlo ubedljivo u dobijenim setovima.
Dosta dobra igra svih. Dopalo mi se kako je odigrao Kovacevic. Simic blokovima u cetvrtom setu resio pobednika.
'ajd' sad tako i u Novom Sadu.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Turija wrote:Vratili smo se u igru.3:1 za nas i to vrlo ubedljivo u dobijenim setovima.
Dosta dobra igra svih. Dopalo mi se kako je odigrao Kovacevic. Simic blokovima u cetvrtom setu resio pobednika.
'ajd' sad tako i u Novom Sadu.
:cheers:
Preduhitrio si me Turija. Svaka čast momcima, pokazali su karakter i zasluženo pobedili :cheers: Treba biti pošten i reći da je zvezda posle dobijenog prvog seta potpuno pala, praktično nisu postojali na terenu. Teško je objasniti toliki pad u njihovoj igri, stao im je servis i jednotavno su se raspali. Dakle, čestitke momcima za pobedu i nadam se da ćemo podići nivo igre još malo i da će to biti dovoljno za dve naredne pobede.
User avatar
Turija
Posts: 10859
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

Veceras, po drugu pobedu.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10859
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

Dobismo ih i veceras :lala:
Junak pobede Vucicevic.
Simke, ponovo, blokom za pobedu.
Dobra igra i mladog Perica, ali mora popraviti servis i ne sme onako 2 uzastopna smeca u aut.
Dobro je razigravao i Todorovic. Ostali uspesno pratili. Jos treba podici koncetraciju tokom celog meca.
Mlada smo ekipa, ima prostora.
Sada da zavrsimo sezonu pobedom u Beogradu.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Limanac FKV
Posts: 49
Joined: Mon Mar 19, 2018 11:58 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Limanac FKV »

Cigani pregazeni, titula odbranjena! Cestitke odbojkasima :cheers:
Post Reply