Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3922
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

naseljekolumbija wrote::shit: једва чека деби, емоције су му јаке. Нека деби буде следећи викенд. Пошто ћемо ионако вероватно добити црвени,играчи знате шта вам је чинити.
To možda u svetu u kom u Vojvodini igraju i vode je hardkor slaninari pa ih je ovaj izneverio. A ovako, ima samo da gledaju u njega i maštaju da će i njih neko tako pozvati u blizance.
Io odio Belgrado
1892
Posts: 1100
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Matić je prošle godine razbio našu odbranu na meču u Šapcu, kada je Arsić dao gol iz slobodnjaka za 1:1. Činio mi se kao dobar špic za naše uslove.
Come on you Reds!
Karlsson
Posts: 2216
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Da smo znali koga hranimo i gde će završiti posle nekoliko godina valjda bi smo ga prodali Partizanu za onaj ogroman novac koji su nudili za njega.

Ovako je lagao on nas, a lagali smo i mi sebe.

Partizan je svakako manje antipatičniji od ovih. Barem meni.
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Izjava je nesto izmedju mog ocekivanja. Pokusaj blagog balansiranja.
Ocekivao sam da ce reci da je zadovoljan, a ne srecan. To bi za nas bilo nesto prihvatljivije. No ipak, nije rekao da mu je decacki san i od malih nogu njihov navijac.
Ono sto je cinjenica, nije odrzao rec i pogazio je kapitensku traku Vojvodine i simpatije navijaca doveo do razocaranja i antipatije..
Ovim je, u startu, lepa prica Ivanic i Vojvodina ruzno zavrsena.
Last edited by Turija on Fri Feb 08, 2019 4:40 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Transferi

Post by newnowapv »

Svi se sprdaju nasim transparentima, ali eto im, sad znaju kakvog su igraca dobili... Razocarenje ogromno.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

severozapad wrote: I Vojo, ako ovaj igra na sigurno tu možda ima neke istine ali igraš i ti dosta, makar se meni čini.
Ok,iako ne znam na sta tacno ciljas,nebitno je. Moj post se odnosio na to kako sam doziveo Mirka,i moje vidjenje se ne menja ni posle ovog potpisa. Jednostavno uvek se trudim da smireno i realno sagledam situaciju iz vise uglova. Nisam od onih koji svoje misljenje o coveku formiraju nakon jedne njegove pozeljne ili nepozeljne izjave. Niti cu bilo kada reci nesto lose o bilo kom igracu koji je makar minut nosio Vosin dres.Mogu da onako laicki kazem da zna ili ne zna da igra fudbal,al da za nekoga kazem da je manje covek sto je otisao u blizance,ili da je go**o,da mu pukne noga... NE!!! Tako i sto se Mirka tice,decko je izabrao svoj put,meni preostaje eventualno da analiziram zasto je to bas tako i nista vise.

Gledajuci trenutnu situaciju oko Ivanica i igracki kadar,transparent dr.Zlomislic bi bio pravi pogodak :mrgreen:
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2115
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Red Marquis wrote:Trebao si samo link da staviš, a ne da gledamo ovaj govnarski grb na i na forumu.

Jasno je da on njima nije toliko trebao, da je ovo pojačanje plaćeno zarad prestiža i šiljenja one stvari da mogu da dovedu bilo koga i da svojim zombijima navijačima pokaže da za zvijezdu svi žele da igraju.
A više od izdajnika bivših fudbalera, navijača iz interesa i nesposobnih političara i tajkuna u upravi me nervira to što je dobar deo slaninara glasao za one koji su ih iz milionskih dugova i života na aparatu doveli do ovoga.
Tako je, treba podsetiti da se petkom u 18:00 seta zarad zdravlja!
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

churguzijanac wrote:
Red Marquis wrote:Trebao si samo link da staviš, a ne da gledamo ovaj govnarski grb na i na forumu...
Tako je, treba podsetiti da se petkom u 18:00 seta zarad zdravlja!
Malo politike ni ovde nije na odmet :cheers:

No, što reče kolega sa prethodne strane, ovo je tema Transferi, te s tim u vezi, za promenu, link sa NAŠOM transfer politikom

"Vojvodinaši za bolju Vošu: Tad najbolje igramo - "Stara dama" predstavila Bojana Matića i Vuka Mitoševića, koji od malih nogu navijaju za novosadski klub. "


http://mondo.rs/a1164940/Sport/Fudbal/V ... -Kone.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
Kec u Nisu
Posts: 51
Joined: Fri Feb 09, 2018 10:37 am

Re: Transferi

Post by Kec u Nisu »

Kakvo razocarenje...bio je poseban, trebalo je takav i da ostane!
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Nema Mirka Topića i Dejana Zukića koji su odradili pripreme. Nadam se da će se ugovor dati i ovoj dvojici momaka!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Transferi

Post by naseljekolumbija »

Red Marquis wrote:To možda u svetu u kom u Vojvodini igraju i vode je hardkor slaninari pa ih je ovaj izneverio. A ovako, ima samo da gledaju u njega i maštaju da će i njih neko tako pozvati u blizance.
У праву си, али надамо се само једном таквом да одради посао :D
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Transferi

Post by Протомајстор »

churguzijanac wrote: "Vojvodinaši za bolju Vošu: Tad najbolje igramo - "Stara dama" predstavila Bojana Matića i Vuka Mitoševića, koji od malih nogu navijaju za novosadski klub. "
http://mondo.rs/a1164940/Sport/Fudbal/V ... -Kone.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Чине се добро одрађен прелазни рок, чак је и овај маркетиншки део са појачањима који од малих ногу воле Вошу, одличан.
То је оно што заговарамо овде. :cheers:
fare
Posts: 2853
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Ja bih po njegovom pogledu rekao da sam sto posto ubeđen da nije svojom voljom došao nego je nateran , što ćemo jednog dana nadam se i saznati ali to ne znači da opravdavam njegov potez. Bez njegovog pristanka ne bi mogli oni ništa ali izgleda da je njemu malo i cifra udarila u glavu. I više nikad ne bih dovodio igrače iz Bačkog Jarka u Vošu imali smo 2 primerka prošli celu našu školu dogurali do kapitena i na kraju nam zabili nožekanju u leđa. I šta je sa Zukićem otkud i on nije potpisao ugovor dečko se skroz ok pokazao na pripremama dao golove asistirao, maknuće nam ga neko ispred nosa neki Čukarički, Voždovac ili neki nevažni klub kao što je već bio primer x puta.
User avatar
Stexman
Posts: 2618
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Terali su oni i druge. Pretili su im i roditeljima, zenama, devojkama... Ucenjivali i slali pretece poruke... Mafijali na sve strane, da ne poverujete sta sve ne.
Verujem da je i ovde bio slican slucaj, ali ti drugi su odbili i pored svega toga, a on nije.

Ne bih se toliko nervirao da nije davao one izjave i pravio magarce od svih nas! Ovako, ne mogu da mu pozelim nista dobro.
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Pera Centar »

Stexman wrote:Terali su oni i druge. Pretili su im i roditeljima, zenama, devojkama... Ucenjivali i slali pretece poruke... Mafijali na sve strane, da ne poverujete sta sve ne.
Verujem da je i ovde bio slican slucaj, ali ti drugi su odbili i pored svega toga, a on nije.

Ne bih se toliko nervirao da nije davao one izjave i pravio magarce od svih nas! Ovako, ne mogu da mu pozelim nista dobro.
Tozu Veselinovica su silom naterali da igra za crno :shit: dok je bio u JNA.

Kad je izasao nudili su mu ogromne pare, pa kad ih je odbio, bolidi slali vojnu policiju da ga vode jos jednom u vojsku.

Tek je Radovan Vlajkovic(mislim), lokalni mocnik iz Vojvodine, u ono vreme rekao da olade.
Post Reply