Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Jel u Ponedeljak igramo opet? Oće ponovo biti prenosa?
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

fare wrote:Jel u Ponedeljak igramo opet? Oće ponovo biti prenosa?
Beonic wrote:Već sutra igramo sa ruskim superligašem Arsenalom iz Tule, a komentator je rekao da definitivno nećemo igrati sa mladom ekipom Verdera, pošto oni nisu ni došli u Belek zbog nekih komplikacija.
Komentator je najavljivao šta se sutra prenosi na kanalima, nas nije pominjao.
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by Pera Centar »

Vojvodina-Zorya 2:1 reportaža:

https://www.tvarenasport.com/prikazujem ... s/fudbal-2" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by Rabba »

Lepo stoji traka na Emilovoj ruci, ali mi je esencijalno nejasno otkud traka kod Đurića u drugom poluvremenu? :shock:
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

Rabba wrote:Lepo stoji traka na Emilovoj ruci, ali mi je esencijalno nejasno otkud traka kod Đurića u drugom poluvremenu? :shock:
Kome drugom u tom trenutku? Jedino Vuku. Mislim da je Đurić pokazao respekt od kako je u klubu i nemam nista protiv čoveka. Najstariji je u klubu trenutno i nadam se da će imati mentorski stav prema našim omladincima. Nemam lično ništa protiv da bude zamenik kapitena ili 3. opcija.

Da dodam informacije za današnji susret protiv Arsenala. Niko od naših medija definitivno neće prenositi susret. Igraće se u 16:00 po našem vremenu. Takođe, duel protiv Arsenala je zamena za otkazanu utakmicu protiv Verderovih omladinaca.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by Rabba »

Pa upravo Vuku.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Nikola93
Posts: 11
Joined: Sat Oct 28, 2017 11:57 am

Re: Pripreme

Post by Nikola93 »

Nisam još našao ni gde rezultat može da se prati a utakmica je krenula u 16:00, valjda
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by Rabba »

Dnevnik kaže da je 1:1.

Nema puno detalja, a evo ga i link:

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/voj ... 28-01-2019" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Pripreme

Post by AntonioKasano »

Bravo za Devetka. Bilo bi lepo kad bi se pojavio neki snimak sa sansama i golovima...
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

http://zurnal.rs/fudbal/vojvodina/75129 ... -arsenalom" onclick="window.open(this.href);return false;
Prema izvestaju Zukic je imao zapazenu ulogu, kao i Devetak.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4859
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

Volim da ispratim pripreme iz prostog razloga sto momci na tim terenima onda pokazu tacno koliko mogu, pre nego sto se vrate na ove oranice.
Iskreno se nadam da ce makar nas teren da oporave do pocetka prolecnog dela. :?

Bravo, momci, samo tako nastavite!

Dolazi nam Ekvadorac na probu? To bi bilo kul. Nasao sam ga na transfermarktu, ali podaci vec neko vreme nisu azurirani. Sajt kaze da mu je pozicija levo krilo, ali da je neke tekme igrao i kao napadac. Rodjen je 1998. godine, dakle, mlad je...
Nikola93
Posts: 11
Joined: Sat Oct 28, 2017 11:57 am

Re: Pripreme

Post by Nikola93 »

Ronaldo nam dolazi na probu, ali na PROBU. Pa nije on Stefan Mihajlović ili Bjedov da odmah dobije ugovor :).
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1287
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Pripreme

Post by MiSmoFKV! »

Везним редом, тројком Ђурић-Милојевић-Митошевић. То је необично значајно, јер то је срце екипе, кључ за игру на којој инсистирамо. Од њих игра у оба правца много зависи и зато сам, нарочито, задовољан формом везиста.
Zanimljiva trojka koju trener vidi na sredini.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by Rabba »

Jel samo meni ta trojka ne pije vodu, ili?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4859
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

Ta trojka moze da pije vodu ako se nece izmisljati topla voda. Zna se ko je tu zadnji vezni, a ko igra ispred. Ipak, vise bih voleo Zukica ili Neskovica na poziciji poluspica umesto Milojevica.
Post Reply