Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Danilo
Posts: 1022
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

gospodinFKV wrote:
Pera Centar wrote:
Danilo wrote:Drakulic je doveo 2 igraca, Gojkova i Graovca,ostale Veselinovic
Znaci nije se puno mesao u svoj posao.
Pao sam sa stolice :mrgreen:
Nije, bolji prelazni rok je imao Stolica , doveo Ezea ,Radovanovica, Putincanina i jos nekog ne mogu se setiti
Na Radovanovicu se i ok zaradilo
Na ovima Veselinovicevim ce biti debeli minus
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Transferi

Post by Протомајстор »

Ово само показује колико су штетни ти тренери без трофеја и биографије који су на платном списку ФСС и менаџерске мафије. Увек се наново изнервирам кад ти назови тренери добију подршку овде нас форумаша, због "резултата", а знамо какву пустош праве са својим довлачењем балванапосле чега нема будућности. Јер како од пања очекивати будућност? Будућност се очекује од здравих и даровитих младића.
Лалатовић, Столица, Веселиновић, селектор Крстајић...

С друге стране не ваљају нам доказани стручњаци, и овде и иностранству: селектор Муслин, Окука, Косановић. Зашто? Због декадентног стила игре, због трофеја које су освајали, због тога што су се ложили близанце, итд. :roll:

Дајем подршку Кривокапићу, а онима на чији предлог је доведен "Веселиновић & балвани", срећан пут!
Kec u Nisu
Posts: 51
Joined: Fri Feb 09, 2018 10:37 am

Re: Transferi

Post by Kec u Nisu »

Danilo wrote:
MiSmoFKV! wrote:Aleksandar Stanisavljevic je slobodan igrac i sigurno bi bio pojacanje za nas.
I Sinisa Babic iz Nisa je slobodan , doveli su bivseg beka partizana i nas Marka Zivkovica
Stanisavljevic bi vam bio pojacanje, Babic tesko... Valja li sta taj vas bivsi desni bek? Jurimo jos jednog vaseg bivseg igraca, ali o tom potom..

Srecni praznici, zivi i zdravi bili.
User avatar
Djisa
Posts: 1247
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Протомајстор wrote:Ово само показује колико су штетни ти тренери без трофеја и биографије који су на платном списку ФСС и менаџерске мафије. Увек се наново изнервирам кад ти назови тренери добију подршку овде нас форумаша, због "резултата", а знамо какву пустош праве са својим довлачењем балванапосле чега нема будућности. Јер како од пања очекивати будућност? Будућност се очекује од здравих и даровитих младића.
Лалатовић, Столица, Веселиновић, селектор Крстајић...

С друге стране не ваљају нам доказани стручњаци, и овде и иностранству: селектор Муслин, Окука, Косановић. Зашто? Због декадентног стила игре, због трофеја које су освајали, због тога што су се ложили близанце, итд. :roll:

Дајем подршку Кривокапићу, а онима на чији предлог је доведен "Веселиновић & балвани", срећан пут!
Ako ne znas (ili ne zelis da znas), ja ti necu i ne mogu objasniti!
Kup je nas!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1297
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Kec u Nisu wrote:
Danilo wrote:
MiSmoFKV! wrote:Aleksandar Stanisavljevic je slobodan igrac i sigurno bi bio pojacanje za nas.
I Sinisa Babic iz Nisa je slobodan , doveli su bivseg beka partizana i nas Marka Zivkovica
Stanisavljevic bi vam bio pojacanje, Babic tesko... Valja li sta taj vas bivsi desni bek? Jurimo jos jednog vaseg bivseg igraca, ali o tom potom..

Srecni praznici, zivi i zdravi bili.
Ono nit smrdi, nit miriše. Koliko se sećam menjao se sa Puškom na desnoj strani, mislim da ima veze za sa tadašnjim sd, Pavlović ili tako nešto.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2121
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Nista kod nas. Umrtvljeni do ocaja.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4895
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

MiSmoFKV! wrote:mislim da ima veze za sa tadašnjim sd, Pavlović ili tako nešto
Pavlovic bio predsednik kluba, ako se ne varam, nakon teranja Balse i one ekipe. Vukovic je stetocina no.1 u nasoj istoriji, ovaj je drugo mesto. Covek koji je zapravo hapsen zbog muljanja oko transfera.

Sto se Marka Zivkovica tice, klasican panj, a jos pride i debil. Kad se setim onog crvenog protiv Trencina, ju ju ju...
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1297
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Mislim da grešiš, da je predsednik bio neki mutavi, samo marioneta.
Mogu otprilike da se setim lika, al imena nikako.

Ih šta je sve prošlo kroz naš klub, ispade bata najmanja štetočina.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4103
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

gospodinFKV wrote:...
Pogledao sam malo tu našu ekipu sada, koja je igrala... Sad da se okupi ta ekipa(uz možda Žaka na golu umesto nesrećnog Jovanića), opajali bi Vujadina celog sa ovim nesrećnicima koji igraju za nas danas... Pogledao sam i ekipu Trenčina, tamo je između ostalih igrao i Lobotka, saigrač našeg Radoje u Vigu.

EDIT: http://mondo.rs/a1158349/Sport/Fudbal/V ... sevic.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Kad se pogleda spisak igrača i kad se porazmisli o ideji sportskog sektora da se dovede ofanzivni vezni, pomislim da mi nešto fali u glavi...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

Rabba wrote:
EDIT: http://mondo.rs/a1158349/Sport/Fudbal/V ... sevic.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Au srce mi zaigralo kad pročitah za povratak Vuka. :) Dobrodošao ponovo :cheers:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Transferi

Post by Протомајстор »

Браво, Вуче све најбоље! :cheers:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4895
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

MiSmoFKV! wrote:Mislim da grešiš, da je predsednik bio neki mutavi, samo marioneta.
Obojica smo u pravu - Milenko Jokic je bio predsednik kluba te sezone, da bi pred sam kraj bio izabran Pavlovic, koji je bio tu nesto vrlo kratko. Ako se secas famozne rampe na Vujadinu i citavog haosa oko toga, pecata, legitimne skupstine, nelegitimne skupstine,...
User avatar
Turija
Posts: 10874
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

PelezinhoFkv wrote:
Rabba wrote:
EDIT: http://mondo.rs/a1158349/Sport/Fudbal/V ... sevic.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Au srce mi zaigralo kad pročitah za povratak Vuka. :) Dobrodošao ponovo :cheers:
Vuce, dobrodosao kuci, kao i svi ostali sa pozajmica :cheers:
Dopada mi se siroki spisak igraca, uz 2-3 istinska pojacanja, sa ovom Omladinom.
Krivi, srecno sa nasom decom :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8938
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Da, to bi trebalo biti to, samo da se oslobodimo par balvana s velikom platom i izgledacemo sasvim OK. Ja sam uvek za povratak nasih bivsih igraca koji se nisu kompromitovali neprofesionalizmom, trasferima u drzavne projekte i ulizickim medijskim istupima. Vuk je ovde uvek dobrodosao.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4103
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Nije još uvek potpisao Vuk, po tekstu. U svakom slučaju spisak izgleda bolje nego što je izgledao u prethodnih ko zna koliko godina. Početak obećava. Hajde da se nadamo da je dolazak Vuka, povratak Devetka i odlasci Bjedova i Đorđevića samo početak kakvog-takvog oporavka FKV. Ima u timu još višaka, ali da ne sitničarim, i ovo je već puno bolje.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply