Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post by ŠoneVoša »

newnowapv wrote:Prvo ide butina objava:
Kao sto je butasport jos u maju! objavio, Hajdin je potpisao za Vojvodinu.
Posle sat vremena:
Stefan Hajdin za butasport.rs: Nisam potpisao za Vojvodinu, odbio sam ih!

:shit: :shit: :shit:
Hajdin je dao reč, pa je pogazio zbog ličnih interesa.

Ali, rekao sam vam ja pre koji dan, nema od toga ništa.
srkins
Posts: 1464
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Mi treba stopera da vijamo a ne levog beka onaj decko sto je dosao iz Slovacke je levi bek i nek igra to a stopera pronaci hitno...
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Transferi

Post by мализека »

Него, италијански медији пишу да Сергеј прелази у Реал за неких 150 милиона... :mrgreen: :deal:

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... aler-sveta" onclick="window.open(this.href);return false;

Прочитајте коментаре, оволику количину мржње и презира према неком фудбалеру ја још нисам видео. Колико зависти и злобе је у тим људима, невероватно! Други народи се поносе таквим стварима, али наши људи, а посебно циганија и гробље...немам речи. :frown:
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Ima tu i zavisti, tipično ono srpsko ''tuđi uspeh je moj neuspeh''.
Ali i treba biti realan i priznati da je toliko suma novca suluda za bilo kog igrača, pa i Sergeja.
I da je duplo manje opet bi bilo mnogo.

Iskreno Sergej mi je drag i želim mu od srca sve najbolje u karijeri i da se proda za što veći novac zbog Voše i njenog procenta, ali realno on igra tek dve sezone na visokom nvou i statistiku obično puni protiv slabijih ekipa.
A i na SP sam iskreno više očekivao od njega. Koliko sam samo imao rasprave braneći ga i kritikujući Muslina što ga ne zove.
No ipak verujem da će sve to biti bolje.
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Transferi

Post by мализека »

Изгледа да Радоја дефинитивно напушта Селту! :shock: Колико оно Воша добија од транфера, 20 или 30 %...? :|

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vest ... vra/300143" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

“Španci su nam prvobitno ponudili 620.000 evra što smo odbili, ali drugu ponudu nismo, pogotovo što su nam postavili ultimatum da se odmah izjasnimo, pa smo odluku doneli praktično na poluvremenu meča sa OFK Beogradom. Osim toga, pripašće nam i 30 procenata od sledećeg Radojinog transfera.” – rekao je srpski direktor Mladen Jovanić.
Ako predje Sergej za tih 150 miliona, i radoja za 10+ miliona, pa mi smo od ovog leta klub u plusu zar ne? :mrgreen:
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Neizlecivi wrote:
“Španci su nam prvobitno ponudili 620.000 evra što smo odbili, ali drugu ponudu nismo, pogotovo što su nam postavili ultimatum da se odmah izjasnimo, pa smo odluku doneli praktično na poluvremenu meča sa OFK Beogradom. Osim toga, pripašće nam i 30 procenata od sledećeg Radojinog transfera.” – rekao je srpski direktor Mladen Jovanić.
Ako predje Sergej za tih 150 miliona, i radoja za 10+ miliona, pa mi smo od ovog leta klub u plusu zar ne? :mrgreen:
Još da ne zaboravimo da se Tadićev transfer i zvanično priveo kraju. A mi nikada skromnija pojačanja. :greenbutt:
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Prošlogodišnji Vukovićev prelazni rok niko neće moći pobediti. Bilo i ne ponovilo se.

Jel ima neko u Klubu da održava neki kontakt sa Sergejom ili Nemanjom ili barem sa Kežmanom, pa da se raspita da li su ti transferi pri kraju? Pogotovo oko Radoje Klub se mora posebno zanimati, jer je suvlasnik njegovog ugovora.

Ako su transferi pri krjau onda nije problem ni da se na kratko zadužimo još malo samo da se dovedu ti igrači.
Za 12 dana počinje prvenstvo, a kraj našeg prelaznog roka ni na vidiku. Mi ne znamo ni na kojim pozicijama tačno nam trebaju pjačanja.
Cigani su na primer izjavili da su završili prelazni rok što se tiče dolazaka.

Ja i dalje smatram da ovaj tim može biti lep ukoliko se dovedu još dva prava igrača.
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Transferi

Post by Rivelinjo »

Karlsson wrote:Prošlogodišnji Vukovićev prelazni rok niko neće moći pobediti. Bilo i ne ponovilo se.

Jel ima neko u Klubu da održava neki kontakt sa Sergejom ili Nemanjom ili barem sa Kežmanom, pa da se raspita da li su ti transferi pri kraju? Pogotovo oko Radoje Klub se mora posebno zanimati, jer je suvlasnik njegovog ugovora.

Ako su transferi pri krjau onda nije problem ni da se na kratko zadužimo još malo samo da se dovedu ti igrači.
Za 12 dana počinje prvenstvo, a kraj našeg prelaznog roka ni na vidiku. Mi ne znamo ni na kojim pozicijama tačno nam trebaju pjačanja.
Cigani su na primer izjavili da su završili prelazni rok što se tiče dolazaka.

Ja i dalje smatram da ovaj tim može biti lep ukoliko se dovedu još dva prava igrača.
Teško ćemo imati novaca za tim koji će uraditi nešto u Evropi. Osvajanje naše lige ne donosi nikakve prave novce. Novci se uzimaju od prodaje igrača - tim više su oni koji sve vode motivisani za to, jer to ide direktnije u njihove džepove. Uz to, s obzirom na količinu nameštanja i muvanja u ligi, kvalitet tima je praktično nebitan za poziciju na tabeli. Ispasti ne smemo, jer moraju blizanci imati koga da pobede, a da nije baš Kabel i sl. Tako da se uopšte ne uzbuđujem - na žalost. Dobar fudbal svakako nećemo gledati još dugo.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Re: Transferi

Post by postman »

Vojvodinu ću uvek voleti, pa makar igrala i u zonskoj ligi, ali od nje ne očekujem dobar fudbal bar još nekoliko godina. I dalje mislim da je naš najveći uspeh to što se nismo ugasili ( a lako smo mogli). Trenutno je klub u rasulu. Para nema, uprava je nesposobna, igrački kadar ispod svakog nivoa, mlađe kategorije nikad slabije u novijoj istoriji (namerno sam izabrao baš ovaj pojam)...Jedina svetla tačka je trenutno koliko-toliko autoritativan trener, a bojim se da će i njegovo strpljenje nestati ubrzo. Predstojeće sezone vidim Vojvodinu kao prosečnog superligaša daleko od borbe za Evropu i na klackalici između plej-ofa i plej-auta. Zašto je to tako, svi znamo, svima je jasno, ali ja da kažem glasno ? E, pa, neću !
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Zivece jos mnoge generacije od Vose :wink:

p.s.inace Uros Djurdjevic trazi klub za koji bi nastupao kao pozajmljen igrac 8)
Image
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Kako je Dnevnik još ranije danas napisao da postoji velika mogućnost da neko potpiše danas, ja samo refrešujem i Dnevnik, i zvaničan sajt, i forum, Žurnal, Butu... Al mrka kapa :D
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Karlsson wrote:Kako je Dnevnik još ranije danas napisao da postoji velika mogućnost da neko potpiše danas, ja samo refrešujem i Dnevnik, i zvaničan sajt, i forum, Žurnal, Butu... Al mrka kapa :D
Ko čeka taj dočeka! Novi levi bek.

https://www.transfermarkt.com/diamantis ... ler/212430" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

https://www.youtube.com/watch?v=AFVJBc9ZBS4" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

To znaci da ce onaj burazer iz Slovacke na stopera, sto je odlicna zamisao, jer kao bek ume da iznese loptu, a opet ima fizicke predispozicije za stopera.

Konacno kvalitetno pojacanje!
Post Reply