Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

CRD FCV wrote:Ранко Деспотовић је слободан играч. 34. године, таман да одигра полусезону.

Тешко је данас наћи играча чак и када нема клуб, свако може од њих да оде у неку Кину за веће паре него код нас што ће добити.
Ajde da sto vise ljudi sa foruma salje poruke Despotovicu,tipa Ranko vrati se i zavrsi karijeru kako dolikuje u klubu koji te je zaduzio itd.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Rabba wrote:Za dva igrača sa strane imamo petoricu(Trujić, Malbašić, Spremo, Babić i Stamenić, koji će ruku na srce verovatno ostati na dvojnoj u Proleteru)
Da stvar bude gora, zaboravio si Knezevica :mrgreen:

Sto se pozicije stopera tice, ocekujte i neke bekove na tim pozicijama (Moglija ili Kampaorea, ako ima visinu; zato ne i Burekovica, jer je metar i poklopac od pavlake). Kad imas tzv. 3-5-2 ili 3-4-3, stoperi moraju biti brzi, jer je tu postavu tesko uigrati. Bekovi ce cesto ispadati, ili se nece vracati (primer Baste u Mihajlovicevom 3-5-2 eksperimentu), pa ce duvati sa strane. Tu stoper mora biti brz, ili mora biti bek sa odredjenim stoperskim predispozicijama (a la Bane Ivanovic, Kolarov,...).
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Da, zaboravih Kneževića u potpunosti :shock:

dnevnik javlja:
Тодоровић није прошао

У Црној Гори су тренирали и фудбалери који су дошли у Вошу на пробу, Американац Брајан Илоски, Нишлија Миодраг Тодоровић и тамнопути Италијан Рауф Компаоре.
- Највише је показао Илоски, који је класични везни фудбалер и има смисла и организацију игре – оценио је Драган Ивановић. – Он се враћа с екипом у Нови Сад и видећемо колико ће му његова физичка конституција дозволити да покаже све што уме у Суперлиги. Што се Тодоровића тиче, стигао је у Будву физички неспреман и далеко је од дреса Војводине, па смо му се захвалили. Када је реч о Компаореу, сувише кратко је био с нама, ништа посебно још није показао и пружићемо му још једну прилику, како бисмо реалније проценили његове могућности.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

Rabba wrote: Ako pretpostavimo da niko novi neće doći, barem što se tiče igrača koji mogu da budu konkurentni za 11, ekipa bi trebalo da nam izgleda ovako:

Kordić - Puškarić, Planić, Maslać - Antić, Jovančić, Meleg, Lakićević - Paločević, Trujić - Malbašić.
Odkud ti samo ideja da ce Kordic opet braniti ???
Todic je trener golmana i siguran sam da ce braniti najboji golman a to sigurno nije Kordic!
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Sasa1969 wrote:
Rabba wrote: Ako pretpostavimo da niko novi neće doći, barem što se tiče igrača koji mogu da budu konkurentni za 11, ekipa bi trebalo da nam izgleda ovako:

Kordić - Puškarić, Planić, Maslać - Antić, Jovančić, Meleg, Lakićević - Paločević, Trujić - Malbašić.
Odkud ti samo ideja da ce Kordic opet braniti ???
Todic je trener golmana i siguran sam da ce braniti najboji golman a to sigurno nije Kordic!
Ja se nadam koliko i ti da nece...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2100
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Opet nece dovesti centarfora
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Kao sto je vec javljeno ovde, Trifunovic potpisao za Al-Faisali iz Jordana.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

http://zurnal.rs/fudbal/vojvodina/44505 ... i-to-je-to" onclick="window.open(this.href);return false;
Вуковић: Звезда зна како може до Планића, разумно обештећење, цео износ одједном и то је то
Поводом жеље Црвене звезде да ангажује Богдана Планића, председник Надзорног одбора новосадског суперлигаша Драгослав Вуковић каже:

– Не знам колико су основана та нагађања. Ако је тачно, морам да кажем да нисам фасциниран чињеницом да је Звезда заинтересована за нашег играча. Постоји једноставан начин како Београђани могу да остваре своју жељу: плате разумну цену, цео износ одједанпут, и добиће Планића.
Po meni ovo uopste nije problem. Igraci neka idu u Partizan i Zvezdu, ali jedino i iskljucivo tako sto cemo dobiti vise novca, nego sto ga mozemo prodati drugima, i tako sto cemo novac dobiti ODMAH!
Da ne menjam temu, i ova vest sa zurnala moze ovde... http://zurnal.rs/fudbal/vojvodina/44506 ... inara-duga" onclick="window.open(this.href);return false;
Kako Vukovic kaze, uskoro cemo biti obavesteni o svemu... da i to cudo vidimo.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Jel' se on to sam sa sobom dogovorio za otpis "duga" ili je u pitanju nesto realno? :huh:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Sale
Posts: 107
Joined: Sun Aug 17, 2008 3:52 pm

Re: Transferi

Post by Sale »

Ovo je teški javašluk... Kako se od ovakvih stvari:
Vukovic sa računa FK Vojvodine skinuo 729.000 evra
Vojvodina: Vuković je opljačkao klub
Radujemo se i sarađivaćemo sa istražnim organima u razotkrivanju malverzacija profesionalnog i serijskog prevaranta Vukovića, koji trenutno učestvuje u 60 sudskih procesa! Upravni odbor FK Vojvodina
:deal:
Dođe do toga da taj isti lopov pijačarski prodaje igrače, trguje sa blizancima, samostalno upravlja sudbinama naših igrača i našeg kluba, teroriše kapitena Melega... Uništava klub!?
Mi ovde smo ili kolektivno nezainteresovani za sudbinu kluba, ili jednostavno :shit:
Gde su sad navijači u skupštini, gde je hitna sednica, neko da spasi čast Vojvodine?
This time next year, we'll be cup winners!
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

Sale wrote: ....
Pogrešna tema ( trebalo bi podforum -Uprava ) ali nažalost i ovde može da se piše kada je sve toliko povezano :rage:
Vukovic sa računa FK Vojvodine skinuo 729.000 evra

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/4 ... nara-duga-" onclick="window.open(this.href);return false; današnja vest da je uprava ispeglala dug od 60 milki RSD- to je oko 490.000 Eur. Taman vratio to što je uzeo i još mu preostalo, a ispao duuša i mukica :mrgreen:
Sale wrote:Mi ovde smo ili kolektivno nezainteresovani za sudbinu kluba, ili jednostavno. Gde su sad navijači u skupštini, gde je hitna sednica, neko da spasi čast Vojvodine?
moj post od pre par dana
ima ljudi, samo verovatno još svi gutaju :pegla: od svih peripetija koje su nas zadesile, a siguran sam da se osećaju nemoćno i bezidejno jer šta reći kada " MI " napravimo najbolji transfer u poslednjih nekliko godina i sami sebi pucamo u oba kolena.
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Realno, mi smo jebali jeza u ledja jos onog momenta kad je pok. Bato preuzimao klub. Onda je prodana dusa djavolu i sada to samo nastavlja svojim prirodnim tokom. Tada je zbog slamke finansijskog spasa napravljen kompromis koji je zapravo propast samo odlozio na neodredjeno, a sustinski nije nista promenio u nacinu poslovanja koji je i dovelo na ivicu propasti. Cak naprotiv, u klub su se uvukle odredjene kriminogene i bezbednjacke strukture (sto je na Balkanu prakticno jedno te isto) i koje je od onda nemoguce iz njega isterati, jer samo se lica i imena menjaju a konce iz pozadine i dalje vuku jedni te isti. Klub je nastavio da tone finasijski i strukturno da propada, sistematski je pljackan, i evo nas tu smo gde smo. Dubina ponora koji nas ceka nakon svega ovog je beskonacno dublja od onog koji nam je pretio pre 10-tak godina kad smo progutali prvu zabu zarad nade u odlaganje neminovnog.

Ukratko - ako sami nismo sposobni da spasemo klub, niko sa strane nam nece iskreno pomoci, a u tom slucaju mozda i nismo zasluzili da klub bude spasen. Nasa generacija Slaninara je izneverila osnivace i legende kluba, svi do jednog smo krivi za ovo sto se danas dogadja.

Mozda je vreme da se nase zelje i ambicije prilagode stvarnosti i nasim realnim mogucnostima (nas - Slaninara, navijaca i simpatizera kluba). Ako nemamo kapacitet da iznesemo klub sa evropskim ambicijama onda treba da gadjamo ono sto mozemo da iznesemo i isfinansiramo, pa ako je to druga liga onda jebiga druga liga. Ne mozemo trositi novac koji nemamo, to je siguran put u propast. Sada, tu gde smo, treba sve iznova krenuti graditi navijacku bazu, pa za jedno 20-tak godina mozda se dohvatimo zelene grane.

Ako uopste potrajemo toliko. Uz ovakvo poslovanje kao do sada sigurno da necemo.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

http://www.fkvojvodina.rs/2017/02/milan ... ojvodinom/" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Danilo
Posts: 1016
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Veternicka veza Spremo Vukovic.
Spremo nema kapacitet za Vojvodinu ali ucinjeno mu je.Posle odlaska iz vojvodine nigde nije mogao da izgura polusezonu.Nase dete i zelim mu sve najbolje ali nije igtac za Vosu.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Ruku na srce, ni meni on ne predstavlja ne znam kakvo pojacanje, makar na osnovu onog sto je pruzao u prethodnom periodu. Nema neki zapazen ucinak, ali opet trener kaze da se na pripremama namece cak za prvih 11, na prijateljskim je odigrao dobro, decko je ponikao kod nas, ima 21 godinu... Vredi mu dati sansu. Jedini problem je sto imamo mnogo igraca na pozicijama krila, ali opet ako se on izbori pored konkurencije za minute, super.
Posto ne znam da li cemo dovesti bilo koga, mene zanima sta je sa Melegom? Bilo je reci da seda na bus za Budvu, ali nije otisao, potom se nasi vec vratise odande... Da li trenira redovno sa timom?
Post Reply