Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8907
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Voja wrote:Sto se Lalata tice...
:lala: Svaka ti je na mestu, gos'n Vojo!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ernesto
Posts: 1215
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ernesto »

Lale ide u Cuku!
CRD FCV
Posts: 1715
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

Vojo ne mogu se složiti sa tobom.
Pomak i napredak naše igre je evidentan samim pogledom na tabelu u poređenju sa tabelom od prošle sezone ove godine.
Mnogi igrači koji su ovde brutalno popljuvani i otpisani pre prve minutaže su postali nosioci igre.
Od četiri poraza ove sezone, dva su izrežirana od treće strane (javor, niš). Protiv čerge ne bih komentarisao, na stranu sve teorije zavere, al kojoj ekipi se ne desi kiks kad joj najmanje odgovara i kad se najmanje očekuje? Pogledajte sve najjače lige, nema ekipe koja ne može biti poražena. Al eto izuzetka, dva državna parazita ove bedne zemlje.
Jesmo znali da navija za njih? Znali smo. Jel krio nekad? Nije. Jel bio profesionalac? Jeste. Jel treba da mu zamerimo ako ode kod njih? Po meni - ne. Nije nas zavlačio, nije se kunuo u Vošu lažno, uvek je govorio iskreno.
Po meni, želim mu sve najbolje.
Najbolji trener koga smo imali u poslednjih ko zna koliko, najbolji trener koga ćemo imati u narednih ko zna koliko.
User avatar
Turija
Posts: 10802
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote: Ne gubimo nista Lalatovim odlaskom,jedino mi zao sto nisam bio predsednik u ono vreme kada je Lalat pregovarao sa Cukom,jer bi tada potpisao sa njim,da i on nama plati 50 000 eura,u slucaju da nas napusti u decembru :mrgreen:
Bravo Vojo! Potpisujem.
Iz ove perspektive postaje potpuno jasno sta se onda dogadjalo.
I Lalatovic i uprava su znali za decembarski scenario, a sada se prave naivni i jako im je kao zao sto odlaze.Svi su tu dobro namazani za takve igre.
Ono sto je, takodje, simptomaticno je to da posle odlaska Lalatovica iz svih klubova nastaje potop.Vec on spominje kako ce pojedini (verovatno njegovi) igraci pustiti menice.Zasto bi pustili menice, kada im je ova uprava isplatila plate, jedino sto jos nisu govorili kako su igracima isplacene plate unapred :mrgreen:
U svom tom galimatijasu samo smo mi naivni, sto uvek poverujemo i ponadamo se da ima jos (malo) postenih ljudi, koji ce raditi u interesu Vojvodine.
Poslednja nada i sansa nam je da iz genaracija nasih bivsih igraca, u svojim dobrim godinama, neko hoce podmetnuti ledja za Vojvodinu.
@CRD FCV
A da li mislis da je moglo biti jos mnogo bolje, da su igrali najbolji igraci koje smo imali na raspolaganju?Primili bi manje golova, a dali mnogo vise.Treba pogledati list i sa druge strane.Sto napisa Voja treci skoro uvek, treci sada, razlika izmedju prvoplasiranog uvek dvocifrena.
Igraca miljenika koji nerviraju publiku i onda i sada, tj igraca koji su vec spremili menice.
Jedino smo stvarno mnogo vise trcali i samo to je donelo rezultat.
U gostima i slabijim i jacim timovima prosecni i u defanzivi.
U LE nismo prosli.
Cega ima vise, osim trcanja i obecanja.
Nije mi zao sto je otisao, jer stalno smo bili na klackalici, kad ce se desiti to ocekivano.Trudio da to dobro skarije, ali kod njegovih nije izdrzao.
Fantasticno se medijski izreklamirao u Vosi i licno pozicionirao, kao i mnogi do sada, a sve racune ce platiti Vojvodina.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9892
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Turija wrote: I Lalatovic i uprava su znali za decembarski scenario,

Vec on spominje kako ce pojedini (verovatno njegovi) igraci pustiti menice.
Ha.... jos ce se ispostaviti da je Lalat oterao upravu :mrgreen: Osetili su sta im se sprema,i onda bolje naci nekog razlog i dici sidro,sacuvati lovu. A koliko je Lalat jak igrac,mogli smo primetiti kada je rekao da mu klub placa 500 eura za stan,al je on hteo hotel,pa sam doplacuje jos 500. :wink:
ernesto wrote:Lale ide u Cuku!
Prvo sto pomislim je... bezi Regane dok je prelazni rok,stize ti Micic,nemas ti tu sta da trazis :mrgreen:
CRD FCV wrote:Vojo ne mogu se složiti sa tobom.
:mrgreen: druze niko tebe ne obavezuje da se slozis. Svi imamo svoj pogled,i drago mi je da ima ljudi koji su bili i za i protiv Lalata,(ali koji su kao i ja eto,ravnodusni) i koji o svemu pisu ovde,jer podizu kvalitet foruma.
CRD FCV wrote: Pomak i napredak naše igre je evidentan samim pogledom na tabelu u poređenju sa tabelom od prošle sezone ove godine.
Samim pogledom na tabelu i Zvezda nekad ima 25 i nizu i toliko je kvalitetna da se sprema da napadne titulu Lige sampiona :wink:
CRD FCV wrote: Mnogi igrači koji su ovde brutalno popljuvani i otpisani pre prve minutaže su postali nosioci igre.


Popljuvani su jer nisu davali svoj maksimum. Evo recimo prve asocijacije su mi Jovancic i Palocevic.Sada daju svoj maksimu,ali veruj,ne igraju nista bolje nego sto su igrali u Borcu i OFKu.
CRD FCV wrote: Od četiri poraza ove sezone, dva su izrežirana od treće strane (javor, niš).
Od 4 poraza,dva izrezirana? A od 14 pobeda? :wink: ako cemo iskreno,bilo je tu smesnih penala,iskljucenja,ponistenih golova,timova sa najboljim igracima na klupi,trenera sa telefonima.... vidi,ne kazem nista,ali.... mozdada pisemo Vucicu da nas kao jedine postene u ligi direktno salje u kvalifikacije Lige sampiona :mrgreen:
CRD FCV wrote: Jesmo znali da navija za njih? Znali smo. Jel krio nekad? Nije. Jel bio profesionalac? Jeste. Jel treba da mu zamerimo ako ode kod njih? Po meni - ne. Nije nas zavlačio, nije se kunuo u Vošu lažno, uvek je govorio iskreno.
Po meni, želim mu sve najbolje.
Sa ovim se apsolutno slazem i ja mu zelim sve najbolje,covek je dao svoj maksimum za Vosu
Last edited by Voja on Sat Dec 17, 2016 11:48 am, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Turija
Posts: 10802
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Vojo, moze kad je zet :mrgreen:
Inace, ja u te cifre nista ne verujem.Strasno je kako se ljudi kod nas gadjaju evro ciframa, kao da zive u Eldoradu.
Potpuno je izgubljen kompas, na svim nivoima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
milancl
Posts: 485
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by milancl »

Voja wrote:Sto se Lalata tice,gotivan mi je bio samo zbog jedne stvari,a to je sto je naterao ekipu da trci i igra presing,sto mi je malo nestvarno za nasu ligu.

rezultati kao rezultati... ja ih i ne dozivljavm bas kao dobre.Opet smo treci,opet kaskamo gotovo vec dvocifren broj bodova,opet smo u gostima samo obican prosek od ekipe. Kordic na golu,Puska na stoperu,gotovo cela sezona bez spica.... protiv raspale Zvezde smo primili mozda i najvise golova od svih ekipa u ligi... U Borcu bi to mozda bila uspesna polusezona,a za Vojvodinu (kakvu ja zelim) i njen renome to je malo. Pa do pre par dana nam je Napredak duvao za vrat,sa mnogo slabijim timom tako da ne vidim bas mnogo razloga za velicanjem sezone. Mozda jedino da bi stvorili neki privid,preko potreban za druge stvari.

Uprava,Lalat,Vojvodina.... rekao bih da je marketing isao bas tim redosledom.Tako da i iz tog ugla nisam zadovoljan. Odredjene konferencije su trajale pola sata i vise,a sustina se svodila u 3-4 minuta,sve ostalo je bilo samo iritirajuce papagajsko ponavljanje. Kada je trebalo na konferencijama da se velica,velicala se Zvezda,a kada je trebalo da se digne glas,tada se cutalo. Slabo je Vosa i na tom polju imala koristi.

Ne gubimo nista Lalatovim odlaskom,jedino mi zao sto nisam bio predsednik u ono vreme kada je Lalat pregovarao sa Cukom,jer bi tada potpisao sa njim,da i on nama plati 50 000 eura,u slucaju da nas napusti u decembru :mrgreen:

Sto se naslednika tice tesko da u Srbiji postoji trener koga bih voleo videti na klupi Vose. Spominje se Rastavac... mislim da on ima mnoogo bolji i jaci tim,od rezultata koje postize,a ni igra nislija nije kao prethodnih sezona,tako da nisam bas nesto odusevljen.

Sta znam,posto smo u sezoni verovatno postigli maksimum,mozda ne bi bilo lose da aktiviramo neko novo ime na trenerskoj mapi Srbije. Voleo bih da imamo nekog bivseg napadaca na klupi,tipa Milana Belica,Petra Divica ili sto da ne i Miodraga Pantelica... dosta mi vise bekova i stopera kraj aut linije :mrgreen:
Vojo, ima da odštampam i uramim ovaj tekst, svaka čast :lala: :hurray:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
ernesto
Posts: 1215
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ernesto »

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Kosta_Runjai%C4%87" onclick="window.open(this.href);return false;

Dovesti Kostu za trenera.treba nam neko sa nemackim mentalitetom!
Imamo i mi svoje adute:

-odlicne uslove u sportskom centru,
-mladje kategorije rade odlicno,
-Novi Sad prelep grad plus nije toliko daleko Varazdinu odakle je...
-sloboda u radu(nadam se sa novom upravom),
-da se on licno promovise(mada posle Kajzerslauterna i 1860 bas mu treba ovo,no dobro,smem da mastam :-))....

Sta vi mislite?
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by playmaker »

Mislim da covek radi za platu, ona je u Nemackoj redovna i barem 3 puta veca nego ovde, toliko...

Ljudi dozovite se pameti, mi smo pred bankrotom a vi pricate o trenerima i transferima? :frown:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8907
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

playmaker wrote:Ljudi dozovite se pameti, mi smo pred bankrotom a vi pricate o trenerima i transferima? :frown:
Istini za volju, mi smo pred bankrotom vec 10 godina jos od pre Batovog dolaska na celo kluba, i od onda se situacija ne menja znacajno. U odredjenom periodu se nasi dugovi privremeno "zaborave" na reputaciju i autoritet gazde-spasioca, pa se naprave neki transferi, no ubrzo se ispostavi da su te pare nestale ko zna gde i da dug i dalje stoji. I tako u ciklusima, jedna uprava za drugom, uvek isto. Nije ni cudo da su ljudi oguglali na takvo stanje i da ga smatraju normalnim.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Stexman
Posts: 2598
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Mi bez trenera ne mozemo! Pa sve i da smo pred bankrotom trenera moramo naci.
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Andreyos »

Ćiro Blažević? :mrgreen:
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
pastoreduci
Posts: 17
Joined: Thu Dec 25, 2014 7:21 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by pastoreduci »

Lalat po mojoj proceni nije otisao, ceka sutra sta ce biti sa upravom ako se zbilja vrati vraca se i on, jer da je hteo vec bi otisao u cuku.. :mafia:
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by recni galeb »

A opet mozda ceka da mu ciganija otera bivola sa klupe...
Po meni svrsena prica. Kosane, da li te je jos frka klupe?
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by the Gari »

Stexman wrote:Mi bez trenera ne mozemo!
A što da ne? Probavali smo bez uprave (a bogme i s dve uprave), probavali smo bez navijača, probavali smo bez profesionalnih igrača, probavali smo bez plata, celu polusezonu probavamo bez golmana, daj da isteramo jedan krug i bez trenera, valjda smo mi neka avangarda srpskog fudbala pička mu materina :mrgreen:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply