Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by recni galeb »

Milan wrote:Ne , ne , ne, neces se tek tako izvuci... :mrgreen:
e vala uspeo sam! :lala:
jeste me grzla radoznalost ali izdrzao sam junacki taj napad... znaci Lalat ostaje?! jupi...
znaci Gajic ne zna kada mu je osnovano ovo preduzece? jupi... taj lici kao da ne zna ni koji mu je sopstveni datum rodjenja, jebo ga ko ga nX dovede...

znaci zakljucak sledi:

Gajo, Vaki, Maki, Laki,
i ostali taki,
ako vas ukaki,
vodite nas do titule!
:dance2:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3902
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Zavidim ti galebe, jer mene čitav dan progone Gajićevi potezi maženja Lalatovića...
Io odio Belgrado
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fare »

Lepo ako čovek uzme kup ili titulu ili bože moj duplu krunu ponuditi mu 4 godišnji ugovor :D .
milancl
Posts: 495
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by milancl »

kafe bagdad wrote:Meni ovo izgleda ko puč protiv Erdogana.
:lala:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Dragojlo »

Ааааааа,ладно на Монду исте оне ботине што хвале Великог Вођу на свакој вести,сад и на ову вест о останку Лалатовића пишу хвалоспеве овој управи!! :cry: Мајко мила... :argue:
Marko93
Posts: 561
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Marko93 »

da i ja napisem nesto pametno na ovu situaciju...

pametno
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Nista tu vise ne moze biti isto kao pre. Jednostavno gde jednom zavarnici ponovo ce. Meni je samo drago sto sam ovim produzenjem saradnje,na neki nacin dobio "potvrdu" da su odredjeni forumasi samo pijuncici za manipulisanje i stvaranje laznih slika u javnosti zarad potreba odredjenih ljudi.

Posle svega napokon sam razumeo i Lalatov sistem.... posebno onaj deo za koji smo se uvek pitali,zasto ovaj na toj poziciji,zasto ovaj tamo... sustina je da njemu u timu igra 11 najboljih igraca,nevezano za pozicije :mrgreen:
Inace,sto se rezultata tice,apsolutno me ne zanima,dokle god igraci trce kao protiv Cuke ili u Pazaru,dokle god nam je isto da li igramo kuci ili u gostima,dokle god ne kukamo na ritam nedelja-sreda-nedelja.... Lalat ce imati moju podrsku.
Image
nssale
Posts: 179
Joined: Wed Jan 07, 2009 12:02 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by nssale »

Čekajte sad će Čuka da pojača ponudu :D
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by recni galeb »

da Boga ti...
molio bi Cuku da kada poveca ponudu da neku i za Gajica, steta da takav kadar trune kod nas... :lala:
knudsen
Posts: 17
Joined: Wed Aug 17, 2016 11:12 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by knudsen »

Informaciju da je trener tražio više para predsednik naziva čaršijskim glupostima, a ta informacija je plasirana na sajtu kluba. U potpisu tog teksta stoji ''Upravi odbor FK Vojvodina''. Tekst još nije obrisan.
Pojednostavimo: predsedniku kluba su smešna saopštenja upravnog odbora kluba.
Predsednik kluba je oštro demantovao upravni odbor kluba.
A tekst još nije obrisan.
Šta se bre ovde dešava?
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by carlons »

Činjenica da 20 sponzora ne može (ili ne želi, mada ja mislim da su mnogi tu da se ovajde a ne da daju) da skupi 50K eura kao garanciju govori više od svih novinskih članaka i konferencija. Kao što reče Voja, kad jednom izbiju varnice požar je samo pitanje vremena.
v1o9s1a4
Posts: 67
Joined: Mon Nov 17, 2014 2:45 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by v1o9s1a4 »

knudsen wrote:Informaciju da je trener tražio više para predsednik naziva čaršijskim glupostima, a ta informacija je plasirana na sajtu kluba. U potpisu tog teksta stoji ''Upravi odbor FK Vojvodina''. Tekst još nije obrisan.
Pojednostavimo: predsedniku kluba su smešna saopštenja upravnog odbora kluba.
Predsednik kluba je oštro demantovao upravni odbor kluba.
A tekst još nije obrisan.
Šta se bre ovde dešava?
Ovaj deo je najbolji:

- То су паушалне оцене и глупости, које долазе од стране оних којима оваква Војводина и овакви њени резултати не одговарају.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by borrissey »

Jbt, koja kaubojština. Dajte se godine Zbiljicu malo uozbiljite. Pa jel tražio Lalatović tu povišicu ili nije? Jel upao neko u kancelariju ili ne? Msm, ok je preokret, ali ovde ko da su svi jeli bunike pa daju oprečne izjave za manje od 12 sati...
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ragazzi di Neoplanta »

Zaneli se i on i ovi šabani, pa se sada gasi vatra.
Treba da odradi ugovor kao profesionalac, ne treba se tražiti od njega ni trunke manje ni više.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Citajuci izmedju redova,mislim da je sve ovo mnogo vise od fudbala,od igre.... mislim da je javnost usmerena na skroz drugu stranu,ali i da Lalat ima jake adute u rukama (ne mislim na rezultate) i za sada vodi
Image
Post Reply