Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Salvador
Posts: 1096
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

мализека wrote:Само би нам тај требао... :frown: Колико је Воша добила за Росића, чини ми се око 200.000?! :|
Šta ono reče kamilović na sastanku, dva miliona za Rosića i Paločevića?
Obećanja i rezultati kao kod vučića, samo nam još fale sastanci u 5 ujutro.
Setio bih se ovom prilikom i od Šćepanovića obećane transparentnosti.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Dzon Meri na probi u Rudaru iz Velenja.

Dao gol danas protiv Urala na prijateljskoj. Srecno, majstore :lala:
Salvador wrote:Šta ono reče kamilović na sastanku, dva miliona za Rosića i Paločevića?
Mislim da je u toj racunici bio i Ozegovic, ili neko treci, ne samo njih dvojica, ali i dalje je presmesno :greenbutt:
User avatar
Stexman
Posts: 2615
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

http://www.butasport.rs/fudbal/vojvodin ... orlandica/

Ajd nemoj da se neko zeza pa da dovede ovu panjcinu Orlandica. Mogao je doci jos prosle godine(sreca pa nije) ali je izabrao musave
e pa sedi sad tamo pajseru!
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

gospodinFKV wrote:Dzon Meri na probi u Rudaru iz Velenja.

Dao gol danas protiv Urala na prijateljskoj. Srecno, majstore :lala:
Salvador wrote:Šta ono reče kamilović na sastanku, dva miliona za Rosića i Paločevića?
Mislim da je u toj racunici bio i Ozegovic, ili neko treci, ne samo njih dvojica, ali i dalje je presmesno :greenbutt:
https://snportal.si/prva-liga/foto-vele ... rvoligasa/
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8931
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Jebiga svako ko se razume u fudbal i ko ga je samo na 5 minuta gledao na treningu vidi da Meri nije za fudbal i da mu ni ne treba dati sansu na utakmicama. Jel' tako? :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3919
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Meni je i dalje žao što ne ode čovek u Palanku, priželjkivao sam njegov gol protiv nas i radost na tribini...
Io odio Belgrado
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Meni je drago sto je otisao van ovog mulja. Slovenija je u ekspanziji, naucice dosta, dokazace se, a mi cemo propustiti jos jednog Saladina u nizu. No, nema veze, ksenofobi ce zato dovesti 'tica Orlandica, on makar nije macka u dzaku, za razliku od fudbalera iz Afrike....provereno je skart :mrgreen:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4093
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Dobijamo novog Peca?

:mrgreen:

Pravi čovek za kombinat! Dobrodošao crnogorski maže fudbala!
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
fraxmanutd
Posts: 204
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Transferi

Post by fraxmanutd »

Орландић је повређен, на припремама баш. Немојте се "ложити" због бутаспорта. Изгледа да човеку следи дужа пауза...
Банат цео, црвено бео!
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Transferi

Post by kafe bagdad »

gospodinFKV wrote:Meni je drago sto je otisao van ovog mulja. Slovenija je u ekspanziji, naucice dosta, dokazace se, a mi cemo propustiti jos jednog Saladina u nizu. No, nema veze, ksenofobi ce zato dovesti 'tica Orlandica, on makar nije macka u dzaku, za razliku od fudbalera iz Afrike....provereno je skart :mrgreen:
Tako ste plakali i za onim Sepujom pa vidim da je postala igračina od njega. Imali ste Batu obožavatelja Afrike, pa se nismo baš mnogo usrećili sa crncima. Sem Abubakara (koji se samo kod nas pokazao kao ekstra klasa), sve ostalo je bio cist prosek.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1292
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

kafe bagdad wrote:
gospodinFKV wrote:Meni je drago sto je otisao van ovog mulja. Slovenija je u ekspanziji, naucice dosta, dokazace se, a mi cemo propustiti jos jednog Saladina u nizu. No, nema veze, ksenofobi ce zato dovesti 'tica Orlandica, on makar nije macka u dzaku, za razliku od fudbalera iz Afrike....provereno je skart :mrgreen:
Tako ste plakali i za onim Sepujom pa vidim da je postala igračina od njega. Imali ste Batu obožavatelja Afrike, pa se nismo baš mnogo usrećili sa crncima. Sem Abubakara (koji se samo kod nas pokazao kao ekstra klasa), sve ostalo je bio cist prosek.
Uf generalizacija je veoma losa stvar. Sa kim smo se onda usrecili: crnogorcima(Nestor, skuletic), "bosancima"(Bilbija, Stevanovic), domaci igraci(Djurovski, Lazetic, Veselinovic, pola sadasnje postave), "nasom" decom(katai, mudrinski, pankov, preletanovic, Kordic)? Ne moze se razmisljati tako. Na svaku grupu igraca se moze primeniti Gausova raspodela gde je nekolicina veoma dobra, nekolicina ocajna, a velika vecina cist prosek.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Kizito (do odlaska medju crna :shit: , nemoj zaboraviti ko nam je doneo ONU pobedu), Apija, Moreira, Abu,....imao je i Antvi svojih dobrih momenata kad god mu je data sansa...mnogo ih je vise solidnih proslo kroz klub, nego onih poput Sepuje i Adamsa.

Sto se Abua tice, pokazao je covek klasu i kod crnih, a bogami i sad u Kini, a mnogo manje je obecavao od ostalih stranaca koji su prosli kroz klub, sto nas opet dovodi do toga da je sve u sansi. Kad ne pruzis sansu igracu, a pritom ti kroz ekipu prodju i Kurta i Murta, pa decko ode negde drugde i pokaze nesto, onda struka treba da odgovara.

Naravno, ne kazem da je decko golom Uralu pokazao nesto vredno toga da placemo za njim, ali mu zelim svu srecu da to postigne, kad mu ovde vec nije pruzena prilika (iz samo njima poznatih razloga...mi samo mozemo da nagadjamo).
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Transferi

Post by kafe bagdad »

Nisam zaboravio Kizita a ni ONU pobedu, ali ga je prelazak u nkp diskvalifikovao. Jao bi dobio prelaznu ocenu da je pogodio kod 2:2 u rupi, ali nije :greenbutt:

Ostali (Apija, Moreira, Aduru) uz dužno poštovanje, ipak prosek.
User avatar
Stexman
Posts: 2615
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Reći za Apiju da je prosek je blago rečeno potcenjivanje. Moreira je kod nas bio slabiji nego kod crnih ali daleko od toga da je bio prosek.
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Transferi

Post by kafe bagdad »

U poređenju sa partijama Abubakara su bili prosek.
Post Reply