Liga Evrope - sezona 2016/17

Locked
Karlsson
Posts: 2216
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 1. kolo kvalifikacija za LE: Bokelj - VOJVODINA 1:1 (1:1

Post by Karlsson »

Ne želim da ulazim u politiku pošto ovaj forum nije za to. Shvatam ja da ovde ima i nacionalista i autonomaša i separatista, ali svi su ovde zbog FK Vojvodine i to nam je svima zajednčko i samo je to ovde i bitno.

A što se tiče RTV-a, kakav je takav je, opet je bolji od većine domaćih kanala.
User avatar
Salvador
Posts: 1100
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 1. kolo kvalifikacija za LE: Bokelj - VOJVODINA 1:1 (1:1

Post by Salvador »

naseljekolumbija wrote:
Salvador wrote:Ma da, antisrpska RTV.
Ali ne brini, sredice to sve zvalavi i njegovi - a mogli bi i to antisrpsko ime da promene!

Ipak, dobro da je naselje srpsko i da dise za srpski klub! :whistler:
Da, dise za srpski klub Vojvodinu. Kao i ceo NS. Jel ti smeta?
Pobrkao si druze sta hocu da kazem - ono sto meni smeta je ta tvoja 'antisrpska RTV i sve sto ima naziv Vojvodina' prica, koju dele mnogi tuPankovi 'iz NSa koji ceo dise za Vojvodinu', ali se iz nekog nejasnog razloga potpisuju sa nscz.

Over and out.
najo
Posts: 21
Joined: Fri Nov 23, 2012 6:38 pm

Re: 1. kolo kvalifikacija za LE: Bokelj - VOJVODINA 1:1 (1:1

Post by najo »

joooj ljudi....ma kolko da ste u pravu ili da preterujete,citajuci vase postove covek moze samo da se okrene od stadiona i Vojvodine. A ako vec niste na utakmici,cak ni prenos ne gledate,zasto vam je bitno da ovde iskomentarisete i ostavite svoje misljenje? ja to nikada nisam razumeo...pa jer mislis da svima ostalima nije mucno da gledamo ovakvu vojvodinu?al tu smo...odemo...i icicemo...jer smo bolesni il ne znam sta vec.kuci za tastaturom vosi nisam od koristi...IDITE NA UTAKMICE!!!jako je lepo 8)
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo kvalifikacija za LE: Bokelj - VOJVODINA 1:1 (1:1

Post by Turija »

Išli smo svi mi /ovde/ redovno na utakmice i kada se ispadalo iz Lige, ali je bilo fudbala i nade, što se i dokazalo osvajanjem druge Titule.
Od nekadašnje Voše je ostao samo ovaj Forum i ne treba se čuditi zašto su ljudi ovde, a ne na Stadionu.
I daleko mnogo je više onih što ga čitaju, nego što napišu post.Jednostavno, ljudi nemaju snage da nešto smisleno napišu, a i ovi što još pišu, isto tako misle, međutim, još uvek ne mogu totalno bez Voše, pa barem, virtuelno, ostaju u kontaktu - nadajući se da nisu baš sve šanse, potpuno, izgubljene.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Bane
Posts: 85
Joined: Sat Dec 31, 2011 12:50 pm

Re: 1. kolo kvalifikacija za LE: Bokelj - VOJVODINA 1:1 (1:1

Post by Bane »

Sad sam tek pogledao celokupan izvaštaj sa SOS kanala, imali smo lepe šanse, možda su se meni smanjili kriterijumi aj jebiga nije to baš toliko loše kao što se priča, mislim da prolaz dalje nesme da se dovodi u pitanje.....e sad te rokade mi nisu jasne,Miletić postaje sve bolji na beku al jel neko konta da imamo SAMO DVA JEBENA KLASIČNA ŠTOPERA a Miletić je jedan od njih, e ja tu logiku nemogu da razumem....
User avatar
slanina
Posts: 818
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 1. kolo kvalifikacija za LE: Bokelj - VOJVODINA 1:1 (1:1

Post by slanina »

Evo izveštaja sa SOS kanala.Ambicije kluba su po rečima predsednika plasman u plej of dakle nemamo ambicije za nekim višim plasmanom ili trofejom naravno ako uleti Evropa uleti ako ne jbg podmladili smo ekipu(ko je ovde lud nije bilo nijednog igrača iz podmlatka opet mu igra Mićić koji ne može ni jednu loptu dodati u noge,bilo bi zanimljivo napraviti statistiku njegovih dodavanja).

[video]https://www.youtube.com/watch?v=EOsSbh-wYI8[/video]
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 1. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Bokelj 7. jul u 20h (p.m. 1

Post by Grof Žekula »

РТВ wrote:Воша сутра са Бокељом (РТВ1, 19.55)

НОВИ САД - После ремија (1:1) у првој утакмици с Бокељом у Петровцу на мору, фудбалери Војводине мирно и мотивисано дочекују реванш с црногорском екипом. Меч је на програму сутра од 20 часова уз директан пренос на првом програму РТВ.

И пред почетак овог двобоја Новосађани су словили за фаворита у 1. колу квалификација за Лигу Европе, а у четвртак ће на "Карађорђу" имати прилику да то и потврде.

Потребна им је победа за остварење циља, или макар реми без голова, а ученици тренера Ненада Лалатовића листом верују да ће циљ остварити и обрадовати гледаоце на, како се надају, испуњеним трибинама.

"У првој утакмици нисмо испоштовали све што нам је шеф Лалатовић рекао, али оправдање за то постоји у тешким временским условима за игру и мањем стадиону. Управо мање димензије игралишта онемогућиле су нас да играмо на начин на који то обично чинимо и да раширимо нападе преко крила. Бокељ се скупио у одбрани и то нам је умногоме отежало посао. Тежимо ка пас-игри и сутра увече то ћемо моћи да спроведемо у дело на "Карађорђу". Фаворити смо за пролазак у 2. коло, али не верујем да ће нас то додатно оптеретити. Истина, постојаће мањи притисак због те чињенице, али сам убеђен да нас он неће спутати ", рекао је чувар мреже Марко Кордић.

За разлику од прве утакмице, у реваншу ће црвено-бели бити комплетни, пошто се у састав враћа опорављени Новица Максимовић.

"Максимовић је веома важан фудбалер за нашу игру. Уме да смири лопту, да подели пас и с њим у тиму пуно добијамо. Надам се и пуним трибинама наших навијача и не верујем, уз пуно поштовање ривала, да Бокељ може да нас непријатно изненади",оптимиста је Кордић.

И крилни играч Филип Малбашић добро расположен очекује почетак утакмице с Которанима. Сложио се с мишљењем да у првом сусрету Војводина није била на нивоу на којем може да игра.

"Очекујем нашу бољу партију и победу. Боља смо екипа и треба сутра увече то да докажемо на терену и прођемо даље. Мањи терен у Петровцу омогућио је супарнику да се лако затвара у одбрани, али смо и тамо створили неколико лепих прилика. Без сумње је да ће друга прича бити у Новом Саду, али је најважније то да у утакмицу уђемо не потцењујући тим Бокеља. Ривал је показао да није лоша екипа и то треба да имамо на уму. Важно ће бити да не примимо гол и да не дозволимо себи да уђемо у нервозу. Скоро са сигурношћу могу да кажем да ћемо ми затрести мрежу црногорског тима и тиме отворити врата ка остварењу циља", рекао је Малбашић.

И Малбашић се, баш као и голман Кордић, нада великом броју гледалаца на "Карађорђу".- Навијачи су били уз нас у Петровцу, а њихова подршка ће нам пуно значити и у реваншу. Са своје стране, спремамо се за утакмицу онако како то уобичајено чинимо, имамо неке тактичке замисли и верујем да ће се читава прича завршити онако како желимо, нашим проласком у наставак квалификација за Лигу Европе - верује крилни нападач Новосађана.

Екипа Бокеља у Нови Сад стиже данас у преподневним сатима, а увече ће, у термину одигравања утакмице, одрадити тренинг на стадиону "Карађорђе". За то време фудбалери Војводине вежбаће у ФЦ "Вујадин Бошков", где ће остати у карантину до почетка утакмице.


Улазнице

Подсећамо да се реванш утакмица Војводина - Бокељ игра се у четвртак од 20 часова, а да ће се наплаћивати једино улазнице за Запад и то по цени од 300 динара. Карте за Запад, као и оне - бесплатне за Исток биће дистрибуиране на благајнама стадиона "Карађорђе" у среду (од 12 до 19 сати) и у четвртак (од 12 сати), све до почека сусрета. Једно лице моћи ће да подигне највише три карте и то по принципу "једна улазница - једна столица".

За улазак на стадион важиће и годишње карте за сезону 2016/2017, као и оне из претходне године.
http://www.rtv.rs/sr_ci/vojvodina/novi- ... 34489.html
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 1. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Bokelj 7. jul u 20h (p.m. 1

Post by Marcello »

Danas, na Bulevaru, skontam igrače Bokelja....šetaju momci, razgledaju malo grad. Hteo sam da ih "pecnem", ali sam shvatio da nemam argumente...

Jbt, šta dočekasmo. :roll:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: 1. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Bokelj 7. jul u 20h (p.m. 1

Post by Stefke »

Marcello wrote:Danas, na Bulevaru, skontam igrače Bokelja....šetaju momci, razgledaju malo grad. Hteo sam da ih "pecnem", ali sam shvatio da nemam argumente...

Jbt, šta dočekasmo. :roll:
Колико је ово заправо и генијано и жалосно :mrgreen:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Bokelj 7. jul u 20h (p.m. 1

Post by Voja »

Marcello wrote:Danas, na Bulevaru, skontam igrače Bokelja....šetaju momci, razgledaju malo grad. Hteo sam da ih "pecnem", ali sam shvatio da nemam argumente...

Jbt, šta dočekasmo. :roll:
koliko istine i tuge u samo 2-3 recenice
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Bokelj 7. jul u 20h (p.m. 1

Post by gospodinFKV »

Trebao si nesto tipa – ako odigrate dobro, dovescemo vas, da prime namerno 5 komada do poluvremena :dance2:
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1294
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 1. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Bokelj 7. jul u 20h (p.m. 1

Post by MiSmoFKV! »

Mocart kaže isti sastav, samo Maksa u sredini umesto Kovačevića.
ultra komsa
Posts: 426
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 1. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Bokelj 7. jul u 20h (p.m. 1

Post by ultra komsa »

Danas sam bio u krugu stadiona..Mogu vam reci da je trava savrsena. Al stadion...Oronuo... Kako god lepo je posle pauze vratiti se nasoj kuci! :cheers:
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Bokelj 7. jul u 20h (p.m. 1

Post by Turija »

Cukaricki prosao u drugo kolo. Nadam se da cemo i mi.
Ova utakmica mi je kao kolo domaceg prvenstva, bez evropske drazi. Valjda cemo ugostiti Stabek, pa da virtuelno vratimo vreme i lepsa secanja.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4095
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1. kolo kv. za LE: VOJVODINA-Bokelj 7. jul u 20h (p.m. 1

Post by Rabba »

Stabek - Velšani je od 19, pa bi i to valjalo ispratiti.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Locked