Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Karlsson
Posts: 2168
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Uprava

Post by Karlsson »

A koji to klub u državi vode moralni, dobri pošteni ljudi? Da li se takvi ljudi uopšte i pitaju za nešto u Srbiji.

Nemojmo se praviti kao da je to neka nova pojava kod nas, da smo do sada bili pošteđeni toga i sad smo kao zgroženi.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4040
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Karlsson wrote:A koji to klub u državi vode moralni, dobri pošteni ljudi? Da li se takvi ljudi uopšte i pitaju za nešto u Srbiji.

Nemojmo se praviti kao da je to neka nova pojava kod nas, da smo do sada bili pošteđeni toga i sad smo kao zgroženi.
Meni je fascinantno da jos uvek nisi popio ban.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Uprava

Post by Vasa »

Pre nekoliko dana obratio sam se preko meila zvanicnom sajtu kluba u vezi azuriranja podataka ,pre svega igraca koji su na spisku,naravno niko nije ni odgovorio niti nesto preduzeo po tom pitanju.
Inace kad otvorite sajt i klikom na igrace dobijete neverovatan spisak igraca ,pa tako od njih 35 cak 25 nisu vise igraci Vose neki od njih i jednu godinu!
Klub koji ima ozbiljne namere ne bi smeo da dozvoli kasnjenje ni jedan dan a ne 365!
Sve usvemu SMESNI ste!
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Uprava

Post by Qr0nJa »

Evo jedna situacija u vezi ove utakmice sa Spartakom. Na poluvremenu ne radi blagajna a ne pustaju na stadion bez karte. Znam da ovo nije najveci problem trenutno ali valjalo bi znati sta se radi u takvim situacijama, pritom stadion nije krcat pa da nema mesta.
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
srkins
Posts: 1449
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

Pored svih prodaja nas racun je u blokadi za 1.8 miliona evra ,stvarno domacinski poslujemo
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Uprava

Post by zime89 »

Da za sve je ova uprava kriva zaboravljamo Batu,Kostica,Pavlovica i i ostale...Batine dugove ima da placamo jos godinama...
ZIME89
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Uprava

Post by FCVNS »

zime89 wrote:Da za sve je ova uprava kriva zaboravljamo Batu,Kostica,Pavlovica i i ostale...Batine dugove ima da placamo jos godinama...
Pa nisu iza Bate ostali samo dugovi, ostao je i tim koji je nesto vredeo, Bata je za ove danas bio fudbalski znalac...kad god nesto ukenjate oplalite po nekome brze bolje da se ne vidi koliko ne znate...
srkins
Posts: 1449
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

zime89 wrote:Da za sve je ova uprava kriva zaboravljamo Batu,Kostica,Pavlovica i i ostale...Batine dugove ima da placamo jos godinama...
Idi na sajt NBS -a i vidi izdate menice u zadnjih godinu ipo ,toliko je ova uprava na vlasti manje- vise. To su sume boli glava ,ja ne mogu da ih saberem tacno ali mere su u vise milina evra a za ceka su izdate ko zna..ima recimo 5 menica od po 1.4 milion evra pa 5 od 470.000e itd...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4040
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1479
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post by Neizlecivi »

Kakav je ovo tekst? Kakvih 4 miliona od Lacija? Jesmo li mi imali procente? Ovo vise ne mogu da svarim, svakih mesec dana neko pusti neku menicu, neko tuzi, neko otme...
srkins
Posts: 1449
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

Vukovic ima opasne advokate kad je uspeo da izvuce 4 miliona presudu protiv nas ,ili se mozda nasi advokati bas i nisu borili,nista me vise ne bi cudilo kod nas. Elem ovako ta prica ide koliko ja shvatam Vukovic za vreme Pavlovica kupuje 50% od prava na Sergeja za 360.000 i mora i on da ucestvuje u pregovaranje ugovor sa novim klubom ne sne da se potpise bez njega,dolazi Scepanovic prodaje Sergeja za 840.000 ali bez dozvole Vukovica ,Vukovic nas tuzi zbog toga mi mu nudimo 420.000e. Lacio kupuje Sergeja za 8 miliona i odjednom Vukovic na sudu dobija pola od te love a ne od one kad smo ga mi prodali. Ja stvarno ne shvatam kakav sud moze takvu odluku da donese ,to jedino da su nas unutar kluba sabotirali. I ne mogu da shvatim da su ljudi koji su samo zbog nerazumevanja namernog ili slucajnog u ugovore kostali nas 5.000.000 e i dalje u klubu. Ja ne mgu da verujem da se ovakve greske slucajno desavaju ako pise u ugovoru da mora da ucestvuje i Vukovic onda mora da ucestvuje ne mozes ti da ga prodas pa posle da obaras ugovor jer mislis da je nelegalan,prvo ga onda obori pa tek onda prodaj.Druge dve greske su vezane za Veselinovica isto ne mogu da shvatim da profesionalnom klubu mogu da se dese dve takve greske da ne znaju da broje kartone i da sastave ugovor. A i ova menica bas je pustena kad je lova legla ,previse za mene da bi bila slucajnost. Meni se cini da se klub rusi iznutra
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Uprava

Post by ragazzi di Neoplanta »

Samo otimaj
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Turija
Posts: 10799
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Minja wrote:Pre nego sto uradite bilo koji potez vezan za sudbinu FKV, a podrzacu svaki za koji se odlucite, MOLIM VAS, preimenujte Omladinsku skolu FKV.
Moram da priznam da ovde ništa razumeo nisam.Može li neko pojašnjenje?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post by Danilo »

Poraz od Javora i ispadanje u kupu,kao i vodjenje kluba bez ikakve ideje,strategije,moci mora biti kraj ove uprave.
Nazalost tesko da je neko moralan i da se pored ociglednog sunovrata,sam razresi.
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Uprava

Post by newnowapv »

Post Reply