Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Transferi

Post by Vasa »

Nisam 100% siguran ali slobodan igrac moze da potpise ugovor i mimo prelaznog roka!
Prelazni rok se odnosi klub-klub ,pa slobodan igrac moze da potpisuje kad god zeli,to je vazilo do sada ako se nije menjalo zadnja dva meseca!?
Last edited by Vasa on Fri Feb 26, 2016 12:29 am, edited 1 time in total.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ako postane slobodan pre ili za vreme tog prelaznog roka, da.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Колико знам Мери није код нас у клубу. Прелазак Ожеговића је финансијски добар али кадровски јако лош.
N13 wrote:A i Ožegović je mlad igrač, šta će on u Kini
Можда је за њега финансијски јака понуда. Као што многи играчи одавде иду да играју другу кинеску лигу или азербејџанско-казахтанске него да остану овде.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

CRD FCV wrote:Као што многи играчи одавде иду да играју другу кинеску лигу или азербејџанско-казахтанске него да остану овде.
Covek ode u prvu kinesku, koliko sam razumeo. To je fenomenalno za njega, ali retko amaterski potez kluba da ga prodaje sada.
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Stexman wrote:
Vasa wrote:Koliko znam Asceric je podneo zahtev za raskid ugovora sa Radnickim,tako da....
Ako je ovo istina onda nije cudo da se prodaje Ozegovic. Oni su po svaku cenu resili da dovedu tog Ascerica iz Radnickog.
Stvarno je cudno da covek pre bira kinesku ligu nego neki evropski klub. A sigurno je mogao da nadje neki solidan.
Ovde se prica kao da je Ozegovic neki igrac. Jedino sto su ostali losiji, pa se on istakao kao napadac. Protiv Spartak je 20 puta pao, promasio prazan gol sa 2 metra, nijednom se nije izborio za poziciju I mi njega prodali skuplje nego Ivanica. (a sad sto je samo 50% nase, to je druga stvar). Covek je dosao gratis, odigrao korektnih 6 meseci I otisao za 700 000, pa to je prilicno dobro. Kad bi imali 2 takve prodaje godisnje vratili bi sve dugove I fino ziveli. Ovo je po meni odlicna prodaja.
Kup je nas!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

I po meni je ovo odlican posao. Ja se coveka secam da je igrao dobro protiv Sampdorije i partizana. Sve ostalo cega se secam je njegovo besomucno halavljenje i padanje po terenu.

Msilim da je Trujic mnogo ozbiljniji fudbaler od ovog Ozegovica, koji mi nece ostati u secanju po tome sto je dao dva gola Sampdoriji, vec po tome sto nisam nikada gledao igraca koji je toliko retardiran da mu nije jasno da nemaju, ni on ni ekipa, nikakve koristi od toga sto ide glavom kroz zid ( citaj: sam protiv 4 igraca i svaki put izgubi loptu i pokusava da simulira faul ).
Image
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Transferi

Post by borrissey »

laki wrote:I po meni je ovo odlican posao. Ja se coveka secam da je igrao dobro protiv Sampdorije i partizana. Sve ostalo cega se secam je njegovo besomucno halavljenje i padanje po terenu.

Msilim da je Trujic mnogo ozbiljniji fudbaler od ovog Ozegovica, koji mi nece ostati u secanju po tome sto je dao dva gola Sampdoriji, vec po tome sto nisam nikada gledao igraca koji je toliko retardiran da mu nije jasno da nemaju, ni on ni ekipa, nikakve koristi od toga sto ide glavom kroz zid ( citaj: sam protiv 4 igraca i svaki put izgubi loptu i pokusava da simulira faul ).
+1

Po meni, mnogo veća sramota od ove prodaje je što ovi nesretnici iz Uprave sve rade bez ikakvog plana, tako meni deluje da nema plana ko će ga zameniti. Ali da mi je žao Ožegovića - nije ni najmanje. Retko arogantan tip, koji je, uz to, ovim jasno pokazao koliko mu je stalo do Vojvodine (a busao se letos i kobajagi ljubio grb).
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

CRD FCV wrote:Колико знам Мери није код нас у клубу
https://www.facebook.com/uzuegbunam.joh ... ment_reply

Sa ekipom je u Cacku
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Neka ga. Ostaje utisak da je moglo vise i bolje da je bilo manje alavljenja. Najvise je pruzao kada ja igrao za tim i tada je i bio nagradjen golovima.

Nas tim i igra najvise zavise od toga da li su nam zvezde naklonjene. Tako je vec godinama. Na kraju Meri mozda i dobije sansu spletom srecnih okolnosti!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Upravo je borrissey ub'o sta je najveci problem, a to je stihijsko poslovanje bez plana i strategije. Ne radi se tu licno ni o Ozegovicu, ni o Meriju, Dingi, Asaniju, ovom-onom, vec o nelogicnim potezima koji se vuku jedan za drugim. Dovoze se igraci "na kubik", pa ako neko upali super, ako ne onda se raskida ugovor (na stetu kluba), a i ovi koji upale bivaju prodani vec sledeci rok ne sastavivsi kod nas ni cestitih 6 meseci. I uopste se ne nazire ideja kako bi nas tim mogao da izgleda vec sledeceg leta, jer ce i tada isto da se desi, a treba igrati (kvalifikacije za) Evropu i tako uzeti neki dinar da se sastavimo do kraja godine...

Smesni smo k'o cirkus Medrano.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

Transparentno nigde se ne spominje cifra za koju je Ozegovic otisao ?
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ode u 'armon'care. Da se ne ljubimo Ognjene.

http://www.fkvojvodina.rs/2016/02/ognje ... cun-jatai/
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Dok ne vidimo za koliko je novaca prodat ne mozemo da tvrdimo da li je dobro ili nije. Po obicaju umesto da nam to saopsti nas klub, mi moramo da cekamo Matadora, Igrlu, Vasu, Danila ili koga vec.
Neko lepo rece gore, kada je igrao za tim, bio je odlican i davao je i golove, cim je poceo da gleda samo sebe dobio je samo sipak.
Navijacki, da kazemo ovako, jedan cigan manje u klubu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Junior »

I mene je često nervirao, ali generalno ću ga više pamtiti po dobrom nego po lošem.

A šampioni transparentnosti su u ovom prelaznom roku prodali tri igrača, koji su zajedno u prvom delu sezone za Vojvodinu dali 28 golova! Na svu sreću, u klubu postoji strategija i sve se radi planski, pa nema razloga za brigu. Na kraju krajeva, klub je nastavio sa funkcionisanjem uprkos Ivanićevom odbijanju partizana, tako da moramo biti prezadovoljni. :cheers:
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Transferi

Post by ДушанСП »

Ако у преосталих 13 кола до краја првенства без Ожеговића,Станисављевића и Иванића постигнемо 10 голова сматраћу за успех невиђених размера.Овој екипи само још недостаје Торбица из Спартака као идеалан централни везни за 0:0.
Post Reply