Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Trujić nije kod crnih predviđen za prodaju. Ako dođe, 99% će u pitanju biti pozajmica.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Opet manageri se pominju...i opet cu ponoviti fudbal funkcionise u fucking kapitalistickom sistemu. Svaki igrac ima managera, kao sto sam pisao ranije za mene su to obicni zlotvori i paraziti sistema i ne znam koji ce fudbalerima manageri da li su glupavi pa ne znaju da brinu o sebi.T je moj stav. Sa nekim teorijama zavere se bas preteruje, sta Pavlovic je bio bolji ? Pa on bi rasprodao ceo tim Partizanu da je predsednik. Kad dodje sledeca uprava posle ove, da li je neko stvarno toliko naivan da misli da opet nece biti menadzerskih igraca ? Danas je vaznije ko ti je menadzer neko kako igras fudbal nazalost...malo je izuzetaka..
Sto se tice pojacanja, nadam se da ce opravdati ocekivanja.
ZIME89
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Sve u svemu dosadašnji prelazni rok je katastrofa. Očigledno je da su se uprava i Lalatović dogovorili da svako od njih dovede po pola pojačanja, pa smo tako nakupili 7,8 novih igrača bez da smo prodali nekoga konkretno osim Stanisavljevića za one smešne pare.

Što je najgore Lalatović je javno i jasno rekao koji su igrači dovedeni po želji uprave i da je on spreman da odgovara samo za igrače koje je on doveo. Kakva je to onda poruka za Stepija, Melega, Milinkovića i Malbašića? Videli smo i protiv Bačke kako je Lalat gurnuo svog miljenika Miletića u prvu postavu, dok su Meleg, Milinković i Malbašić ušli naknadno.

Ovi igrači koje sada Lalat dovodi neće ništa uraditi osim što će našu decu zacementirati na klupu ili još gore. Jednostavno ne mogu da zamislim da će Lalat pre staviti Pankova ili Stepanova ispred Miletića i Rosića. Iskreno ne bi me ni začudilo da ukoliko Ćomi ode jedino Vošino dete u prvoj postavi bude Nastić.

I zaista šta će nam Trujić? U Partizanu koji nam je glavni konkurent za drugo mesto i Kup, ne može da izbori ni mesto na pripremama, a nama predstavlja ozbiljno pojačanje. Dno dna.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Posto sam za Maksimovica rekao da je prosecan i nepotreban igrac(a ispao je jedan od najboljih), uzdrzacu se od komentarisanja igraca, dok ih ne vidim na delu.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

http://mondo.rs/a869904/Sport/Fudbal/Vo ... orala.html" onclick="window.open(this.href);return false;

:frown:
vdn slaninar
Posts: 1044
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

http://mondo.rs/a869829/Sport/Fudbal/Ni ... odinu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8925
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Transferi

Post by ogi »

Rabba wrote:Trujić nije kod crnih predviđen za prodaju. Ako dođe, 99% će u pitanju biti pozajmica.
Po informacijama koje ja imam, 100% je da je tvojih 1%.

:cheers:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

ogi wrote:
Rabba wrote:Trujić nije kod crnih predviđen za prodaju. Ako dođe, 99% će u pitanju biti pozajmica.
Po informacijama koje ja imam, 100% je da je tvojih 1%.

:cheers:
Ajd bar je nešto pozitivno u celoj priči...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Transferi

Post by Vasa »

Trujic je na prodaju kao i bilo koji igrac,posto ne racunaju na njega moguce je da ga puste bez obestecenja i to je verovatno vec zavrsena prica!Teorija zavere opet igraju njihovi a ne nasi,a koji su to nasi i njihovi ,koga vodi Lalatovic njihove ili nase ,o cemu pricate?Ode evropski fudbal a mi kaskamo i kaskacemo jer nazalost tako razmisljaju i funkcioneri klubova pa i mi imamao na celu sportskog dela coveka koji ne zeli strance u timu,alo 21 prvi vek!
User avatar
nomad
Posts: 97
Joined: Sun Sep 27, 2009 9:45 pm

Re: Transferi

Post by nomad »

Vasa wrote:Trujic je na prodaju kao i bilo koji igrac,posto ne racunaju na njega moguce je da ga puste bez obestecenja i to je verovatno vec zavrsena prica!Teorija zavere opet igraju njihovi a ne nasi,a koji su to nasi i njihovi ,koga vodi Lalatovic njihove ili nase ,o cemu pricate?Ode evropski fudbal a mi kaskamo i kaskacemo jer nazalost tako razmisljaju i funkcioneri klubova pa i mi imamao na celu sportskog dela coveka koji ne zeli strance u timu,alo 21 prvi vek!
A mi puni ko brod?!? Stigo Pape iz "Amerike"... :mafia:
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: Transferi

Post by :) »

Sto nasi ne posalju ponudu za Zivkovica. Npr 150 000 cisto malo novine da pisu o tome, ko onomad sa Bastom. :)
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

to bi bio pravi marketinski potez, ali ko o ovih nasih ima sluha? :frown:
date ponudu jer hocemo da pojacamo klupu, trebace nam u kupu! :mrgreen:
dobiju i procenat od sledece prodaje 25%, jer smo dobre volje...
srkins
Posts: 1464
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Sa Vasilicem raskinut ugovor a navodno zelimo Filipa Knezevica
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Mislim da nema mozga da dovedu Trujica i Knezevica. Sta cemo onda imati Knezevica, Trujica, Melega, Malbasica,Babica,Stamenic, ako jos nekog nisam zaboravio, na pozicijama spoljih napadaca. Svi oni imaju po meni odredjeni kvalitet i konkurencija jeste zdrava, ali mi je opet mozda malo previse igraca.
Ne znam koji od njih ce menjati Ivanica, ako ovaj ode, a Lalatovic je najavio da ce verovatno otici. U 15h pocinje prijateljska sa prenosom, pa cemo videti kako nam za sada tim deluje.
Post Reply