Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Marketing kluba

Post by Neizlecivi »

User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Marketing kluba

Post by Лампард »

https://www.facebook.com/sampdoriapoint ... 9671049678" onclick="window.open(this.href);return false;

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Marketing kluba

Post by Ultra slanina »

Danas sam procitao u dnevniku, uskoro izlazi monografija kluba, 1000 strana, cena oko 13 'ljadi i sta je do jaja sto ce valjda prvih 100 koji naruce dobiti rukavice za listanje :mrgreen:

Vrh fora! :lala:
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: Marketing kluba

Post by angua »

Ultra slanina wrote:Danas sam procitao u dnevniku, uskoro izlazi monografija kluba, 1000 strana, cena oko 13 'ljadi i sta je do jaja sto ce valjda prvih 100 koji naruce dobiti rukavice za listanje :mrgreen:

Vrh fora! :lala:

Imala sam prilike da vidim knjigu uživo. (preko fotografskih linija :) ) Fantastične su. Rukavica je jedna crvena, jedna bela i ima imaju izvezen grb Voše.
User avatar
Stexman
Posts: 2604
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

Znaci monografija je bedak cim je akcenat na rukavicama :sorry:
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Ne zalazim u kvalitet, ali cena je svetska - da se smrzneš i u dijaspori.
Gde ovi ljudi žive - na Marsu :?:
Moglo bi možda da prođe u samoupravnim preduzećima, koji su tomove knjiga kupovali na metar.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Verujem da vredi tih para, ali jeste preskupo. Ovo je bila idealna prilika da covek koji vec godinama u klubu obitava nesto i ucini za isti. Kad to vec ne cini u listu za koji je odgovoran...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Marko93
Posts: 561
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Marketing kluba

Post by Marko93 »

malo je to trebalo je 800 evra da stavi cenu :frown:
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Marketing kluba

Post by ragazzi di Neoplanta »

Kada neko ima brojčano mali navijački korpus kao mi, u svrhu marketinga bi trebalo da se neki navijački rekviziti, suveniri, dresovi, majice i na kraju i monografije prodaju po cenama koje su jednake troškovima proizvodnje, znači sa 0 ili minimalnim profitom. Klubu su ovakve stvari ni deseti deo procenta finansiranja, tako da će dresevima od 50e i monografijama za koju većina posetilaca stadiona bi morala da izdvoji polovinu svoje plate stvoriti situaciju da će jako mali broj ljudi imati taj materijal kojem je za cilj promovisanje kluba, znači odmah u startu se sa takvim cenama pobija svrha proizvodnje ovakvih materijala.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Marketing kluba

Post by Лампард »

Мислим да је ово издање Дневника а не клуба тако да клуб нема везе са овим....а опет Влаовић је члан УО.Срамота.

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Marketing kluba

Post by the Gari »

Лампард wrote:Мислим да је ово издање Дневника а не клуба тако да клуб нема везе са овим....а опет Влаовић је члан УО.Срамота.
Neka me neko ispravi ako grešim, ali monografija, zvanično, nije izdanje ni kluba ni Dnevnika, već Vlaovićeve privatne izdavačke kuće (ili već nekoga iz njegove porodice). Mislim da je isti slučaj i s "klupskim" časopisom, pisalo se već o tome ovde na forumu. Uopšte, mislim da je Vlaovićev angažman u klupskom rukovodstvu više posledica dinamike i kontakata "poslovnih ljudi" i "društvenih radnika" u gradu, nego nekakve suštinske institucionalne saradnje Vojvodine i Dnevnika. Dva gradska amblema koja imaju ime i istoriju, ali sve manje realne sadržine. Čak šta više, Voša je u odličnom stanju u odnosu na Dnevnik.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Marketing kluba

Post by Marcello »

Nisam imao prilike da vidim kako izgleda monografija, niti imam želju. Jedino što znam jeste, da bi poslednji kvartal postojanja našeg kluba, trebalo nazvati u skladu sa Pekićevim: "Godine koje su pojeli skakavci".
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Marketing kluba

Post by Ultra slanina »

Sutra u Berliner pub Katolicka porta, udruzenje za zastitu zivotinja SPANS i Fkv organizuju prikupljanje sredstava za napustene zivotinje.
U pub ce doci Pankov i Meri na fotkanje i druzenje sa rajom.
Ulaznica je bilo koji vid donacije za zivotinje, hrana/oprema/tablete protiv glista itd.
Od 18 do 20h.
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by PelezinhoFkv »

Društvo, jedno pitanje :

pošto planiram da poklonim dres za NG (a naš šop je otvoren u oktobru :mrgreen: ) zanima me gde je najbolje da kupim dres : Murke, Big, Futoška, sport Vision ... ?... koliko sam skontao, cene su manje više iste - oko 4 soma, pa me zanima vaša iskustva sa kvalitetom istih.

Svako dobro i vidimo se danas u 18 h :cheers:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
rula
Posts: 89
Joined: Wed Nov 10, 2010 11:29 am

Re: Marketing kluba

Post by rula »

Post Reply