Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by мализека »

Да завршим, није битан ни Лалатовић, ни менаџери, ни управа, ни Зока председник...ко год да дође биће исто или веома слично...док год овај клуб не постане нечије приватно власништво, да се зна име и презиме власника, овако је свачији и ничији. Свачија крава за музење, а ничија одговорност. :(
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Vasa »

Posle dugo godina dolazi trener koji ima onu stvar ,koju trazi od igraca i uspevamu da ih natera da to pokazu,u najpozitivnijem smislu.
Ova uprava je losa,ocajno vodjena, pa sad kada pokazuju zelju da nesto promene pustimo ih da vidimo imali to smisla!
Zestoko sam kritikovao predsednika,upravu i trenere ,evo nade da moze bolje i drugacije.
Srecno Lalatovicu !
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Salvador »

Evo da objasnim ovima što im nije baš jasno šta je glavni problem i zašto nikako ne mogu da prihvatim ovu odluku.
Jedini način da se Voša izdigne iz provincijskog mulja i ponovo bude jak klub (i u zemlji i u Evropi) je da nauči da ceni samu sebe i bude potpuno nezavisna od dva bg kancera, samo tada smo bili jaki u istoriji kada smo se tako ponašali.
To ne znači da u Voši ne mogu igrati ili je trenirati ljudi koji za nju ne navijaju - naravno da ne i to se dešava retko gde u svetu, ali je MORAJU POŠTOVATI!
Znači, nikako se ne sme dozvoliti bilo treneru, bilo igraču, bilo članu uprave da na bilo koji način otvoreno pokazuje ljubav prema jednom od blizanaca.
A eto ovaj Lalatović je u svim klubovima koje je trenirao OTVORENO pokazao naklonost prema czv.
Da ne mislite možda da će kao više poštovati Vošu?!?!
Naprotiv, po svemu što znamo, mnogo su veće šanse da uradi i gore stvari nego Marko Nikolić koji je ovde stavljen na stub srama, a pre dolaska u Vošu se nije ni blizu ponašao kao Lalatović.
Takođe, potpuno je realno očekivati da kada cigani dođu u Novi Sad, ovaj 'bivši zvezdin trener i kapiten' se otvoreno pozdravi i maše sa musavcima, sa sve radosnim smeškom na kzš kako je zvezda bila bolja i zasluženo pobedila.
Jel nam to treba??
Gde je sledeća granica - Džajić ili Čović u upravi ili zajedničko navijanje sa ciganima??
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by the Gari »

Ah, ne, stanite. Dečkonja se fotografisao sa šalom Vojvodine? Pa to onda menja stvari iz korena. Onda je sve u redu...
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Roki
Posts: 73
Joined: Sun Jul 14, 2013 9:04 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Roki »

Rade ono zbog cega su i dosli,okupirali klub napravili petokraku B,ljubitelji petokrake u upravi,na terenu,evo sada i na klupi,a tu su i njihovi bivsi menadzeri,nije Lalatovic dosao u Vojvodinu vec medju svoje,ostalo im je samo jos da promene grb....
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by limanfkv »

the Gari wrote:Ah, ne, stanite. Dečkonja se fotografisao sa šalom Vojvodine? Pa to onda menja stvari iz korena. Onda je sve u redu...
Tek stig`o, vec akcija.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

the Gari wrote:Ah, ne, stanite. Dečkonja se fotografisao sa šalom Vojvodine? Pa to onda menja stvari iz korena. Onda je sve u redu...
Ništa dok grb ne poljubi.
Io odio Belgrado
User avatar
Jataganac
Posts: 92
Joined: Wed Mar 02, 2011 4:51 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Jataganac »

Red bi bio da nam Vučić ,Terza i Kokeya poklone bar to treče mesto i igranje u Evropi kao nagradu za vernost ,zaslužili smo bar toliko .
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by carlons »

Salvador wrote:Evo da objasnim ovima što im nije baš jasno šta je glavni problem i zašto nikako ne mogu da prihvatim ovu odluku.
Jedini način da se Voša izdigne iz provincijskog mulja i ponovo bude jak klub (i u zemlji i u Evropi) je da nauči da ceni samu sebe i bude potpuno nezavisna od dva bg kancera, samo tada smo bili jaki u istoriji kada smo se tako ponašali.
To ne znači da u Voši ne mogu igrati ili je trenirati ljudi koji za nju ne navijaju - naravno da ne i to se dešava retko gde u svetu, ali je MORAJU POŠTOVATI!
Znači, nikako se ne sme dozvoliti bilo treneru, bilo igraču, bilo članu uprave da na bilo koji način otvoreno pokazuje ljubav prema jednom od blizanaca.
A eto ovaj Lalatović je u svim klubovima koje je trenirao OTVORENO pokazao naklonost prema czv.
Da ne mislite možda da će kao više poštovati Vošu?!?!
Naprotiv, po svemu što znamo, mnogo su veće šanse da uradi i gore stvari nego Marko Nikolić koji je ovde stavljen na stub srama, a pre dolaska u Vošu se nije ni blizu ponašao kao Lalatović.
Takođe, potpuno je realno očekivati da kada cigani dođu u Novi Sad, ovaj 'bivši zvezdin trener i kapiten' se otvoreno pozdravi i maše sa musavcima, sa sve radosnim smeškom na kzš kako je zvezda bila bolja i zasluženo pobedila.
Jel nam to treba??
Gde je sledeća granica - Džajić ili Čović u upravi ili zajedničko navijanje sa ciganima??
To je naivan pogled na stvar. Mi nemamo državu, a hoćemo da igramo fudbal i da imamo nezavisan klub. Nema šanse. Postoje ljudi koji unapred određuju ko će biti prvi, a ko poslednji u prvenstvu, ko se prodaje, a ko ostaje. Ko ne posluša skinu mu glavu i to je to.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

carlons wrote:To je naivan pogled na stvar. Mi nemamo državu, a hoćemo da igramo fudbal i da imamo nezavisan klub. Nema šanse. Postoje ljudi koji unapred određuju ko će biti prvi, a ko poslednji u prvenstvu, ko se prodaje, a ko ostaje. Ko ne posluša skinu mu glavu i to je to.
Onda je zaista jedini moralni izbor ugasiti klub i ne ucestvovati vise u tome. Sve drugo znaci saucesnistvo.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Juzni Banat
Posts: 33
Joined: Tue Oct 07, 2014 12:51 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Juzni Banat »

Jeste Lalatović razigravao Ivanića, kod njega je u Proleteru odigrao prvu seniorsku sezonu. Sad, da li će opet zajedno raditi...
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Casual 1989 »

Citajuci forum pomislio bih da nas ima 10000 svaku utakmicu.

A odgovorno tvrdim da sad protiv cuke i jagodine (obe u gostima) je bilo najvise 10 ljudi sa zapada i istoka zajedno, ostale sve vidjam na severu, a evo ovde vas ima bar 40 koji pljujete sve, znate kako je dobar osecaj kad vam dodje Zocevic posle utakmice sa jagodinom na metar od vas a vi mu kazete "mater ti jebem odvratnu nisi dovoljno dobar za Vosu" a par ljudi te podrzi a on jadnik samo spusti pogled i posle toga je dosta redje ulazio, ili kad posle tekme sa cukom pridju nasi fudbaleri a vi necete da im tapsete jer su ocajni i onda viknete "bravo Pericu kralju svaka cast" a on digne ruke i pozdravi te i svi pocnu da mu aplaudiraju a on dobije na samopouzdanju, jel znate kako je to??? Ne znate ! Jer vecina vas ne ide na utakmice a samo mitinguje preko foruma.

Treba nam mlad, perspektivan, ambiciozan trener, a Lalatovic to jeste, nek je i 100x cigan ako digne ekipu na psihickom planu i ostvari dobre rezultate ima moju podrsku, ako spomene zvezdu bilo kad ili lose bude vodio ekipu prvi cu mu se najebati mame, ALI zna se odakle sa severa Karadjordja a ne preko tastature i u tolom domu kao mnogi.

I da, onaj sto je rekao da daje svoju sezonsku za zapad, ako dodje Lalatovic, evo ja se javljam da mi da, znam kome cu je dati. Poz
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Friend »

Šta sam sve ovde pročitao od nekih koje sam mislio da jako dobro poznajem,želudac mi se okrenuo više puta.
Uživajte u zvezdani B ali bez mene,ovo više nije moj klub.


Dole Bari,živela VOJVODINA!
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by severozapad »

Ta karta je već otišla, imam i ja kome da dam.
Nije u tome poenta.

Jedno je davati podršku klubu koji voliš i na gostovanjima (za šta skidam kapu) i na tome svaka čast. Mislim da to što ste na svakoj utakmici ne treba da vas postavi automatski na drugu stranu od ove na kojoj smo mi koji ne idemo više i kao što ti kažeš iz toplog pratimo sve ovo.

Upravo to što ste na svakoj tekmi po mom mišljenju treba da približi stavove. Jer taj Zoćević recimo koji je dobio porciju uvreda nije sam došao na teren i stao tu i zaigrao u Vošinom dresu. I uz njega i sve ostale njuške koje su po ko zna kojoj liniji dobili pravo da igraju pre nekog drugog ko je možda bolji od njega.

Zaobilaženje krivice uprave u celoj toj priči je ono što je problematično, ja verujem za sve ove ljude koji su za njenu smenu.

Po ovoj analogiji o kojoj si sad pisao, taj isti Lalatovic ako bude pravio sranja i majmune od navijača i kluba, biće isprozivan, opsovan i otići će negde drugde jer nije zaslužio da bude u klubu koji volimo.

Jedino je pitanje koliko još kredita ostaje onda toj upravi ili je dozvoljeno grešenje u beskonačno jer su to naši slaninari?
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Casual 1989 »

Ne idete na utakmice a hocete da se pitate nesto, ne idete na sastanak a hocete da se pitate nesto? Eeeej pa kako bre?

Podrska Lalatovicu, ako ne uspe sa njim, teramo i njega i sva go**a i ovog predsednika naseg, nikad mi nije ulivao neko poverenje, ima tu lisiciju facu.

Pustite se teorija zavera i pocnite da idete na utakmice !
Post Reply