Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by playmaker »

Marko93 wrote:ne znam u koju temu ovo da stavim

http://www.mozzartsport.com/vesti/oumar ... ana/115872" onclick="window.open(this.href);return false;

" Poljubio sam grb posle drugog gola jer sam igrač i navijač Partizana", rekao je Kamerunac."

:shit: :shit: :shit: :shit: :shit:
Poseban krug pakla za sve koju pljunu sami sebi u lice, nismo samo mi Vojvodina, i on je bio, sam sebi je pljunuo u usta.
Ja mu zelim sve najbolje a on, kako sejes, tako zanjes. Vratice mu se... :mafia:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8928
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Radoye »

playmaker wrote:
Marko93 wrote:ne znam u koju temu ovo da stavim

http://www.mozzartsport.com/vesti/oumar ... ana/115872" onclick="window.open(this.href);return false;

" Poljubio sam grb posle drugog gola jer sam igrač i navijač Partizana", rekao je Kamerunac."

:shit: :shit: :shit: :shit: :shit:
Poseban krug pakla za sve koju pljunu sami sebi u lice, nismo samo mi Vojvodina, i on je bio, sam sebi je pljunuo u usta.
Ja mu zelim sve najbolje a on, kako sejes, tako zanjes. Vratice mu se... :mafia:
Bas smo nedavno raspravljali ovde o ljubljenju grba, ako ovo sada nije dokaz koliko je to jedan isprazan i jeftin gest bez ikakvog znacaja onda ne znam sta jeste. Abu-Boban iz Kameruna grobar od rodjenja. Juce je nas grb ljubio, danas njihov, sutra kad se bude vratio na drugu stranu brda ljubice zvezdin.

Ko ga j**e, ako je njemu ovako lepo nek mu bude. Sam je birao svoje drustvo, da bude medju najgorim sljamom, sada ovim samo dokazuje da mu je tamo i mesto.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Matador »

Najnovije tajno pojacanje Kovacevic je na pojacanim pripremama po bg splavovima uz viskic bez Hleda. Mrzi me da kacim sliku, da ne bih krsio selektivno tumacenje kacenja fb slika (dozvoljeno svima osim Majsa) na forumu.
Marko93
Posts: 565
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Marko93 »

to je sokic od jabuke :cheers:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2111
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by churguzijanac »

Predajete prevelik znacaj tom ljubljenju grba.Jedan zaista potpuno nebitan detalj u vremenu gde je moral na najnizim granama i kad je fudbal pretvoren u biznis. To se ne desava samo kod nas,zapravo ima jako malo fudbalera koji su verni iskljucivo jednom klubu.Meni mnogo vise smeta ponasanje pojedinaca dok nose nas dres.Kad odu, otisli su i nek ljube sta oce.Zabole me.

Tako mi ponajmanje smeta sto Ozegovic ljubi nas grb i zabole me sto ce sutra ljubiti drugi. Smeta mi sto je sebican do bola i sto sve manje radi za ekipu.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by laki »

Svi piju kao smukovi tako ovo ne znam zasto bi bilo neko iznenadjenje. Ajde neka mi neko kaze za igraca koji ne pije kao konj! Ajde da li iko zna za takvog??
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4892
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by gospodinFKV »

laki wrote:Svi piju kao smukovi tako ovo ne znam zasto bi bilo neko iznenadjenje. Ajde neka mi neko kaze za igraca koji ne pije kao konj! Ajde da li iko zna za takvog??
Koliko ja znam, a znam, mali Rockov ne pije uopste. Ima klinaca koji su iznad svega sportisti, samo sto oni ne izazivaju nasu paznju time, jer ocekujemo da se to podrazumeva, dok fudbaler sa casom ispred sebe uvek izazove bes navijaca...osim kada je u pitanju Gazza...on izaziva divljenje :mrgreen:
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by the Gari »

Kad smo to mi postali takvi puritanci? Šta sad treba da pratimo igrače, a oni treba da sipaju vodku u Minakvu da ih neko slučajno ne provali i metne na Facebook? Pa nek piju, brate mili, i treba da piju, ljudi su! Ono što hoću od njih jeste pošteni odnos prema crveno-belom dresu 24/7 i oranje terena 90 minuta nedeljno, izbole me da l' piju viski ili borovnicu. Koliko je samo istinskih svetskih fudbalskih legendi volelo da potegne. Ili u Voši, prelistajte malo intervjue s Dobrivojem Trivićem, recimo. Problem je u tome što je fudbal u poslednje vreme pun devojčica što piju koktele na slamčice i lovu pucaju na frizere, pa na kraju to sve tako i deluje na terenu.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by mihailov »

the Gari wrote:Kad smo to mi postali takvi puritanci? Šta sad treba da pratimo igrače, a oni treba da sipaju vodku u Minakvu da ih neko slučajno ne provali i metne na Facebook? Pa nek piju, brate mili, i treba da piju, ljudi su! Ono što hoću od njih jeste pošteni odnos prema crveno-belom dresu 24/7 i oranje terena 90 minuta nedeljno, izbole me da l' piju viski ili borovnicu. Koliko je samo istinskih svetskih fudbalskih legendi volelo da potegne. Ili u Voši, prelistajte malo intervjue s Dobrivojem Trivićem, recimo. Problem je u tome što je fudbal u poslednje vreme pun devojčica što piju koktele na slamčice i lovu pucaju na frizere, pa na kraju to sve tako i deluje na terenu.
Slazem se skoro u potpunosti, uz opasku da igraci ne bi trebalo da piju vece uoci utakmice.
Jednog sam licno video pred meč protiv Metalca, sve sa flasom vodke na stolu...

Znate sami kako se osecate sledeci dan posle pijane noci, pa sve i da zelite da pruzite 100%, telo vam ne dozvoljava. Dakle, radi sta hoces u zivotu, ali postuj klub koji ti daje leba!
Napred Voso!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by laki »

Nek piju, boli i mene patka, ali gari, kako ti mozes na tekmi ili na treningu sutradan da das 100% sebe ako si tulumario uz cugu celu noc?!
Ja necu nikog da prozivam, samo kazem da je nemoguce biti smeker po gradu i do jaja fudbaler.

Eno ga Radoja. Sta mu fali sto je ziveo sportski? Sad je sa saigracima iz Selte pocepao Barselonu. Svi mogu samo da mu pljunu pod prozor. Ili ja gresim, mozda su separei i jeftine novosadske sponzoruse bitnije od karijere... Ne znam, naglas malo razmisljam...
Image
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by prijatelj fudbala »

Ne mogu se porediti fudbaleri alkosi iz sedamdesetih sa ovim danas. Pre je bilo manje zahtevno fizički, taktički, nije bilo toliko utakmica...
Naravno da su u pitanju živi ljudi i mladi momci i sve je to ljudski, problem je kada to postane način života i kad se to vidi na terenu. Danas mi deluje da je gomila današnjih igrača na putu kojim je išao Mijucić nekada a svi znamo kako se to, na žalost, završava
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Rivelinjo »

laki wrote:Nek piju, boli i mene patka, ali gari, kako ti mozes na tekmi ili na treningu sutradan da das 100% sebe ako si tulumario uz cugu celu noc?!
Ja necu nikog da prozivam, samo kazem da je nemoguce biti smeker po gradu i do jaja fudbaler.

Eno ga Radoja. Sta mu fali sto je ziveo sportski? Sad je sa saigracima iz Selte pocepao Barselonu. Svi mogu samo da mu pljunu pod prozor. Ili ja gresim, mozda su separei i jeftine novosadske sponzoruse bitnije od karijere... Ne znam, naglas malo razmisljam...
Kao i sve drugo u životu - stvar mere. Mada do nekih godina dosta toga može organizam da podnese bez problema. Meni je nerealno očekivati ne znam kakav profesionalizam u ovoj ligi... pa i u zemlji. Sve je kod nas tako... šlb. Na osnovu čega da očekujem da mladi fudbaler bude drugačiji kad je takav i poštar, sudija, majstor, profesor...
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Turija
Posts: 10853
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

prijatelj fudbala wrote:Ne mogu se porediti fudbaleri alkosi iz sedamdesetih sa ovim danas. Pre je bilo manje zahtevno fizički, taktički, nije bilo toliko utakmica...
Naravno da su u pitanju živi ljudi i mladi momci i sve je to ljudski, problem je kada to postane način života i kad se to vidi na terenu. Danas mi deluje da je gomila današnjih igrača na putu kojim je išao Mijucić nekada a svi znamo kako se to, na žalost, završava
Upravo tako. A i ovako, kao što je iznad napisao Rivelinjo.
To je naša stvarnost.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1291
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by MiSmoFKV! »

http://www.mozzartsport.com/vesti/skand ... ena/117339" onclick="window.open(this.href);return false;
Eh Voso, Voso :frown: :frown:
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Matador »

https://www.youtube.com/watch?v=nzMhDpGudJE
4:32
Pesma posvecena Ozegovicu :) :) :)
Post Reply