Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Ima jos dva sata do kraja prelaznog roka, nije sve gotovo :)

Nego ja bih se osvrnuo na prelazak Supica u crvene blizance. Ako me je za nekog igraca bas briga sto je presao u zvezdu to je on!
Oni bas zasluzuju jedno drugo. :greenbutt:
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Ako mu je stalo do kluba,produzice ugovor makar na jos jednu sezonu!
A do sada je dokazao da u njegovom srcu ima mesta samo za Staru Damu,tako da je to vrlo realna opcija!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Mare »

Читам мало коментаре, много им је криво што га нисмо пустили, али баш много. Само не схватају суштину зашто га не пуштамо.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

ssnigd wrote:Ivanicu treba da se ponudi novi ugovor, a ne da se klub spasava tako sto ce ga dati crnim govnima. Ponuditi mu korektan ugovor, a ne samo dati malo vecu platu. Decko je pokazao da zeli da ostane u klubu, ali se i klub sa mnogo boljim uslovima moze potruditi oko istoga. Ako on nastavi da igra fudbal lako ce se primetiti napolju. Ako klub nastavlja da bude samo jedan mali provincijalski klub, kakav Vojvodina ne sme nikada da bude, onda bolje da se ugasimo istog trena i da se posvetimo nekim drugim stvarima u zivotu.
Kakvi su to menadzeri koji vrsljaju po klubu kada ne mogu da prodaju najboljeg igraca lige, pa cak i za manju lovu od ove sto su navodno crni nudili.
Potpisujem.
Nikako ne razumem one forumaše koji se dvoume da li je trebalo ili nije - NIJE, NI PO KOJU CENU.
Ljudi zar bi vi zaista pristali?Pa onda smo mi forumaši gori i potkupljiviji od uprave koju kritikujemo zbog toga.
Prvo NE zbog ugleda i tradicije Kluba.
Drugo, mi te pare verovatno ne bi nikad ni dobili, čak ni da UEFA presudi.
Treće, mi ćemo uvek te pare dobiti za Ivanića.
Četvrto, ne pojačavamo konkurenciju.
Prva moja čestitka ovde Šćepanoviću :!: (uz jednu malu ličnu dilemu - da li bi isto uradili da je te novce ponudio crveni blizanac?).
Ali da ne ,,mračim" podrška za ovaj potez Predsednika.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maminho
Posts: 66
Joined: Fri Jul 24, 2015 1:11 am
Location: Zapad

Re: Transferi

Post by Maminho »

Turija wrote:
ssnigd wrote:Ivanicu treba da se ponudi novi ugovor, a ne da se klub spasava tako sto ce ga dati crnim govnima. Ponuditi mu korektan ugovor, a ne samo dati malo vecu platu. Decko je pokazao da zeli da ostane u klubu, ali se i klub sa mnogo boljim uslovima moze potruditi oko istoga. Ako on nastavi da igra fudbal lako ce se primetiti napolju. Ako klub nastavlja da bude samo jedan mali provincijalski klub, kakav Vojvodina ne sme nikada da bude, onda bolje da se ugasimo istog trena i da se posvetimo nekim drugim stvarima u zivotu.
Kakvi su to menadzeri koji vrsljaju po klubu kada ne mogu da prodaju najboljeg igraca lige, pa cak i za manju lovu od ove sto su navodno crni nudili.
Potpisujem.
Nikako ne razumem one forumaše koji se dvoume da li je trebalo ili nije - NIJE, NI PO KOJU CENU.
Ljudi zar bi vi zaista pristali?Pa onda smo mi forumaši gori i potkupljiviji od uprave koju kritikujemo zbog toga.
Prvo NE zbog ugleda i tradicije Kluba.
Drugo, mi te pare verovatno ne bi nikad ni dobili, čak ni da UEFA presudi.
Treće, mi ćemo uvek te pare dobiti za Ivanića.
Četvrto, ne pojačavamo konkurenciju.
Prva moja čestitka ovde Šćepanoviću :!: (uz jednu malu ličnu dilemu - da li bi isto uradili da je te novce ponudio crveni blizanac?).
Ali da ne ,,mračim" podrška za ovaj potez Predsednika.
+1

Slazem se skoro sa svim sto ste rekli. Samo jos da PRODUZIMO UGOVOR sa Ivanicem e tek onda mozemo ocekivati opet oko 2m za njega, ovako na kraju sezone ako bude slobodan ,,blizanci,, ima da ga smaraju zesce da predje kod njih a to ce mi biti mucno da gledam mada sam ubedjen i da pod tim pritiskom nikad ne bi presao kod njih :!:
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Transferi

Post by kafe bagdad »

Njima je najvise zao sto im ga nismo POKLONILI posto zute banke od njih videli ne bi.
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1033579" onclick="window.open(this.href);return false;


izgleda da smo ipak kapitulirali :shit:
Image
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Sasa1969 wrote:http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1033579


izgleda da smo ipak kapitulirali :shit:
Cekali da se zaspe, i malo oladi situacija.
EDIT: Ovo sam napisao u temi Pitajte Mirka Ivanica
PS. Nemoj nikada da igras za blizance, prvo zato sto si dete Vojvodine i to bi bila najveca uvreda za sve Vosine legende koji su kroz istoriju gradili ovaj klub, a onda i za sve nas navijace. A drugo zato sto ces tamo samo nazadovati i igracki i ljudski.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Transferi

Post by lala1914 »

mozzart pise 2 bombe...1 je kanda kamara onaj a druga... :frown:
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Casual 1989 »

Daj ljudi proveriti ovo ne mogu da spavam !!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Vise Vosinih igraca u Zvezdi i Partizanu nego u samoj Vosi :mrgreen:
Image
User avatar
Willian
Posts: 40
Joined: Mon Aug 24, 2015 3:53 pm
Location: Bulevar

Re: Transferi

Post by Willian »

Sta reci posle svega?
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

Willian wrote:Sta reci posle svega?
Da se nadaamo da nije istina...
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Place mi se
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Transferi

Post by Лампард »

Ljudi molim vas ima li neko telefonski broj od Comija.Sutra skola jos i ovo....aaaaaaaa :beg: :beg:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
Post Reply