7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

Post by prijatelj fudbala »

Ne treba širiti lošu energiju, pobedili smo ubedljivo posle jako teškop poraza u Češkoj, kontam da je i samopouzdanje ekipe sada koliko- toliko vraćeno i čekamo taj četvrtak...

A poseta- no comment
User avatar
Stexman
Posts: 2612
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

Post by Stexman »

Mi sa pola gasa uzimamo titulu ove godine ako se bude ozbiljno igralo u utakmicama sa ne atraktivnim protivnicima. Ovo je juce je bilo odlicno. Cetiri gola kuci protiv smesne ekipe pazara to se tako radi. Bez obzira na nasu igru koja je bila taman koliko nam i treba, a nije briljirala, tako se uzimaju titule. Bodovi se beleze i gol razlika. Nema stajanja protiv malih ekipa. Znam da su.mnogi nezadovoljni igrom pojedinaca, i ja sam. Ali ako oni uzimaju bodove i tako kilavo, ko sam ja da se bunim. Cilj je ostvaren, bodovi upisani, niko se nije umorio ni povredio!

U cetvrtak se mora ici na pobedu od ne 3, ne 4, vec 5 golova razlike. Nemoguca misija ali u cetvrtak se mora ginuti bez obzira kako oni budu igrali. Posle te utakmice neka idu svi na godisnji odmor sto se mene tice ali se ona mora dobiti. Treba se spremiti za 120 minuta presinga i 120 minuta navijanja! Bez kalkulacija - do krvi ako treba!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8929
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

Post by Radoye »

Cekaj sad, Novi Pazar los, a tukli su crna :shit: isto kao i mi, ono jes' da su crni golo :shit: ali valjda su onda Pazarci makar za nesto bolji od njih kad su ih pobedili, jebemliga? :sorry:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

Post by Nevernik »

Radoye wrote:Cekaj sad, Novi Pazar los, a tukli su crna :shit: isto kao i mi, ono jes' da su crni golo :shit: ali valjda su onda Pazarci makar za nesto bolji od njih kad su ih pobedili, jebemliga? :sorry:
Partizan je igrao sa B timom protiv njih.
User avatar
Alex
Posts: 43
Joined: Mon May 05, 2014 11:59 am

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

Post by Alex »

Pobeda je pobeda sto se mene tice nije bilo sjajno poludeo sam od Ivanica i Nastica ali jbg idemo dalje.
Mislim da smo sa Pavkovim mozda napokon dobili nekoga da ucacka posle kornera i prekida, poceca na Croucha sa visinom :)
Lakicevic mi deluje dobro na toj desnoj strani bilo je par situacija gde je pokazao muda i usao u duel i pozrtvovanost mozda njega umesto Jovice za cetvrtak :)
User avatar
Milan
Posts: 4302
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

Post by Milan »

budababa wrote:Ono što je poražavajuće od juče je poseta, bedni malograđanski mentalitet koji voli pobednike, udobnost kožnih fotelja u kladionicama i onu "dobru malu" što konobariše, paljevine na poteze zalizane portugalske pederčine i argentinskog kepeca... Serem se u fejsbukaše kojima je svaka treća slika sa obeležjima Voše, a stadion vide kad igramo finale kupa i kad treba da "overimo" Sampdoriju na samrti, jer eto, nije "trendy" da potroše svoje dragoceno vreme na utakmicu domaćeg prvenstva protiv Novog Pazara ili Javora, kao da će im, ne daj Bože, uvaliti ašove i motike na ulazu i prisiliti ih na dva sata teškog fizičkog rada, pa neće od žuljeva siroti moći da podese kontrast i saturaciju kada opale sliku na svom fancy telefonu. Iskreno bih javno kamenovao svakog iz uprave kome ikada više padne na pamet ideja da časti besplatnim ulazom tu armiju hipsterskih lezilebovića i ovisnika o društvenim mrežama, koji bi i go**o u celofanu uzeli da je džabe, jer, eto, ima barem lep omot. Uveo bi praksu naplaćivanja čak i prijateljskih utakmica, makar sa simboličnih 50 dinara koji bi išli u humanitarne svrhe, sve sa nadom da ćemo napraviti virtuelni ventilator koji će oduvati sve smradove što dalje od našeg stadiona i svega što je vezano za Vošu. Neka gradimo sve od nule i neka to potraje i 20 godina, samo da ne gledam taj lažni porculanski sjaj preko užeglog karijesa i Potemkinova sela protiv Sampdorije...
:lala:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
N13
Posts: 2130
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

Post by N13 »

Odigrali smo sa minimalnim trošenjem snage... 4 gola je assvim zadovoljavajuće. Po meni, igrač utakmice Maksimović. Takvu borbenost na sredini terena nisam dugo video.

Podelio bih još nešto sa vama. Juče sam na utakmicu došao sa jednim ortakom koji je ove godine upisao fax u Novom Sadu. Naravno, kao i svaka druga osoba koja živi u nekim drugim gradovima, učen je od malih nogu da postoje 2 kluba u Srbiji i da se treba navijati za jedan od ta dva. Tako je i on bio kao "navijač" jednog od blizanaca... do juče. Odveo sam ga na utakmicu, i to namerno na ulaz 6 na zapadu. Više od same utakmice sam posmatrao njegove reakcije na određene situacije na meču. To je neverovatno kako Vojvodina lako uđe u srce nekome. Upravo je to ono što Vojvodinu čini posebno, drugačijom od drugih klubova. Kod stative u prvom poluvremenu je skočio sa stolice, kod golova se radovao kao malo dete, kad je krenula pesma na zapadu "U Evropi ima jedan grad..." mislim da je bio najglasniji. Jednostavno podsetio me je na mene... i ja kad sam počeo studirati zavoleo sam Vojvodinu upravo na taj način.
Nakon utakmice, samo me je pitao koliko koštaju sezonske za utakmice Vojvodine.

Tako da smo od juče dobili novog slaninara... :)
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8929
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

Post by Radoye »

Nevernik wrote:
Radoye wrote:Cekaj sad, Novi Pazar los, a tukli su crna :shit: isto kao i mi, ono jes' da su crni golo :shit: ali valjda su onda Pazarci makar za nesto bolji od njih kad su ih pobedili, jebemliga? :sorry:
Partizan je igrao sa B timom protiv njih.
Pa i mi smo, znaci nas B tim je bolji od partizanovog, isto kao sto je i nas A tim bolji! :mrgreen:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

Post by laki »

Pobedili smo 4:1 i ljudi hejtuju kao nenormalni?! Jel ovo neka zajebancija koju ja ne razumem ili sta je u pitanju??? :roll:
Image
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

Post by madda fakka »

laki wrote:Pobedili smo 4:1 i ljudi hejtuju kao nenormalni?!
I ja citam i ne verujem kako mi neki natpisi deluju kontradiktorno "igrali su sa pola snage", "bezvoljno", "bezidejno" (ne citiram, parafraziram) i uterali smo 4 komada. Ako nista drugo zar to ne treba da se vidi kao stimulans? Jednoj prosek SLS ekipi sa bezmalo ideja, volje i snage uteramo cet'r gola. Bilo je toliko bezidejno i sa pola snage da su svi golovi bili iz akcije a ne iz prekida (penal je bio produkt 2 pasa iz prve do Lakicevica koji je trcao ka golu). Generalno golovi u dosada ovih 6 kola koliko smo odigrali, bili su iz akcija i retko iz prekida. Ako to ostavimo po strani, druga stavka je da su neki "forumasi" (kao i ja) trazili/zahtevali/ocekivali razigravanje mladih igraca eto videli smo ih na terenu. Trazili su neki "forumasi" (kao i ja) da imamo "dugacku" klupu zbog odmaranja "kostura tima" dobili smo. Neki su osporavali Palocevica (ne branim ga ali tvrdim da ako eksplodira...) evo lik dao drugi gol i ubrzao nam napade po njegovom ulasku. Kritikuju neki Pavkova, coveku je ovo treca takmicarska utakmica u nasem dresu a dosao je pre (manje-vise) mesec dana. Kritikuje se Ivanic, neko je ranije napisao da su on i Stanisavljevic malte ne egal sa golovima i asistencijama u dosadasnjim utakmicama. Ovom logikom Stanisavljevica treba isto kritikovati. Momci su dali 4 gola na terenu sa totalnom mesavinom od ekipe i kada je bilo 3:0 i dalje se napadalo i produkt toga iznudjuje se penal. Napunili nkp sa 3 komada, dali (tada vodecem) Javoru 2 komada, umalo momci preokrenuli u Surdulici posle 6000km letova i putovanja i menjanja klimatskih uslova. Opet da napomenem, jeste, igramo u jadnoj ligi kakva je takva je nasa je i momci su dali 4 gola. Jedina moja zamerka je sto primamo gol ili vise na svakoj utakmici.

Hejt koji podrzavam je poseta. Dosli momci umorni i razocarani posle Ceske i doceka ih 2 - 2,5 hiljade ljudi to je sramota!

P.S. Prethodni post forumasa N13 me vratio otprilike 15 godina unazad. Moj drugar se tako preobratio posle prve ili druge utakmice i krenuo pravim putem :cheers:
I Bog je Slaninar...
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

Post by Mare »

N13 wrote:Tako da smo od juče dobili novog slaninara... :)
:cheers:

Treba širiti slaninarsku priču gde god i kad god se može, treba biti glasan! Mi nemamo medije iza sebe i državu, mi moramo sami da se pobrinemo da se naš glas čuje.

Pošto je očigledno da je interesovanje za ovu utakmicu protiv Čeha blago rečeno mizerno, bilo bi dobro da svako od nas iscima što više ljudi i povede na tekmu. Ubeđen sam da svako može navući od 5 do 10 ljudi koji bi otišli na tekmu i posle na vopi. Strašno je to što imamo tako malu bazu redovnih navijača, a potencijal je za mnogo, mnogo više. Strašna je i ta malograđanština da ljudi padaju u nesvest u redovima kako bi došli do karte za Sampdoriju, a sad da ih delimo za DŽ ne bismo uspeli napuniti stadion. Jer pre svega je protivnik "neki tamo" Plzenj, a i rezultat nam ne ide na ruku. Igrači su nekoliko puta već istakli da im znači pun stadion, da im znači podrška, svako kome je Voša u srcu mora biti na stadionu u četvrtak. Nije sve gotovo, nije sve izgubljeno, možda nam se baš u četvrtak vrati za sve one nesrećne poraze i porpuštene šanse iz prošlosti.
Locked