Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by madda fakka »

http://www.fkvojvodina.rs/2015/08/crven ... -prilikom/" onclick="window.open(this.href);return false;

Momci srecan put u Cesku samo napadacki, samo hrabro do nove pobede :!:
I Bog je Slaninar...
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Neizlecivi »

Ako mi vec ovoliko letimo, igraci ne bi smeli! Veoma su ozbiljna ekipa i favoriti su u ovom dvomecu definitivno! Imaju iskustvo i imaju kvalitet.
Treba nam mnogo pameti,hrabrosti,borbe i srece!

http://mondo.rs/a822192/Sport/Fudbal/Cv ... zenja.html
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by churguzijanac »

Jel moze neko da napise sastav koji je otputovao Plzen?
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Stexman »

A gde je nestao moj post od sinoc? Jel obrisan ili sta?
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by vdn slaninar »

Pa onaj njihov napadac Mahmutovic je izjavio da ih tamo smatraju za favorite 100%,sve sem pobede Plzenja im je senzacija.Mediji ko mediji,dizu nas i hrabre do nebesa da bi posle mogli jos vise da nas pljuju.Plzen je mnogo ozbiljna ekipa,odma posle vodecih ekipa iz liga top4,oni su u maloj rezultatskoj krizi mi u zanosu,svako vidi negde svoje sanse.Mozemo da se nosimo sa njima al upadati u neku euforiju da smo vec skoro usli u ligu evrope je smesno,tu smo al smo jos veoma daleko.Samo napred momci za sebe,za Vojvodinu,za istoriju.
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by ernesto »

Zar nije Mrdakovic trebao da konkurise za mesto u timu za ovaj dvomec?
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by churguzijanac »

vdn slaninar wrote:Pa onaj njihov napadac Mahmutovic je izjavio da ih tamo smatraju za favorite 100%,sve sem pobede Plzenja im je senzacija.Mediji ko mediji,dizu nas i hrabre do nebesa da bi posle mogli jos vise da nas pljuju.Plzen je mnogo ozbiljna ekipa,odma posle vodecih ekipa iz liga top4,oni su u maloj rezultatskoj krizi mi u zanosu,svako vidi negde svoje sanse.Mozemo da se nosimo sa njima al upadati u neku euforiju da smo vec skoro usli u ligu evrope je smesno,tu smo al smo jos veoma daleko.Samo napred momci za sebe,za Vojvodinu,za istoriju.
Svaka ti je na mestu!Mi navijaci imamo pravo na euforiju, a igraci moraju biti sa obe noge na zemlji.Izuzetak mogu biti samo ako se Ozegovic resi na makazice.
Roki
Posts: 73
Joined: Sun Jul 14, 2013 9:04 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Roki »

Cesi su cvrsta ekipa,al u ovom trenutku i jace ekipe od njih tesko bi nas zaustavile,treba vec u Ceskoj najaviti prolaz u grupe,nema se vise sta cekati,ovo je za nas finale...ocekujem nasu pobedu,uz ludacku igru u transu cele ekipe...
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Jole »

Malo smo se mi zaleteli? Pali smo u euforiju pred dvomec sa ekipom koja je u sezoni 13/14 zauzela 3.mesto u grupnoj fazi LS i presla u LE i tamo izbacila Sahtjor, a u 1/8 finala je izbacio Olimpik iz Liona ukupnim rezom 5:3???
Zatim u sezoni pre toga (12/13) igrala takodje u 1/8 finala LE i ispala od Fenerbahceta ukupnim rezom 2:1. U 1/16 finala LE izbacila Napoli sa dve pobede od 2:0 i 0:3!!! Bili prvi u grupi u kojoj su jos bili i Atl.Mad, Hapoel TA i portugalska Akademica sa ukupnim skorom 4-1-1 i gol razlikom 11:4 (+7)!!!
Zatim u sezoni pre toga (11/12) takodje 3.mesto u grupnoj fazi LS iza Barse i Milana, a ispred BATE Borisova! Doduse tad su ispali u 1/16 finala LE u dvomecu sa Salkeom 1:1 i 1:3.


A koji su nasi rezultati poslednjih godina? Bursa 2:2 i 0:3 i sada Sampa 0:4 i 2:0!!! Uhvatili i jedne i druge na nedovoljnu spremnost.

Svaka cast i Ozegovicu i Stanisavljevicu i Ivanicu i svima ostalima, doneli su nam jako puno radosti ovog leta, ali moramo shvatiti da ce izbacivanje Viktorie biti maltene ravno senzaciji izbacivanja Sampe.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by fkvislife »

Ma idi bre Jole..taman sam upao u euforiju, nadam se neverovatnoj igri i odličnom rezultatu, a ti mi tu mračiš sa nekim pričama..
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by pedjans »

Jole je u pravu... Ne treba se zaletati sa nerealnim optimizmom. Realno, nas prolazak bi bio veliko iznenadjenje, ravno izbacivanju Sampdorije a mozda i vece. Uspeh bi bio svaki rezultat koji nam pruza kakvu takvu sansu u revansu. Cini mi se da ce sutra biti izuzetno tesko, daleko najteze do sada i videcemo koliko u stvari vredimo.
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Jole »

fkvislife, pa eto onda da ti dodam ulje na vatru :mrgreen: Eno Jokanov Makabi odigrao 2:2 sa Bazelom u Svajcarskoj pa se sada stvara i slika snage njegovog Makabija koji je izbacio Viktoriju golom u 83. minuti :wink:

Nije mi namera da mracim, nego da upozorim sa kime igramo sutra.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by PanonskiFantom »

Šta god da se desi, biće to jedna lepa letnja priča 2015-ta! :lala:
Vise nista nije isto!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by ogi »

http://fudbal.hotsport.rs/2015/08/19/ig ... -sada-daj/" onclick="window.open(this.href);return false;
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Maminho
Posts: 66
Joined: Fri Jul 24, 2015 1:11 am
Location: Zapad

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Maminho »

Da izvucemo aktivan tj povoljan rezultat iz prvog meca. Da napunimo jos jednom Karadjordje. Sta bude bice. Samo hrabro momci sutra..! :cheers:
Locked