1. kolo: Vojvodina-Čukarički 0:4

User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1637
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by ogi »

ДушанСП wrote:Утакмица треба де се игра од 22 или чак 23 часа,данас и сутра ће бити 40 степени,ови услови су ипак нехумани.
Arena TV odredjuje termine...
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by gospodinFKV »

ДушанСП wrote:Утакмица треба де се игра од 22 или чак 23 часа,данас и сутра ће бити 40 степени,ови услови су ипак нехумани.
To mozda jednog lepog dana, kada ljudi budu imali naviku da dolaze na utakmice i nedeljom u 22/23h, a do tada ima jedna citava piramida stvari da se rese u nasem fudbalu, da bi u narodu postojala motivacija za tako nesto...

I'm off, destinacija - Dom bolesnih. Vidimo se tamo :cheers:
User avatar
angua
Posts: 245
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by angua »

voda se ne sme unositi je l?
User avatar
Stexman
Posts: 2618
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by Stexman »

0:1 poluvreme.
Indolentnost u odbrani, niko da pridje Pankovu da se decko oslobodi lopte, pravi kiks i dobijamo gol. Jos u dva navrata je bilo da odbrana ne zna sta sa loptom!? Ne sme to tako...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by Voja »

Mora ovo mnoooogo bolje. Mislio sam da neke stvari nisam dobro video dok sam dolazio da gledam uzivo meceve,pa sam sacekao i prvi prenos. Ono sto me je najvise zanimalo,cime vas je Stamenic toliko kupio? Ali nisam hteo da postavim ovo pitanje dok ne pogledam koji prenos,i sada sam uveren da sam i uzivo dobro video. Steta je sto protiv ovako fizicki jakog tima ne igra Puskaric. Inace,Cuka jos nije primila gol od pocetka sezone,svaka im cast na tome
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8932
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by Radoye »

Busni smo nazad bez Pekare, jebiga. Pankov solidan do onog momenta pomracenja uma, posle toga jako nesiguran. Djuka ko Djuka.

Ivanic nevidljiv. Palocevic mi se ne svidja, deluje mi onako igrac bas za OFK. Stanisavljevic ce biti jako dobro pojacanje.

Nadam se da Mrdakoviceva povreda nije ozbiljnija. Tanki smo napred, jako ce faliti ako ne bude mogao da igra.

Utakmica prava superligaska, sta reci. Valjda ce biti bolje u drugom poluvremenu kada zadje sunce.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by Voja »

Radoye wrote:Palocevic mi se ne svidja, deluje mi onako igrac bas za OFK. Stanisavljevic ce biti jako dobro pojacanje.

Nadam se da Mrdakoviceva povreda nije ozbiljnija. Tanki smo napred, jako ce faliti ako ne bude mogao da igra.
Palocevic zaista nista ne pokazuje,ali meni se ni Mrdakovic ne dopada,ama bas nikako. Ok je,daje on nekakve golove,ali malo je kao centarfor u sansi.Nekako mi se cini da ima taj neki sablon okreta prilikom prijema,i da mu treba vecnost dok zauzme tu potrebnu poziciju za prijem... daleko je to od modernog centarfora. I jos nesto,dobro je dok ima vrhunski procenat realizacije,ali sta cemo kada nam centarfor ne da gol iz te jedne sanse u koju udje tokom meca?
A Nastic deceniju vec centrira napamet :frown:
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8932
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by Radoye »

Zakula brate! :rage: A nema niko da mu vikne da mu igrac dolazi s ledja... :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
srkins
Posts: 1467
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by srkins »

Au ,ovo vec nije dobro. Ne shvatam trenera morao je Maksimovic ili Puskaric igrati od pocetka,i druga stvar ipak je Djuric trebao ostati u igri. Isto ne shvatim da li je moguce da mi nismo registrovali do sada ni Ozegovica ni Kordica nema ih na spisku za JSL njihovom sajtu mozda je greska ali ako stvarno nisu registrovani opet amaterizam u klubu
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by Voja »

Znaci ostaje samo kup :frown:
Plasio sam se u onom drugom poluvremenu protiv Spartaksa da nam ne daju gol,jer se videla nasa nemoc.Treci gol koji smo dali je dar sa neba i lepa maska. Vracamo se u surovu realnost!!! Cukaricki je bolji klub od nas trenutno,moramo to priznati!!!
Image
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by borrissey »

U ostroj konkurenciji odvratnih utakmica koje sam imao priliku da odgledam uzivo na Karadjordju, 5 minuta pred kraj mogu da konstatujem da je ovo jedna od najogavnijih. Top fajv. Cestitam svim akterima.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8932
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by Radoye »

4:0. Jebiga naguzili su nas, potpuno zasluzeno. Bolji su, konkretniji, znaju sta hoce, za razliku od nas.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by carlons »

Otrežnjenje u pravi čas.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by trelos gia fcv »

carlons wrote:Otrežnjenje u pravi čas.
Koji pravi cas?
Za sta pravi cas?
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by Box »

Dobro organizovana skrivena kamera. Osim u situacijama Pankov i Zakula, tu se videlo da je rec o skrivenoj kameri.Zao mi je samo sto nemamo onaj brojac koliko je koji igrac pretrcao km (u ovom slucaju metara)
Locked