Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
srbobran
Posts: 41
Joined: Thu Jun 25, 2015 9:48 am

Re: Transferi

Post by srbobran »

Nemamo razloga da ne verujemo u njegovu izjavu. Navijač Vojvodine, odlične partije na terenu... jel treba nešto više? :cheers:
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

laki wrote:Pod jedan, zar ste mislili da ce proci prelazno rok bez Abuovog seljakanja u blizance?!
Pod dva, Abu bi bio kurton od igraca u partizanima jer njemu je samo odgovarala igra koja se koncipirala na tone da ceo tim igra za njega. Verujte mi, prelazak u cigane ili froblje bi mu bila majveca greska u karijeri.
btw na Abuovom profilu piše da leti iz Brisela za Bg ...
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Milan
Posts: 4310
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Učite od dece!

Bravo za izjavu Ćomi! :cheers:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Nije bitno za koga navijas vec koliko sebe dajes na terenu i van terena za sveti dres koji nosis. Ako na terenu izgaras kao konj na svakoj utakmici, mozes i za cergu i partizane da navijas istovremeno. A uprava mora da zna da se nece tolerisati nikakvi pregovori sa olosem kakvi su cerga i partizani. Samo sto pola foruma kao i 90% navijaca Vose ne dolazi na tekme, tako da uprava moze da radi sta hoce. Da svi dodjemo na zapad kad urade neku glupost i da im se najebemo mile mame, da polomimo lozu, da ih najurimo sa stadiona, video bih da li ce se tako nesto ponoviti kao prodaja vulicevica, trajkovica, skuletica... kao pregovori oko Ivanica...

Ali sami smo krivi. Svako ima neki razlog da ne dolazi na stadion. Pa ok, onda neka nam se i desavaju ovakve stvari.
Image
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

laki wrote:Samo sto pola foruma kao i 90% navijaca Vose ne dolazi na tekme, tako da uprava moze da radi sta hoce. Da svi dodjemo na zapad kad urade neku glupost i da im se najebemo mile mame, da polomimo lozu, da ih najurimo sa stadiona, video bih da li ce se tako nesto ponoviti kao prodaja vulicevica, trajkovica, skuletica....
+1

p.s. iako mi ovo liči na blažu varijantu onoga što su radili navijači blizanaca ( setite se kuknjave fudbalera Zvezde da nemaju ni za šampon pa sledećeg jutra su našli kesice šampona u razbijenim kolima na parkingu, ili kada su grobari šamarali Markovića i skinuli mu traku - mada mi jelte nismo kao oni :? ), dolazimo do toga da je osnova svega brojnost na tribinama i odnos navijača prema klubu - da je to drugačije onda ne bi bilo onakvih ispada kao npr. Kordića pre 2 meseca, a o upravama i njihovim potezima da i ne pričam. Ovako im se može kako hoće jer se sve završava talasanjem po forumu ( gde pretpostavljam opipavaju puls najzagriženijih kojih je svake sezone sve manje i manje).

Nemojmo čekati da nam uprava reši stanje na tribinama.

p.s.s. izvinjavam se ako sam otišao u off :cheers:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1490
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Ne shvatam kako to neko voli i navija, a nece da dolazi na utakmice? Valjda volis, navijas i zivis za to da bi pogledao utakmicu kluba. Nije tema za to, tako da bolje pokrenuti temu gde joj je mesto ili bataliti ovde.

Mene zanima ukoliko Sergej ode iz Genka sada, Mijat i Babic od nas valjda za neke pare koje ce dobiti taj investicioni fond, koliko % mi imamo na osnovu onih trening kompenzacija, fonda solidarnosti ili kako vec to ide? Trebalo bi makar 5% da je nase, plus valjdaaa po 1% na svaku godinu preko 18. koji su igrali ovde? Ako neko zna, a ne mrzi ga neka napise. (Vidim nude za Sergeja 7miliona, pa leglo bi nam i 10 000 ko budali samar).
User avatar
FirmaNS
Posts: 33
Joined: Tue Jul 30, 2013 11:37 pm
Location: Преко пута стадиона

Re: Transferi

Post by FirmaNS »

Jel zna neko kad se Laza vraca iz Koreje ?
... samo ti, Vojvodino, ljubavi!
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post by pedjans »

Abu je iz Kameruna i sumnjam da je od malih nogu navijao za nas. Ovakve primedbe imaju smisla samo u slučaju igrača koji su ponikli kod nas, a u slučaju čoveka iz Afrike su potpuno besmislene. Besmisleno je isticati ovakve primedbe i igračima koji su došli kod nas npr. iz Ivanjice ili ko zna odakle iz Srbije. Oni žive od fudbala, ako misle da će im biti bolje kod grobara ko može da ih spreči? Bitno je da dok su ovde daju sve od sebe i igraju maksimalno angažovano i požrtvovano. Na stranu činjenica da Abu zaista mora da nije u sjajnoj formi kad dolazi u takav šljam od kluba kao što su grobari.
Danilo
Posts: 1022
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Slazem se sa gore navedenim,fudbal je odavno prestao da bude igra i tu nema sentimentalnosti.Ljudi idu za boljom materijalnom ponudom kao i sto bi mi otisli u drugu firmu da nam vise nudi.Tako da nisam razocaran Abuovim prelaskom,al ostaje mi gorak ukus nakon svega.
Nasa uprava je tanka da bi mogla da dovede bilo kojeg ozbilnijeg igraca,pa i da je slibodan.
Abua je oterala uprava ,isplatili svima plate a njemu ni cvanci.
User avatar
Stexman
Posts: 2618
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

budababa wrote:
Mirko Ivanić wrote:Najpre da stavim tačku na spekulacije o mom navijačkom opredeljenju: nisam navijač ni Partizana ni Crvene zvezde, navijam jedino i isključivo za Vojvodinu!
Bez pardona :lala: Svaka čast Ćomi!
Naklon do poda! Mogao si i ovde da se oglasis ali ok. Ovo ti necemo zaboraviti budi ubedjen!!! Osvojio si kviska i nema da brines.

A Abu je od danas mrtav za mene!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8932
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

FirmaNS wrote:Jel zna neko kad se Laza vraca iz Koreje ?
Na zimu.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

PelezinhoFkv wrote:
laki wrote:Samo sto pola foruma kao i 90% navijaca Vose ne dolazi na tekme, tako da uprava moze da radi sta hoce. Da svi dodjemo na zapad kad urade neku glupost i da im se najebemo mile mame, da polomimo lozu, da ih najurimo sa stadiona, video bih da li ce se tako nesto ponoviti kao prodaja vulicevica, trajkovica, skuletica....
+1

p.s. iako mi ovo liči na blažu varijantu onoga što su radili navijači blizanaca ( setite se kuknjave fudbalera Zvezde da nemaju ni za šampon pa sledećeg jutra su našli kesice šampona u razbijenim kolima na parkingu, ili kada su grobari šamarali Markovića i skinuli mu traku - mada mi jelte nismo kao oni :? ), dolazimo do toga da je osnova svega brojnost na tribinama i odnos navijača prema klubu - da je to drugačije onda ne bi bilo onakvih ispada kao npr. Kordića pre 2 meseca, a o upravama i njihovim potezima da i ne pričam. Ovako im se može kako hoće jer se sve završava talasanjem po forumu ( gde pretpostavljam opipavaju puls najzagriženijih kojih je svake sezone sve manje i manje).

Nemojmo čekati da nam uprava reši stanje na tribinama.

p.s.s. izvinjavam se ako sam otišao u off :cheers:
Slazem se u potpunosti. Kad gledas tekmu ispred TVa, ne mozes dati vetar u ledja igracima, ne mozes da ih teras da trce i da se trude. Mozes samo da palamudis posle o tome na forumu. I da smo mi neki k***c, posle onog kordicevog ispada, kao i posle svakog slicnog, trebalo je otici na trening i isamarati ga za primer svima.
Prvi sam kome se nije dopadao nacin na koji je G3 vodio Sever, ali posle onog finala sa Jagodinom, posle one pederske i kukavicke igre kad smo izgubili 1 0, ja nista nisam ima protiv okretanja ledja igracima i napusavanja istih. NIJE BITAN REZULTAT! ALI TO STO SU IGRALI KAO DA IH JE NEKO NATERAO DA ISTRCE NA TEREN I DA PO PRVI PUT UU ISTORIJI KLUBA UZMU PEHAR KUPA, TO MI SMETA!!

Shvatam da neko zbog posla ne moze da dodje na tekmu, nekad zbog nekih porodicnih problema... Ali ono kao necu da dolazim jer se igraci ne trude, jer mi iz uprave ovaj ne odgovara.. do jaja , gari, tako cete promeniti nesto. Sedi u fotelju i kuliraj. NS style!
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2115
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Treba nam jedan opasni "mother fucker" u sredini da ovaj tim odskoci od proseka. Nije da je to sve sto nam fali. Ali kvalitetan srednjak bi pokrio mnogo sto sta sto nevalja.
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Transferi

Post by мализека »

Оваква изјава Иванића ће јако, јако деловати на морал екипе... :dance2: не само сада, пред МТК, него и током читаве полусезоне. :dance2: Верујем да ће утицати и на будуће трансфере из Воше. Сада је време да то испрате и навијачи...у много већем броју на свакој утакмици на Карађорђу. :cheers:
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Junior »

Bravo Ćomi!!! :lala:
Post Reply