Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Marketing kluba

Post by Neizlecivi »

Sta bi sa promocijom dresova koja je najavljena za danas? Na facebook profilu kluba su postavili neki "zavesu" koja ceka otkrivanje...
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Re: Marketing kluba

Post by dulajlo »

Upravo se Bakmaz javio užio sa Boškova na RTV. Rekao bih da je promocija u toku.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Marketing kluba

Post by Владика »

Све похвале, ово стварно светски изгледа!
:cheers:
http://www.fkvojvodina.rs/2015/06/potpi ... ort-vizna/
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Re: Marketing kluba

Post by Akcent »

U Sport Vision radnjama se prodaje nas novi dres u svim velicinama. Dres je 3500din a sorc 2500.
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

Skupo je to :( !
Pa nismo mi Barcelona jbt, da mozemo da prodamo 30 soma dresova po 50 jura.
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by 1892 »

Stexman wrote:Skupo je to :( !
Pa nismo mi Barcelona jbt, da mozemo da prodamo 30 soma dresova po 50 jura.
Koliko su ljudi nerealni, ukoliko sam ja dobro pročitao dres je 30e, za te pare tvrdim da nigde u svetu ne možeš kupiti dres. To da li ljudi imaju para da ga priušte je druga stvar ali da je skup nije.
Come on you Reds!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Jel to cena sa brojem ili bez njega!?
Image
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Marketing kluba

Post by laki »

Cena je bez broja, prilicno sam siguran u to. A inace, da li je skup? Pa naravno da je preskup! Pa ljudi ovde trade za 25 000, sta treba da daju 3500 hiljade za dres?! Sreca pa sam kezual :greenbutt:
Image
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Marketing kluba

Post by torrente »

sad kad ima dres da se uzme u bilo kojoj sportvision radnji u zemlji...sad ni to ne valja...e pa jbg...
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by 1892 »

torrente wrote:sad kad ima dres da se uzme u bilo kojoj sportvision radnji u zemlji...sad ni to ne valja...e pa jbg...
Evo da se jednom složim i sa Vojom. Dres nije skup ! Da su plate male, male su, ali to je za neku drugu temu.
Come on you Reds!
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Marketing kluba

Post by Chana »

torrente wrote:Sad kad ima dres da se uzme u bilo kojoj sportvision radnji u zemlji... Sad ni to ne valja... E, pa jbg...
+ 1 :!:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Marketing kluba

Post by gospodinFKV »

Besmisleno je raspravljati o ceni. Ko ima para, taj ce kupiti,...

S druge strane, odlican marketinski potez bi bio uzeti model poslovanja bilo kog engleskog kluba - novogodisnji popusti, popusti na proslogodisnje dresove, vauceri u sportvision-u (tipa - kupis umbro patike za preko 3-4.000, dobijes popust 50% na dres i sl), sopstvena stampa, stucne kluba, trenerke,...

Samo time sto bi iskopirali neciji model poslovanja, bili bismo svetlosnim godinama udaljeni od ostatka regiona u tom pogledu, ali jbg, za to je potrebno mucnuti glavom na 5min :frown:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Ja sam deciji platio Murketu 2000 (takodje bez broja).... ali ono sto je zabolelo je da je na fiskalnom pisalo "MAJICE PARTIZAN" :oops:

p.s.i ne razumem koja je fora to sto nema broj... ok da ga nema,ali da postoji opcija da kupis i sa brojem.A ovako,platis,i ostanes prepusten sam sebi za dalje sredjivanje je bzvz
Image
FALCAO 09
Posts: 34
Joined: Tue Sep 27, 2011 9:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by FALCAO 09 »

Dobri su dresovi, jednostavni a lepi. NAPOKON PROMENA, to je ono najbitnije. Joma nam je bila sponzor 10 godina a 4 vrste su izbacili :? :roll:
Ja sam uvek vise za trening majice, za dukseve i majice sa kragnom. :dance2: Dresove svi nose, nije fora hehe :D
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Marketing kluba

Post by laki »

gospodinFKV wrote:Besmisleno je raspravljati o ceni. Ko ima para, taj ce kupiti,...

S druge strane, odlican marketinski potez bi bio uzeti model poslovanja bilo kog engleskog kluba - novogodisnji popusti, popusti na proslogodisnje dresove, vauceri u sportvision-u (tipa - kupis umbro patike za preko 3-4.000, dobijes popust 50% na dres i sl), sopstvena stampa, stucne kluba, trenerke,...

Samo time sto bi iskopirali neciji model poslovanja, bili bismo svetlosnim godinama udaljeni od ostatka regiona u tom pogledu, ali jbg, za to je potrebno mucnuti glavom na 5min :frown:
Mudro zboris! :cheers:
Image
Post Reply