Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
FREAKS1994
Posts: 131
Joined: Sun Feb 24, 2008 11:29 am

Re: Transferi

Post by FREAKS1994 »

Треба ипак сачекати са прогнозама, да видимо прво шта каже ФМ 2015 за Зоћевића :wink:
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Transferi

Post by Friend »

Milan wrote:
- Cilj u prvoj sezoni mi je da se što bolje uklopim u ekipu, i da ostvarimo što bolje rezultate, kako u domaćim tako i u evropskim takmičenjima. Moje glavne karakteristike su završni pas i razigravanje saigrača.
Kaze gari koji je na 65 utakmica ostvario 1 (JEDNU!) asistenciju. I onda ga majstori potpisu na TRI godine...
Možda se ta jedna asistencija desila u finalu lige šampiona,pa je dečko jedan od najzaslužnijih za osvajanje iste :D .
Sve u svemu jako mi se :shit: od svega.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

Majami-Vavan-Simic zele da dovedu jos jednog defanzivca o kome Majami vodi racuna jos od perioda dok je bio u mladim selekcijama zvezde umesto jednog prekobrojnog. Neke iz manjih klubova poput lazara rosica uzimaju obecavajuci im Vojvodinu za naredni klub. Zahvaliti se Ljubetu, Mici i Vavanu sa svojim drugarima dok jos nisu uzurpirali ceo tim!!! Nije kriv Zocevic i ne treba njega izvizdeti, adresa je sportski direktori i oni koji su im to dozvolili.
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Transferi

Post by salefkv »

Matador wrote: Nije kriv Zocevic i ne treba njega izvizdeti, adresa je sportski direktori i oni koji su im to dozvolili.
Sustina. +1
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Transferi

Post by Boske87 »

Ova uprava će sahraniti Vojvodinu. To jedini cilj njenog postojanja. Opasno smo se bili digli i odskočili od blizanačkog šljama pre 3,4 godine. Sad nam sve to stiže na naplatu. Oprobane metode su na delu, isti ti krimi menadžeri su napravili dug čergi a sad operišu u Voši ali sa jednom bitnom razlikom, nas neće nijedan premijer vaditi iz govana. Naprotiv dugačak je red ljudi koji bi sa zadovoljstvom stavili katanac na FKV. Ova kvazi slaninarska uprava je samo marionetska figura za zamajavanje javnosti.

Očekujem dolazak Ožegovića, da se nastavi trend... :evil:
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Djisa
Posts: 1240
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Matador wrote: Zahvaliti se Ljubetu, Mici i Vavanu sa svojim drugarima dok jos nisu uzurpirali ceo tim!!!
A ko da se zahvali? Pa ti koji to mogu su ih I doveli u klub.
Kup je nas!
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Transferi

Post by Ken mahniti »

Cujem iz kuloara da smo dogovorili sa Maksimovicem iz Spartaka,prica se da je ubica...mada mi njegova statistika u prethodnih par sezona ne govori tako,al ajde videcemo.
milancl
Posts: 494
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Transferi

Post by milancl »

Ken mahniti wrote:Cujem iz kuloara da smo dogovorili sa Maksimovicem iz Spartaka,prica se da je ubica...mada mi njegova statistika u prethodnih par sezona ne govori tako,al ajde videcemo.
Novica Maksimović iz Kule. igrao za Crvenku pa za kulski Hajduk, bio malo u Novom Sadu, pa negde u Mađarskoj... Solidan igrač, daleko od ubice... Mada pored ovih "pojačanja", on bi još i bio pojačanje...
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Ima li još onih koji veruju da mi možemo do 3-4 kola kvalifikacija?

Nije mi samo jasno spominjanje sastanka sa predsednikom. Šta je taj ispunio od svojih obećanja pa će nakon razgovora sa nama da popravi? Pošto talog Novog Sada nije bio dovoljan, on je iskoračio i počeo da skuplja i talog iz Beograda oko sebe, jedino to je novitet.
Što se naših "pojačanja" tiče, verujem da niko na planeti nije toliko retardiran i nestručan da bi dovodio ove raspade sa mišljenjem da mogu biti od pomoći u klubu, iz čega, stvarno se nadam da je svima sad ovde jasno da ova ekipa ljudi nema ni mrvicu integriteta i da će posle njih klub izgledati kao njiva posle jednočasovnog tretmana kaćušama.
Io odio Belgrado
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Najsmesnije od svega je sto sam negde procitao da je Zocevic prvo potpisao, a da ce tek danas obaviti lekarske preglede :frown: Cestitamo!!!! tako to rade pravi i sposobni ljudi.

Nastavlja se tradicija silovanja Vojvodine od strane lokalnih seljacina i onih pridoslih sa strane. Imali smo nekada transparent, OFKo kurvo plava zvezdina si filijala. Sada je lepo znati da smo tu negde sa njima.

PS. Ne znam kakav je ovaj Zocevic, ne secam ga se uopste, mozda deran i zna nesto fudbala, ali nacin na koji mi dovodimo igrace je fantastican. Hocemo jos, nikada nam nije dosta.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Crni
Posts: 19
Joined: Thu Mar 19, 2015 5:08 pm

Re: Transferi

Post by Crni »

Comi sine,ako je istina ova informacija koju sam upravo dobio (ali i dalje mislim da klosari spinuju pricu) samo me interesuje da li oni tebe teraju da potpises za :shit: ili to radis svojevoljno.Mislil da te klub dovoljno zaduzio da bi bio skren prema njemu a i nama .
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Pa ja sam pisao pre 3-4 nedelje da Mijat i Ćomi idu u paketu zvezdu al niko to nije shvatio ozbiljno.

Samo je pitanje kako se osecaju ti "navijaci" koji su zaposleni u klubu?
Da li je njima ovakvo poslovanje ok? Ili oni zapravo navijaju za neki drugi tim!?
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

Odakle dolaze sve te proverene informacije?
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Crni wrote:Comi sine,ako je istina ova informacija koju sam upravo dobio (ali i dalje mislim da klosari spinuju pricu) samo me interesuje da li oni tebe teraju da potpises za :shit: ili to radis svojevoljno.Mislil da te klub dovoljno zaduzio da bi bio skren prema njemu a i nama .
Mirko Comi Ivanic wrote: Posto je pitanje upuceno direktno meni, ne mogu da ne odgovorim na to. Necu sigurno preci u zvezdu i uopste u JSL. Ako budem isao idem preko, ako ne ostajem u FK Vojvodini. Ne moze i niko me nece naterati da idem u zvezdu!
Comi me je zamolio da odgovor prenesem ovde i rekao da prate i citaju forum :)
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Dovesti Gnjatica i Kecapa, Zlocevica prebaciti u Proleter i zavrsiti prelazni rok...
Post Reply