Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
limanfkv
Posts: 2866
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Ovo je sjajno. :mrgreen:

Samo bez obnazenih slika, pravila foruma ne dozvoljavaju. O majko mila.

O platama Juznoamerikanaca, i to igraca koji igraju po drugim ligama, tokom proslog prelaznog roka pisao vam je KoKanidja. Ja ne znam koji bi njihov motiv bio da dodju ovde da igraju za 5-10 puta manju kintu. Na stranu sto mi ni to ne bi mogli da placamo. Mozda rade za nekog ko "mule" to bi onda mogao da razumem.
Neizlecivi wrote:Ima nas raznih :mrgreen:

Mene zanima jedna stvar, bez provociranja: Koji je glavni razlog zbog kog ne zelimo Ozegovica u nasem timu? Njegov kvalitet, to sto navija za Zvezdu, ili to sto ne menadzerski igrac?
Ih, u ovoj zemlji bar janjadi za zrtvovanje ne fali. Kad ne bude nista od njega, bacice se nova koska.

Vidim da svi opljuvaste po ljudima, neki i licno, za lika kojeg niko osim u tim kafanskim pricama nije ni pomenuo. Sutra kad cigan ne dodje, nece nista biti. Pljuj, grmi, zavadi. Mada tu je klub kriv iz prostog razloga sto ne nesposoban da na takve price izadje u javnost i kaze svoj stav.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

limanfkv wrote:Ovo je sjajno. :mrgreen:

Samo bez obnazenih slika, pravila foruma ne dozvoljavaju. O majko mila.

O platama Juznoamerikanaca, i to igraca koji igraju po drugim ligama, tokom proslog prelaznog roka pisao vam je KoKanidja. Ja ne znam koji bi njihov motiv bio da dodju ovde da igraju za 5-10 puta manju kintu. Na stranu sto mi ni to ne bi mogli da placamo. Mozda rade za nekog ko "mule" to bi onda mogao da razumem.
Neizlecivi wrote:Ima nas raznih :mrgreen:

Mene zanima jedna stvar, bez provociranja: Koji je glavni razlog zbog kog ne zelimo Ozegovica u nasem timu? Njegov kvalitet, to sto navija za Zvezdu, ili to sto ne menadzerski igrac?
Ih, u ovoj zemlji bar janjadi za zrtvovanje ne fali. Kad ne bude nista od njega, bacice se nova koska.

Vidim da svi opljuvaste po ljudima, neki i licno, za lika kojeg niko osim u tim kafanskim pricama nije ni pomenuo. Sutra kad cigan ne dodje, nece nista biti. Pljuj, grmi, zavadi. Mada tu je klub kriv iz prostog razloga sto ne nesposoban da na takve price izadje u javnost i kaze svoj stav.
Svi strani igraci koju su ponudjeni FKV su prihvatili plate koje su ustanovljene po platnim razredima u klubu!!!!! Motiv je da se dokazu i nastave dalje u jacim evropskim klubovima i zemljama! Za neke su probe koje klub dinara ne bi kostale bile odobrene od strane trenera i jednog sd da bi sutra posle uticaja Vavinja sve bilo stopirano.

Sto se tice Ozega klub je bio najozbiljnije zainteresovamn za njega!!! Zoka i ekipa su procenili da bi za odnos navijaca prema njima bio katastrofalan i obecano je Majamiju da moze da dovede nekog drugog svog igraca. Ima nekoliko kandidata, ali 99% nam stize njegov igrac iz 4,4,2 do beograda.

E zbog tog Vavinja, Majaminja, Raje, Simica i slicnog polusveta nema probe za strance koje ne kostaju nista, zasto onaj Cileanac nema kvalitet za FKV zato ce sutra igrati menadzerski poluigraci a ne Asani, Stamenic, Curko, Desancic i Vosina deca itd.

STOP MENADZERSKIM IGRACIMA, STOP PROTERANIM CIGANSKIM MENADZERIMA I IGRACIMA!!!
Ljube Dundjerski i Mico Vranjes da se najure iz kluba!!!
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post by ŠoneVoša »

Marko Zoćević prelazi u Vojvodinu

http://butasport.rs/fudbal/saznajemo-ma ... vojvodinu/" onclick="window.open(this.href);return false;
srkins
Posts: 1467
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

More ne sprdajte se sa klubom kakav crni Marko Zocevic pa taj ni u Borcu nije igrao usao 4 puta sa klupe . Isto vazi sto za ozegovica,za njega nema mesta u FK Vojvodini i tacka . Poluigrac + menadzerska konbinacija
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

http://butasport.rs/fudbal/vojvodina-ce ... -maturana/" onclick="window.open(this.href);return false;
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
FREAKS1994
Posts: 131
Joined: Sun Feb 24, 2008 11:29 am

Re: Transferi

Post by FREAKS1994 »

limanfkv wrote:Ovo je sjajno. :mrgreen:

Samo bez obnazenih slika, pravila foruma ne dozvoljavaju. O majko mila.

O platama Juznoamerikanaca, i to igraca koji igraju po drugim ligama, tokom proslog prelaznog roka pisao vam je KoKanidja. Ja ne znam koji bi njihov motiv bio da dodju ovde da igraju za 5-10 puta manju kintu. Na stranu sto mi ni to ne bi mogli da placamo. Mozda rade za nekog ko "mule" to bi onda mogao da razumem.
Neizlecivi wrote:Ima nas raznih :mrgreen:

Mene zanima jedna stvar, bez provociranja: Koji je glavni razlog zbog kog ne zelimo Ozegovica u nasem timu? Njegov kvalitet, to sto navija za Zvezdu, ili to sto ne menadzerski igrac?
Ih, u ovoj zemlji bar janjadi za zrtvovanje ne fali. Kad ne bude nista od njega, bacice se nova koska.

Vidim da svi opljuvaste po ljudima, neki i licno, za lika kojeg niko osim u tim kafanskim pricama nije ni pomenuo. Sutra kad cigan ne dodje, nece nista biti. Pljuj, grmi, zavadi. Mada tu je klub kriv iz prostog razloga sto ne nesposoban da na takve price izadje u javnost i kaze svoj stav.
Ово за жртвену јањад се апсолутно слажем са тобом :wink:

А што се тиче приче око Ожеговића ту се не бих сложио јер наравно да се неће клуб оглашавати око сваког преговарања са играчем.
Јуче је Ожеговић седео у једном локалу у граду са човеком из клуба задуженим за спортски део. Значи није прича рекла казала већ се то десило.

П.С. Хоћемо слике са ФМ :mrgreen:
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

FREAKS1994 wrote:
limanfkv wrote:Ovo je sjajno. :mrgreen:

Samo bez obnazenih slika, pravila foruma ne dozvoljavaju. O majko mila.

O platama Juznoamerikanaca, i to igraca koji igraju po drugim ligama, tokom proslog prelaznog roka pisao vam je KoKanidja. Ja ne znam koji bi njihov motiv bio da dodju ovde da igraju za 5-10 puta manju kintu. Na stranu sto mi ni to ne bi mogli da placamo. Mozda rade za nekog ko "mule" to bi onda mogao da razumem.
Neizlecivi wrote:Ima nas raznih :mrgreen:

Mene zanima jedna stvar, bez provociranja: Koji je glavni razlog zbog kog ne zelimo Ozegovica u nasem timu? Njegov kvalitet, to sto navija za Zvezdu, ili to sto ne menadzerski igrac?
Ih, u ovoj zemlji bar janjadi za zrtvovanje ne fali. Kad ne bude nista od njega, bacice se nova koska.

Vidim da svi opljuvaste po ljudima, neki i licno, za lika kojeg niko osim u tim kafanskim pricama nije ni pomenuo. Sutra kad cigan ne dodje, nece nista biti. Pljuj, grmi, zavadi. Mada tu je klub kriv iz prostog razloga sto ne nesposoban da na takve price izadje u javnost i kaze svoj stav.
Ово за жртвену јањад се апсолутно слажем са тобом :wink:

А што се тиче приче око Ожеговића ту се не бих сложио јер наравно да се неће клуб оглашавати око сваког преговарања са играчем.
Јуче је Ожеговић седео у једном локалу у граду са човеком из клуба задуженим за спортски део. Значи није прича рекла казала већ се то десило.

П.С. Хоћемо слике са ФМ :mrgreen:
Fora je sto je navijacko nezadovoljstvo sprecilo dolazak Ozegovica pa je Majamiju pruzena opcija da dovede poluigraca i tako udje u klub. Sponu je izvrsio Vavan. I onda se sad ovde predstavlja kako je to sa Ozegovicem bilo kafanska prica. Decko je pregovarao u drustvu Majamija sa ovim nesrecnicima iz kluba

Zocevic nije igrac za FKV ili da probam da budem jasniji FKV nije dom za poluigrace menadzera i slicnog polusveta u vidu Vavinja, Majaminja. Vodite ih u Bokelj i Mogren!

Ljube Dundjerski i Mico Vranjes su procenili da Cileanac nije kvalitetan za FKV, ali zato su isto procenili da je Zocevic za 150 minuta u celoj sezoni u timu koji se bori za opstanak kvalitet za FKV!? Javiti Dundji i Zoki da produze i pojacaju ugovore Ljubetu i Mici posto retko ko ima takvo ostro oko % kako ih ne bi preoteli Arsenal i Ajax.

Maturana u klub, Ljube i Mica vani!!!
ПУШТАМ КИШУ!
Roki
Posts: 73
Joined: Sun Jul 14, 2013 9:04 pm

Re: Transferi

Post by Roki »

Zocevic je igrac Steve Majamija,jos jedna menadzerska kombinacija u klubu,prelazni rok do sada nula bodova dovode polu fudbalere i privatne igace,sem Mrdakovica sve ostalo sto su doveli moze da zaglavi na vrata...klub nam je okupiran od strane petokrakinih menadzercica i slicnog sljama...
fare
Posts: 2853
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Abu je slobodan WASLAND BEVEREN više ne računa na njega,probati ga vratiti :)
Crni
Posts: 19
Joined: Thu Mar 19, 2015 5:08 pm

Re: Transferi

Post by Crni »

Covek je jedva cekao da ode iz kluba i vi mislite da bi on da se vrati...Daj budite malo realni.
User avatar
Stexman
Posts: 2615
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Ljudi zezate za Zocevica, jel da? Pa nemoguce je da neko proceni da je on bolji igrac od Maturana? Ma ne verujem.
Ako ipak postoji neko takav momentalno treba da leti iz kluba!
User avatar
Milan
Posts: 4307
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Da li je Ozegovicu i Zocevicu (ko god taj deran bio, ja prvi put cujem za njega) isti menadzer?
POŠTO OBRAZ ???!!!
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post by pedjans »

Na ovom topiku se izgleda odvija nadmetanje menadzercica u pokusaju da uvale neke svoje igrace i valjda klepe sitnu kintu. Jedni guraju Ozegovica ili ne znam vec koga a drugi Cileanca, sevaju pretnje... Potpuna komedija, slicno kao sto se zimus desavalo sa Merijem. Zaista smo nisko pali kao klub.
User avatar
Stexman
Posts: 2615
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Ako neko uspe da uzme pare na Ozegovica, taj treba da je sportski direktor Real-a u najmanju ruku!

A sto se tice čileanca, ko ne vidi ocigledan kvalitet kod njega moze slobodno da potrazi pomoc oftamologa!

P.S.
Krasić izgleda potpisuje za crna :shit:
E to govoru koliko smo pali kao klub kada nase legende, a vidim i njihova deca, favorizuju blizance!
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

Milan wrote:Da li je Ozegovicu i Zocevicu (ko god taj deran bio, ja prvi put cujem za njega) isti menadzer?
Sve je to ista bagra koju je u klub uvukao Vavan. Stevu Majamija oslovljava sa kumara, dovodi Simica na utakmice Vose koji je paravan za Majamija. Terzin paravan je Djokaj koji je bio menadzer Ozegovicu, ali ga je prepustio Majamiju. U Borcu je sve igrace drzao Kekin Miki :) Sljam, talog i dno ljudske vrste. Vavan je u dobrim odnosima sa Rajom Bozovicem, Bambalicima, Ramadanijem. Stalno je u sportskom centru i zna dnevna desavanja u klubu, zamislite koja je to opasnost kad to sve isto znaju i ostali krimo cg-bg menadJeri. Pitanje ko su menadzeri Palocevicu, Stanisavljevicu i Kordicu? Koliko procenata ce dobiti kad budu odlazili iz kluba? Kordicu je Majami. Ko je odgovoran za igrace na koje klub vise ne racuna Rogac, Stojanovic, Mojsilovic?? I sta i dalje u klubu rade Vranjes, Ljube Dundjerski i svemocni teletabis Vavan Tuarego? Vavanov drug Simic ima nadimak Sima istina. Inventar iz Dojave, tako da je to sve jedno lepo drustvance za izbegavanje. Kekin Miki i Steva Majami su jedna osoba, Stevan Mikovic. Vavan je njegov covek i Simic zvani Sima istina. Ta ekipa Vavan, Majami i Simic drze vecinu igraca u Borcu, a kad dovedu novog oni ga dovedu, ako su dobre volje plate koju platu, ali transfer 100% ide samo njima. Klasicni privatni igraci. Drze 25-30 igraca u Srbiji. Skoro celu proslogodisnju ekipu Borca. Kakve su to mogucnosti za kombinacije, varijante. Imaju po srbiji oko 25/30 igraca - ozegovic,krunic,bozic,gojkovic,zocovic. . .masovic. Imaju plan da ulazu u klubove i da mogu da dovode svoje privatne igrace. Vavan je dobio najvazniji plan da sa Simicem uzme Vosu pod svoje i da kasnije uz Borac preuzmu i ostale manje i stvore monopol. Ima prica i vezanih za rezultate i kladionice. Ako se ova prica sa Vavanom, Majamijem,Simicem i njihovim pomagacima a nasim sd ne sasece u korenu jebali smo jeza u ledja!! Bicemo smesniji od OFK beograda. Sto se tice price o menadzerisanju na forumu ona je promasena, nije bitan Cileanac, nek dodju druga tri afrikanca nije bitno. Bitno je da su Vavan, Majami i Simic uz pomoc Ljubeta i Mice zatvorili klub, da hoce da dovedu kao pojacanje rezervistu Borca iz Cacka. To vredja zdravu logiku svakog navijaca. Gde su ona pojacanja iz Japana, Dundja je sve u kosuljici potpisao ugovor pred novinarima. Da ne bude prica kao kad politicari otvaraju novi semafor ili toalet na vecnom pocinku.
Post Reply