Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ssnigd
Posts: 3454
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Tradicija pljuvanja nasih igraca mora da se nastavi. Ove polusezone to je bio Mijat, sledece ce biti Palocevic. A zapravo niko nema pojma kako igra, ja prvi.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

ogi wrote:http://youtu.be/bZBs8yNuXsI

Halo bre, razapeli ste momka a tek je potpisao! Kao prvo, u OFK-a je igrao namestene utakmice gde je morao da se sklanja. Kao drugo, ne izgleda mi spor. On i Ivanic ima da prave dar mar!
Da se u klubu pravi prava prica ovaj privatni igrac nikada ne bi potpisao kao prvo!

Potpisao je zato sto je Terza tako zeleo i zato sto treba da se opere trening kompenzacija, a ne zato sto je bio zelja Zage kao drugo!

Kao trece evo ja ti garantujem da je spor igrac i da klub nema muda da snimi testiranje i postavi kompletne rezultate njegovog testa!

Da ne vrsimo zamenu teza ovde pogledajte forum navijaca OFK beograda i sta kazu o tom super privatnom staru Palocevicu i to pred utakmicu sa Vojvodinom.
http://www.blueunionbelgrade.com/forum/ ... f=5&t=1732" onclick="window.open(this.href);return false;

Nije problem u Palocevicu koji nema kvalitet i niko nema nista licno protiv ovog prosecnog igraca, nego protiv toga sto se pere trening kompenzacija za Terzu! Ende! Sledeci stize tempirana bomba za svlacionicu gde Majami ima svoj udeo Ozegovic.

Da smo izbiljan klub veceras bi iz kluba leteli Vranjes i Ljube i rasteretili budzet sa 3000E mesecno. Kad upare Mosjilovica, Radovica, Ozegovica, Palocevica, a mora i Radojica ubaciti nekog novog reket Klikovca ima da bude atomski fudbal.



A navijaci tj. mi drzimo klub?? Hmmmm
P.S. U narednim danima spremite postove da branite Ozegovica!
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 25997.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Treba iskoristiti priliku i dovesti Aleksandra Zivanovica koji je bio zelja nekoliko prethodnih trenera Vojvodine...
http://www.transfermarkt.rs/aleksandar- ... ler/124197" onclick="window.open(this.href);return false;

Meni su zanimljivi jos Milos Josimov, Sasa Jovanovic (Mladost), Petar Djurickovic (Radnicki), Ognjen Gnjatic (Rad), Stefan Drazic (Javor), Srdjan Plavsic (Spartak)...

Sto se tice prvog resenja u napadu nadam se da ne dolazi Ozegovic! Mislim da nije kalibar da bude pravi golgeter... Resenje treba traziti u inostranstvu, Ljubisa Dundjerski i Mica Vranjes su na ozbiljnom ispitu, kolokvijume za sada nisu polozili.
User avatar
Milan
Posts: 4311
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Kakav crni kolokvijum? Pali su oni odavno godinu, ali im je dekan izgleda dao "wild card"...


Danas sam cuo od coveka iz Lučana da je Petko dobar deo ove polusezone igrao povredjen, pa treba biti obazriv u slucaju da imamo zelju za njegovim angazmanom. Naime, trebao je da pauzira par meseci, ali je zaigrao nakon svega par nedelja (isao na neki tretman u Bg, fazon Marijana) i to ga je zeznulo. Inace, covek ima samo reci hvale za njega. Ne pije, ne izlazi, uzoran sportista..., kaze da sve pare sto zaradi salje kuci porodici. Tako da sa te strane dobija veliki plus...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4895
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Milan wrote:Ne pije, ne izlazi, uzoran sportista..., kaze da sve pare sto zaradi salje kuci porodici. Tako da sa te strane dobija veliki plus...
Onda ga ne treba ni dovoditi...da ga ne kvare ovi djidjani :dance2:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4095
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

tvorzić u današnjim novinama izjavio ako ne osvoje titulu dogodine odlazi. Naš početak prelaznog roka za sada itekako opravdava te njegove reči... Od ovoga ne može bolje da ušteluje... Vojvodina, OFK, Borac, Radnik, probava se sa Novim Pazarom(lalatović ako postane trener, jasno je...), Voždovac, Spartak, ako ostane Napredak, Rad je stara mušterija, o Jagodini i da ne pričamo... To je više od pola lige šestica(i devetki) za sledeću sezonu... Lakše je nabrojati ekipe koje im se neće skloniti, a i za njih je pitanje...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Transferi

Post by trelos gia fcv »

Rabba wrote:tvorzić u današnjim novinama izjavio ako ne osvoje titulu dogodine odlazi. Naš početak prelaznog roka za sada itekako opravdava te njegove reči... Od ovoga ne može bolje da ušteluje... Vojvodina, OFK, Borac, Radnik, probava se sa Novim Pazarom(lalatović ako postane trener, jasno je...), Voždovac, Spartak, ako ostane Napredak, Rad je stara mušterija, o Jagodini i da ne pričamo... To je više od pola lige šestica(i devetki) za sledeću sezonu... Lakše je nabrojati ekipe koje im se neće skloniti, a i za njih je pitanje...
E,sad ću ja malo kontru...
Ako već moraju da osvoje ili jedni ili drugi, onda neka to budu crveni :greenbutt:
Jer u potpisu sam rekao koga više MRZIM, od dva zla :devil:
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4095
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

trelos gia fcv wrote: E,sad ću ja malo kontru...
Ako već moraju da osvoje ili jedni ili drugi, onda neka to budu crveni :greenbutt:
Jer u potpisu sam rekao koga više MRZIM, od dva zla :devil:
DVA zla?

Meni su to samo dve glave jednog istog zla... Prezirem njegovo postojanje i živim za dan kada će ovu napaćenu državu osloboditi svog bolesnog bitisanja...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Transferi

Post by мализека »

Надам се да ипак остаје... :(

http://www.mozzartsport.com/vesti/nasta ... ece/106706" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
fraxmanutd
Posts: 204
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Transferi

Post by fraxmanutd »

Биће ми баш жао ако оде Иванић, но то је неизбежно, касније ил' пре.
Мој фаворит у овој генерацији. Често оспораван због своје "килавости" али момак је на крају ипак показао да је класа, када је било најпотребније! Играчина је јер се калио у Пролетеру, па стрпљиво чекао своју шансу са клупе и ето...
Повучен, никада у медијима дизан у небеса а један од, ако не и најбитнији наш играч!!!
Ако оде нека му је са срећом и хвала му за СВЕ! Надам се да ће ипак остати још мало са нама :beg:
Банат цео, црвено бео!
User avatar
Milan
Posts: 4311
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Prodati jos i njega je ravno samoubistvu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
student
Posts: 100
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: Transferi

Post by student »

Moramo da zaradimo bar 1,5--2 mil na Ivanicu. 21godina 10.golova 10.asiatencija ,nas najbolji igrac,jak ugovor,a koliko je meni poznato 100%je nas...
srkins
Posts: 1467
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

student wrote:Moramo da zaradimo bar 1,5--2 mil na Ivanicu. 21godina 10.golova 10.asiatencija ,nas najbolji igrac,jak ugovor,a koliko je meni poznato 100%je nas...
Ako smo Radoju i Poletanovica prodali za nekih 600-700.000 e mislim da cemo negde tu lovu i za Ivanica dobiti ,a ugovor mu istice za godinu dana(trebalo bi to produziti)
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Milan wrote:Prodati jos i njega je ravno samoubistvu...
Slazem se!
Jedini koji zna fudbal, a dugo je bio u grupi najslabije placenih igraca... Ne znam kakva je sad situacija.
Danilo
Posts: 1022
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Iako sam protivnik rada uprave na ovakav nacin kako su dosad radili,mislim da nova dva igraca nisu los izbor.
Cestitke rk vojvodina i njihovoj upravi na 3 uzastopnoj tituli sampiona .
Treba neke stvari i prepisati od uspesnijih
Post Reply