Lav Kup Srbije - sezona 2006/07

Locked
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

Pa, dobro, ljudi...Kad prodjemo Zrenjanince, finale cemo igrati na JeNeA, a to ipak nije autenticni ciganski teren! Mislim da imamo sanse da uzmemo Kup! 8)
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8924
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Zar finale kupa nije odavno preseljeno na cigan-cergu? Kad su ga vratili na JNA?
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

Zapravo, zavisi ko prodje od BG klubova. Ako cerga - na JeNeA, a ako groblje, ondak na Cmarakani. To sam saznao sa Firminog foruma... :!:
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Post by Avangarda »

Finale se igra na JNA, bez obzira ko pobedi u komunistickom derbiju :!:
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
limanfkv
Posts: 2862
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

SMNikola wrote:Finale se igra na JNA, bez obzira ko pobedi u komunistickom derbiju :!:
Ne verujem po kojoj je to logici?
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

to je odredjeno ja mislim jos na pocetku.
Prosle godine su zvezda i ofk-a igrali na jna
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

nisam siguran da je vec ranije odredjeno...? nebi me cudilo da se npr igra u Smederevu ili negde u unutrasnjosti jer cele godine furaju izvlacenje parova po manjim mestima
...ti si nasa prva ljubav...
Cika_toma

Post by Cika_toma »

prema nekim tracevima koji su stigli do mene, naredne godine - na stadionu Karadjordje....

a isto tako, ako nekog zanima (offtopic), najverovatnije naredne nedelje dobijamo direktora repke, mislim da je to Bata Mirkovic, a bice mesta i za nekog od bivsih Vosinih asova na funkcijama, koliko sam cuo...
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Zna li neko od kolko sati se igra Vosa-banat
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8924
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Cika_toma wrote:a isto tako, ako nekog zanima (offtopic), najverovatnije naredne nedelje dobijamo direktora repke, mislim da je to Bata Mirkovic, a bice mesta i za nekog od bivsih Vosinih asova na funkcijama, koliko sam cuo...
Hm, odjednom su se setili da i mi postojimo. Ne znam da li je to dobro ili lose jer tako bi se cuo i nas glas konacno, ali s obzirom kakva mafija sedi u FSS a kaze se u mom soru s kim si onaki si...
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

E ljudi,sada sledi najvaznija tekma sezone.Pobedom ulazimo u kup uefa,i dobijamo priliku da osvojimo prvi trofej posle dosta vremena(mislim na lav kup).Skupimo se na severu,kome se ne navija nek ide na zapad,ali svaka podrska je bitna pred Banat!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

SREDA 18.04.2007.
pocetak u 15.30h
ulaz slobodan


Cekamo finale posle 10 godina!
Treba li nekog pozivati na ovakvo nesto?!

Zajednicki idemo do trona...
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Jako vazna utakmica.
Bojim se mimo ocekivanja da ce biti tesko,jer Banat nije naivna ekipa,a u zadnje vreme im ne ide i to uglavnom zahvaljujuci sudijskim greskama i moguce da ce kod njih proraditi inat jer ce ih svi otpisati.
Dakle nema potcenjivanja,maksimalno angazovano sa najjacim snagama na Banat do nove pobede.
Podrska navijaca i zapaljiva atmosfera takodje su bitni.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Rajevac: Neće biti lako sa Banatom

Trener fudbalera Vojvodine Milovan Rajevac izjavio je danas da njegove igrače ne ocekuje lak posao na sutrašnjoj polufinalnoj utakmici Lav kupa Srbije sa ekipom Banata.

Rajevac je na konferenciji za novinare rekao da je u takvim utakmicama "nema popravnog i da će sve biti podredjeno rezultatu", dodajući da je Banat "dobra ekipa koja u gostima igra bolje nego kod kuće".

Trener Vojvodine je najavio da će u konkurenciji za prvi tim ponovo biti Radovan Krivokapić, Miroslav Milutinović i Aleksandar Popović, koji su propustili subotnji prvenstveni meč sa Crvenom Zvezdom.

Najbolji strelac Vojvodine Ranko Despotović rekao je novinarima da veruje da će na utakmici sa Banatom imati više sreće nego u duelima sa Crvenom Zvezdom i Hajdukom i da će postići gol.

Utakmica izmedju Vojvodine i Banata igraće se u sredu od 15.30 na stadionu "Karadjordje" u Novom Sadu, a ulaz će biti slobodan.

Izvor:b92...
User avatar
021
Posts: 860
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Dejan wrote:Trener Vojvodine je najavio da će u konkurenciji za prvi tim ponovo biti Radovan Krivokapić, Miroslav Milutinović i Aleksandar Popović, koji su propustili subotnji prvenstveni meč sa Crvenom Zvezdom.
Misle na Milana Milutinovića, zar ne? :? Samo da ponovimo igru iz prošle utakmice sa njima, i neće biti problema. Moramo krenuti ofanzivno od prvog zvižduka, i što pre damo gol, to bolje. Brine me malo neefikasnost na poslednje 2 utakmice. Oni će se sigurno zabunkerisati i igrati na kontru, a mi ne smemo dozvoliti da utakmica uđe u neizvesnu završnicu. Nikako ne bih voleo da gledamo penale, posebno jer se ne sećam da je Kahriman nekad odbranio udarac sa bele tačke.

Offtopic: malo osveženje na zvaničnom sajtu http://www.fcvojvodina.co.yu
http://www.fcvojvodina.co.yu/main/sezon ... tim_01.jpg
Pogledajte ko je na centralnoj poziciji :wink:
Locked