23. kolo: Vojvodina-Mladost (Apatin) 4:1

User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

23. kolo: Vojvodina-Mladost (Apatin) 4:1

Post by Dejan »

mesto: Novi Sad
datum: subota 07.04.2007. 15h
stadion: Karadjordje

Ove sezone smo izgubili 2-0 u gostima i odigrali 1-1 na nasem stadionu!Pobedom bi se potpuno ucvrstili na trecem mestu!Ocekujem nastavak pobednicke serije i pun stadion 8)
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8924
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Bilo bi lepo da naplatimo Apatincima dugove iz prethodnih utakmica. Jedino se plasim da se nasi igraci nisu "zasitili" dobrim rezultatima i da ne udju u utakmicu opusteno. Tesko je protiv tog psiholoskog momenta u glavi kada mislis da si ispunio cilj za ovu sezonu (ulazak u 6) a ima jos toliko da se igra. Realno gledano jaci smo od Apatina i mozemo samo sami sebe da pobedimo ako ne krenemo ozbiljno od pocetka.

Imamo istorijsku sansu za odlican plasman ove godine - drugo mesto nam je nadohvat ruke, a ko zna uz malo srece ni prvo nije nemoguce (treba da tucemo cigane dva puta a oni da izgube od grobara dva puta i vec smo im za petama - znam da je vrlo malo verovatno da se desi ali smem valjda da se nadam :P )...
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

Bice sigurno tesko, ne samo zbog psiholoskog momenta, vec i zbog snage Apatinaca, jer su oni vrlo ozbiljna i iskusna ekipa!

Ali, Evropa nam ne moze izmaci, jer KUP JE NAAAAAS!!! Banat nije dovoljno dobar za nas, pogotovo u Novom Sadu! 8)
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Radoye wrote: Jedino se plasim da se nasi igraci nisu "zasitili" dobrim rezultatima i da ne udju u utakmicu opusteno. Tesko je protiv tog psiholoskog momenta u glavi kada mislis da si ispunio cilj za ovu sezonu (ulazak u 6) a ima jos toliko da se igra. Realno gledano jaci smo od Apatina i mozemo samo sami sebe da pobedimo ako ne krenemo ozbiljno od pocetka.
Sve je rečeno !!!
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
021
Posts: 860
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Imamo lepu priliku da se revanširamo Apatincima i konačno ih pobedimo na svom stadionu. Očekujem potpuno drugačiju utakmicu od prethodne, iz razloga što Mladost nema više nikakvih briga, i sigrno će igrati mnogo slobodnije i otvorenije nego prošli put (setite se samo koliko su odugovlačili). Mislim da nama to više odgovara. Nadam se da je Kačar zalečio povredu, i da će biti u sastavu.
markof89
Posts: 84
Joined: Mon Jul 03, 2006 2:04 am

Post by markof89 »

021 wrote: Mladost nema više nikakvih briga.
Samo da se nasi ne opuste zbog toga...
U srcu mome jedina si ti!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Kacar i Popovic povredjeni,Davidov prehladjen...

Ulaz na ovu utakmicu se naplacuje!!!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Stara Garda wrote:Kacar i Popovic povredjeni,Davidov prehladjen...

Ulaz na ovu utakmicu se naplacuje!!!
Ozbiljan problem.
Biće teško, jer njihovim izostancima gubimo fizionomiju igre.S druge strane, Davidovu i Popoviću je potreban predah, zbog naredne serije teških mečeve koji nas očekuju u samo 15 dana.
Ovakvim razvojem situacije otvara se šansa ,,rezervistima,, da iskoriste glavne role.Tu, pre svega, mislim na Markovića, Milutinovića i Nastića.Verovatno će se tražiti mesto i za Kizita.
Jedino Krivi može da nakirivi kapu, ulazi u prvih 11, ničim izazvan :roll:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Strava se naplacuje:50d sever,100istok,200zapad.Sto se Krivokapica tice,mislim da je njegov dolazak totalni promasaj.Imao je sansu da se dokaze,medjutim njegove partije su ocajne.Nadam se da ce se pokazati da nisam u pravu.
Cika_toma

Post by Cika_toma »

samo dve reci:

treca --> sreca
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Cika_toma wrote:samo dve reci:

treca --> sreca
pa, da kompletiram misao, istina neovlašćeno, (nadam se da neću imati problema zbog zaštite autorskih prava :?: ) pozajmicom bloga sa sajta sportskevesti.net:
I Voši - treća sreća?
Od Tomislav Lovrekovic | Postavljeno Danas | Meridijan Prva Liga , Domaći Fudbal | Neocenjeno


Kolega je već pisao o derbi mecu Zvezde i Bežanije, posle dva neuspeha crveno-belih.

Još jedni crveno-beli protiv neugodnog rivala cekaju treci susret da poprave utisak iz prethodnog dva i osvete se za gorke pipule. Samo, ovi crveno-beli nisu sa Marakane, vec od nedavno i zvanicno Karadordevog stadiona i pritom su u sjajnoj formi. Još kad bi ovaj vikend pala Mladost...

Rajevac zna šta treba očekivati - Apatinci igraju zatvoreno, ali nekako moderno. Jer, u današnjem fudbalu, izgleda ni defanzivno nije defanzivno. Naime, Mladost je tim koji u našoj ligi ima verovatno najbolju transformaciju iz faze odbrane u napad, a munjevite kontre su do sada mnoge rivale koštale bodove.

Vojvodina je, mimo svih očekivanja treća. I opet mimo svih očekivanja, nisu zadovoljni ni tom pozicijom, jer su igrom i kvalitetom dokazali da mogu više.

Hoće li biti treća - sreća? Ako pitate reprezentativnog kalibra Davidova, Despotovića ili Rajevca, biće. Ako pitate Mladost i Petra Kurčubića, koji je uspeo da stvori Tim (sa velikim t), nema razloga da ne bude - kada su prve dve bile.

U svakom slučaju, nekoliko hiljada navijača uživaće u jedinom pravom vojvođanskom derbiju u ovoj tramvaj ligi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Kao prvo mislim da ce biti manje ljudi nego na prosloj utakmici... kao drgu jel neko zna sta se desava sa Borom Pavlovicem? Decka nema sto godina a bas bi nam sad dobro dosao tako brz igrac protiv spore i dosadne igre Apatinaca... ??
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

FK Vojvodina - FK Mladost (A) 4:1 :D :D :D Odusevljen sam...Ne znam sta drugo da kazem...Ovakva igra,takve akcije duuugo nisu vidjene na nasem stadionu. Na tribinama ludnica,manje ljudi nego protiv Smedereva.Sva cetiri gola su bila izuzetno lepa,pogotovo poslednji,Sikimica! 8) Sledeca je Kula,oni su izgubili od partizana 2:0.
SAMO BORBENO!!!
STOP MAFIJI!!!
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Post by Avangarda »

Jos jedna briljantna partija i jos jedna pobeda :!:
SAMO :arrow:
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Vosa

Post by mihailov »

Igra definitivno za kup uefa.Ovakve partije Zvezda i Partizan nisu pruzali ove godine.FANTAZIJA!!!
Locked