20. kolo: Crvena zvezda-Vojvodina

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9968
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

20. kolo: Crvena zvezda-Vojvodina

Post by Voja »

Trenutno stanje na listi,posle 18. kola je sledece:

Image

1. GOJKO KACAR 14 bodova
2. Despotvic 13
. Davidov 13
4. Kizito 10
5. Djuric 08
6. Milutinovic 07
7. Nastic 05
. Kahriman 05
9. Buac 03
. Babalj 03
. Popovic 03
12.Opsenica 02
.Boskovic 02
.Pekaric 02
.Petkovic 02
.Pantelic 02

Vec nekoliko sezona nasi golmani donose najvise poena u nasoj akciji glasanja sa Marakane.Nadam se,da je doslo vreme da se tradicija prekine.
Image
posaljin
Posts: 10
Joined: Tue Aug 22, 2006 11:37 am

Post by posaljin »

Niko ništa a jako je lako,
tri boda Tadić - pobedio Zvezdu -2 namestio jedan dao - šta reći
dva boda Pekarić
jedan bod Despotović
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

1. Davidov
2. Kahriman (nije napravio ni jedan kiks i dobro je branio)
3. Tadić
" Dečko je pun zmajova! "
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

3 boda - Davidov
2 boda - Tadic
1 bod - Despotovic
STOP MAFIJI!!!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1637
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Anonimus wrote:3 boda - Davidov
2 boda - Tadic
1 bod - Despotovic
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9968
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Da li se neko slaze,sa mojom idejom,da se svim igracima koji su nastupili u ovom mecu da (kao i oni zvezdi) po 3 boda!????

Kada ste zadnji put bili ovoliko srecni????
Image
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1637
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Slazem se!! Ne secam se kad sam ovako bio srecan!!!!! Klip sa golovima sam pogledao jedno 100 puta, svaki put mi je sve draza pobeda!!!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Voja wrote:Da li se neko slaze,sa mojom idejom,da se svim igracima koji su nastupili u ovom mecu da (kao i oni zvezdi) po 3 boda!????

Kada ste zadnji put bili ovoliko srecni????
:idea: :!:
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Voja wrote:Da li se neko slaze,sa mojom idejom,da se svim igracima koji su nastupili u ovom mecu da (kao i oni zvezdi) po 3 boda!????

Kada ste zadnji put bili ovoliko srecni????
:!:
posaljin
Posts: 10
Joined: Tue Aug 22, 2006 11:37 am

Post by posaljin »

Slažem se svi su bili odlični
User avatar
Turija
Posts: 10855
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Slažem se (uslovno), ali onda moramo da damo
DAVIDOVU 6 bodova
TADIĆU 5 bodova
DESPOTOVIĆU 4 boda
kao posebnim junacima pobede.Tada je predlog malo realniji i ne ugrožava u toj meri regularnost liste
PS
Iz razloga regularnosti ocenjivanja, ja prošlo kolo nisam glasao, jer sam trebao da dam bodove onome kojem sam rekao da neću nikad dati, ali iz nefudbalskih razloga.Zato i sada ne bi smeli devalvirati osvojene bodove igrača sa rang liste, iako mislim da ćemo ih i sa korigovanim predlogom delimično narušiti (probićemo planiranu stopu inflacije na godišnjem nivou :wink: )
Bolje bi bilo da prvo prespavamo, pa da izađemo sa predlogom za dodatno nagrađivanje.Ne bi trebali zaboraviti ni doprinos Predsednika i Trenera.Čisto, bar da budu spomenuti, među najboljima.
Ne znam zašto su ona dvojica promašila takve zicere :oops: :?: Ajd, da ne kvarim atmosferu :lol:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9968
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Onda ovako,svi koji su nastupili,dobiju po tri boda,a mi redovno glasamo i prva tri igraca ce dobiti po bonus bod (znaci 4).Mislim da time regularnost nije narusena,jer mi i vrednujemo trud,zalaganje i pruzenu partiju!!!!
Image
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Anonimus wrote:3 boda - Davidov
2 boda - Tadic
1 bod - Despotovic
User avatar
Turija
Posts: 10855
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote:Onda ovako,svi koji su nastupili,dobiju po tri boda,a mi redovno glasamo i prva tri igraca ce dobiti po bonus bod (znaci 4).Mislim da time regularnost nije narusena,jer mi i vrednujemo trud,zalaganje i pruzenu partiju!!!!
OK,
samo bih ja predložio i bonus bod za one koji nisu mogli da nastupe zbog povreda i bolesti.Tu pre svega mislim na Kizita koji je onim divnim golom ,,načeo,, Zvezdu i trasirao put jučerašnje pobede.Tada je dobio, u skladu sa odličnim propozicijama (čiji si Ti autor), 1 bonus bod (tj 4 boda zbog 100% glasova za prvo mesto).Iz svih tih razloga, kao i što se nalazi u samom vrhu najbolje ocenjenih, ja predlažem:
1 BONUS BOD ZA KIZITA,
da ne bi, iz objektivnih razloga, mnogo zaostao u trci za trofej(s obzirom na njegovu brzinu, kad se uključi u takmičenje, lako će se primaći vodećima :wink: ).
A, Kizitu želim što brži oporavak.
PS
Dakle, Vojo, što se mog glasanja tiče za ovu utakmicu, zadrži poredak, samo uskladi bodove sa aneksom propozicija 8)
Pozdrav
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Stara Garda wrote:
Anonimus wrote:3 boda - Davidov
2 boda - Tadic
1 bod - Despotovic
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Locked