Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Marketing kluba

Post by madda fakka »

Karavukovo-Stapar-Prigrevica tzv "Backi trougao" :)
I Bog je Slaninar...
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Marketing kluba

Post by Daljac »

У ,,Мурке шопу" на Спенсу, преко пута улаза на базен, у продаји је неколико врста дресова РФК Нови Сад, клуба који је овог лета почео такмичење од најнижег степена. За цену нисам питао, али морам да будем искрен и признам да наоко не изгледају уопште као дресови клуба из тога ранга такмичења.

Пред тога, навијачи престоничких клубова могу лепо да се понове, од гаћа и чарапа, до перјаних јакни са стилизованим црвеним петокракама, и на штиту и испод шест буктиња.

Од ствари са грбом нашег клуба, има неколико дресова (буквално неколико, више од два, мање од 5), пар мајица и неки дуксеви са зашивеним нашим грбом...

Официјална клупска продавница- КАДА?
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Marketing kluba

Post by Ultra slanina »

Daljac wrote:У ,,Мурке шопу" на Спенсу, преко пута улаза на базен, у продаји је неколико врста дресова РФК Нови Сад, клуба који је овог лета почео такмичење од најнижег степена. За цену нисам питао, али морам да будем искрен и признам да наоко не изгледају уопште као дресови клуба из тога ранга такмичења.
Ne mogu da se setim sad tačno imena firme koja pravi te dresove, misilm da je image sport. I oni prave dresove na kalup, sa puno horizontalnih linija.
User avatar
Simica
Posts: 159
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Re: Marketing kluba

Post by Simica »

PREMIERA DOKUMENTARNIH FILMOVA NA TV MOST

Povodom 100 godina FK Vojvodina, u petak, 16..01.2015., u terminu od 21:45 h na Televiziji Most biće premierno emitovani dokumentarnii filmovi: Istorijat, Zlatne godine i Vošin put do druge titule. Reprizni termini su u subotu od 10:00 i 18:10 h.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Marketing kluba

Post by Владика »

Дизајн дресова из 1960. године. Да ли ово само мени моћно изгледа?

Image

Image
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Marketing kluba

Post by fare »

Gde moze da se nabavi novi Vosin kalendar ? jel moze nekako preko neta da se naruci ? i koja mu je cena ?
User avatar
Alex
Posts: 43
Joined: Mon May 05, 2014 11:59 am

Re: Marketing kluba

Post by Alex »

Kanda nista od tih kalendara :x da ne poverujes :evil:
User avatar
West Ham
Posts: 249
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:50 am
Location: Liman

Re: Marketing kluba

Post by West Ham »

Kalendari su deljeni pred Novu Godinu i tokom januara, dakle nisu bili niti će ih biti u prodaji. Verujem da ih je ostalo u Klubu, prošetajte donde pa pitajte, dobićete sigurno. Ako ne tako, sačekajte početak druge polusezone pa idite. Upravna zgrada će do tada verovatno biti vraćena u Dimitrija Tucovića, pa to lepo obavite posle tekme protiv Lučana.
oi Oi Oi! The chozen few...
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Marketing kluba

Post by Chana »

FK SARAJEVO, još jedan dobar primer, uz već pominjanu Rijeku...
http://www.fcsarajevo.ba/bs/ja-sam-sarajevo" onclick="window.open(this.href);return false;

Dovoljno je videti samo njihov klip sa pripremne utakmice sa Širakom (2-1) na kojoj su strelci bili naši bivši igrači, Bilbija i Stojčev...
http://youtu.be/43jMjHdb0yU?list=UUynOB ... yAA0mp6MeQ" onclick="window.open(this.href);return false;

UPRAVO, REAGUJ :!:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
ultra komsa
Posts: 425
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Marketing kluba

Post by ultra komsa »

Nisam siguran dal je ovo pravo mesto za ovo pitanje, al krenuo sam da se bavim prodajom suvenira, pravljeni su od gipsa, nemaju veze sa onim sto se lepe na frizidere tipa magneti itd vec su obimniji vise su za drzanje na nekoj polici. Poenta svega je sto bih krenuo da pravim vezano za Fkv i interesuje me dal neko ima informaciju kome bi u klubu mogao oko toga da se obratim i ako mislim da mi niko nece u susret izaci a voleo bi i da cujem ostale sta misle o ovoj ideji jer zaista ja nisam video po gradu taj tip suvenira.Vise vas pitam jer bi svako od nas mogao i hteo da promovise klub a eto meni se ukazala sansa.Pozdravljam
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Marketing kluba

Post by budababa »

ultra komsa wrote:Nisam siguran dal je ovo pravo mesto za ovo pitanje, al krenuo sam da se bavim prodajom suvenira, pravljeni su od gipsa, nemaju veze sa onim sto se lepe na frizidere tipa magneti itd vec su obimniji vise su za drzanje na nekoj polici. Poenta svega je sto bih krenuo da pravim vezano za Fkv i interesuje me dal neko ima informaciju kome bi u klubu mogao oko toga da se obratim i ako mislim da mi niko nece u susret izaci a voleo bi i da cujem ostale sta misle o ovoj ideji jer zaista ja nisam video po gradu taj tip suvenira.Vise vas pitam jer bi svako od nas mogao i hteo da promovise klub a eto meni se ukazala sansa.Pozdravljam
Dođi sutra na sastanak, pa pitaj predsednika kluba lično posle istog.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
rula
Posts: 89
Joined: Wed Nov 10, 2010 11:29 am

Re: Marketing kluba

Post by rula »

Image
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Junior »

Lepo :)
User avatar
Stexman
Posts: 2611
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

Nigde informacije u koliko sati se igra utakmica? Nas par bi da dodjemo ali moram ranije da znam da se organizujemo. Neko od nas je i zaposlen pa...
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Marketing kluba

Post by Neizlecivi »

Sa sajta Superlige...
Vojvodina - Mladost
Subota, 28.02.2015, 13:30
Delegat: MARKOVIĆ Miloš
Post Reply