Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Locked
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3902
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Red Marquis »

Daljac wrote:Гледао сам неку конференцију за штампу ФК Доњи Срем, представили су нове фудбалере које су довели и најавили бомбу за крај прелазног рока. Аутоматски ми се, не знам ни сам зашто, јавило да ће довести Трајковић Бранислава, неквалификованог незапосленог штоперског радника из Каравукова. Рачунам да је у талу са појединцима из наше рахметли управе, а да су у тиму са Кутпоинт арене :D имају визију преживљавања у суперлигашком друштву са њиме као командантом одбране:)
To ti uopšte nije loše predviđanje. Predaleko je taj meč sa Sremom, da adekvatno dočekamo sve sportske prijatelje.

A ovo za Gasprom mi žao, prerano su odgovorili. Pa ja baš hteo da vidim kako mali ciga novinar zamišlja napad na odbranu titule svetskog šampiona...
Io odio Belgrado
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ДушанСП »

Као што сам и претпоставио.Шта су они мислили,сад ће као Гаспром да купи звезду,Шкундрић да буде председник,терзић директор,а ту ће да буду још стојчев и екипа,и неће ништа да раде само ће трошити паре које им даје Гаспром.Само позову ало Гаспром ајд нам дајте једно 20 милиона,терзић и екипа само расипају до миле воље.Па то нема ни у дизниленду.
ssnigd
Posts: 3440
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ssnigd »

Nego, posto groblje udje u ligu evrope jer mi to sada kao "dobijamo" 50000e ako legne negde 2133-e :mrgreen: I je li to ukupno ili po igracu :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by lazarr »

PRIVATIZACIJA!!!!
Jedino i bukvalno jedino rešenje za naš fudbal.
Što pre to uradi Vojvodina, biće bolje.
Nažalost, gotovo sam siguran da ćemo i tu okasniti.
Uradiće to i blizanci pre nas i pobeći nam još koji korak više.
Primera ima bezbroj. Svako ko je uradio privatizaciju kluba, krenuo je gore. Svako!! Ne znam loš primer za to.
Čukarički, od propalog kluba za samo 1 godinu postaje ozbiljniji od nas, skoro po svim parametrima.
Neću nabrajati mnogo primera, ima ih gomila.
Samo jedan za sada. Rijeka. Za 2 godine uzima Kup, Super kup i 2 godine za redom ulazi u LE.
U trenutku dok ovo pišem vodi 3:0 protiv Šerifa u gostima.
A pre 2 godine su bili na ivici gašenja. Sa Hajdukom se već sada sprdaju a Dinamu su odmah za petama.
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by andi_fkv »

I ja delim tvoje misljenje Lazare. Da se malo stabilizujemo kao klub, a onda prva privatizacija. Crveni su u minusu 50 miliona i sigurno nece naci tako lako kupca, mada ovo oko gazproma mi je sumnjivo, ko zna kakve stvari su u igri, a crni su otprilike oko 12-13 miliona, niti sponzora ne mogu da nadju a ne kupca a i njihova uprava ih tek tako upropastuje. Dzaba njima LE kad ni dinara nece videti, prodace sve sto moze da se proda, a zamene ce biti smesne. E zato mi treba da sledimo primer Rijeke i da nadjemo nekog kupca, s'tim sto mozemo da mu ponudimo dobru omladinsku skolu, imamo solidnu koja ce se aktivirati kako budu dolazili rezultati, trojefi itd. Da ucinimo to dok ne bude prekasno inace cemo pasti jos nize. Kad se pogledaju rezultati po Evropi izgleda da je tacna floskula da svi igraju fudbal.
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by gospodinFKV »

andi_fkv wrote:Kad se pogledaju rezultati po Evropi izgleda da je tacna floskula da svi igraju fudbal.
Ne, to je samo popularna fraza losih trenera, igraca i uprava. Puki izgovor za neuspeh. Igram i ja fudbal s drugarima iz kvarta. Dokle god se budemo vodili tim kako 'svi igraju fudbal', svi ce ga i igrati, samo mi necemo.

Sto se privatizacije tice, apsolutno delim misljenje, nasa prednost je ta sto je dug mali, imamo svoje zemljiste (nadam se :frown: ) i popularni smo, u nekim doduse manjim okvirima od musavih. To i dalje ne znaci da je neko lud da privatizuje srpski klub, a da nije neki lokalni djilkos...
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by 21114 »

http://www.butasport.rs/2014/08/fudbale ... igrac.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Kao OFK se pojačao, a zapravo na zimu Vuković i ovaj Mbođ ili kako mu je prezime već idu u crvenu kurvetinu,...
O j...m ti i ligu i sve,...
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by andi_fkv »

Pa Mbodj je vec tamo, s'tim sto ce na pozajmicu u OFK ili Napredak. Cigani ce sada da razigravaju igrace i gledace sto je moguce vise da prodaju, posto i onako su im pozatvarane utakmice.
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by gospodinFKV »

S tim sto ce sve to potrpati u svoje dzepove i onda katanac :dance2:
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Daljac »

Александар Катаи позајмљен црвеном близанцу на годину дана. Вест пишем овде, јер овим потезом губи право да му се име бележи у теми ,,Где су, шта раде...". Жао ми је што трансфер нису завршили барем 10 дана раније, па да га људски и најтоплије поздравимо прошле недеље на Карађорђу. Дабогда се наиграо као и у Грчкој што је.
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by 21114 »

Daljac wrote:Александар Катаи позајмљен црвеном близанцу на годину дана. Вест пишем овде, јер овим потезом губи право да му се име бележи у теми ,,Где су, шта раде...". Жао ми је што трансфер нису завршили барем 10 дана раније, па да га људски и најтоплије поздравимо прошле недеље на Карађорђу. Дабогда се наиграо као и у Грчкој што је.
Kako pišu, za platu od 8 soma EUR mesečno. Pa majku vam bre j...m. Kad ćete se ugasiti više.
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8925
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Radoye »

Daljac wrote:Александар Катаи
Koji ti je taj, nikad cuo! :deal: :greenbutt:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
korteo
Posts: 28
Joined: Tue Apr 01, 2014 10:06 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by korteo »

Cukaricki sa svojih 400 gledalaca,je bas sa svi parametrima ispred nas..
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ДушанСП »

С обзиром да ,,брендови'' газе у нашој лиги као какве машинерије очекујем следеће године финале лиге шампиона између близанаца :mrgreen:
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by salefkv »

Locked