Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Re: Transferi

Post by Andreyos »

http://www.mozzartsport.com/vesti/vosa- ... riju/82868" onclick="window.open(this.href);return false;
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Nema brige,i ako ode Babic eno Milko se oporavio :roll: :dance2: Bice veselo u odbrani :dance2:
User avatar
fraxmanutd
Posts: 204
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Transferi

Post by fraxmanutd »

Срећа па имамо Панкова ако оде Бабић. Све утакмице до сада што је играо, одиграо је добро!
Но, можда буде нека опција као са Вањом, па нам остане до краја сезоне да се још мало кали...
Банат цео, црвено бео!
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Transferi

Post by ДушанСП »

Док званична понуда не стигне, и док не видим Бабића како у дресу Сампдорије парафира не верујем ништа.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Ako BILO KOGA prodaju pre meča sa ciganima, neće me ničim više uveriti da su bolji od starih...
Prelazni rok u većim zemljama traje još dve nedelje, vremena će biti, još samo da ima i barem malo pameti. Ako već navodno sede u upravi naši navijači, valjda im je jasna važnost ovakvih mečeva.
Io odio Belgrado
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4885
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

http://www.fkvojvodina.rs/2014/08/fk-vo ... je-igrace/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

Jovanic je za Vecernje novosti najavio dolazak jednog klasicnog napadaca pre nekoliko dana. Jos jedan dokaz o tezini njegove reci i strucnosti za posao koji obavlja.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4885
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Laza je proradio, mozda ceka jos koju utakmicu, da vidi da li ima potrebe. Ima jos dve nedelje do kraja prelaznog roka, polako...
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

http://mondo.rs/a719643/Sport/Fudbal/Vo ... ezdom.html" onclick="window.open(this.href);return false; A gde je Buac ?
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Kad bi dobili 2 milionceta, 20% od sledece prodaje i kad bi zavukao ciganima glavom pre odlaska, bog da nas vidi :mafia:
User avatar
nomad
Posts: 97
Joined: Sun Sep 27, 2009 9:45 pm

Re: Transferi

Post by nomad »

Matador wrote:Jovanic je za Vecernje novosti najavio dolazak jednog klasicnog napadaca pre nekoliko dana. Jos jedan dokaz o tezini njegove reci i strucnosti za posao koji obavlja.
Možda je mislio na Fijera, on već neko vreme dolazi li dolazi?! Biće da je baš Mlađi suđeno... :mafia:
Petrovic.B
Posts: 59
Joined: Mon Dec 05, 2005 4:11 pm

Re: Transferi

Post by Petrovic.B »

Milos Adamovic jedini kadar da odmeni Radoju. Ne znam da li sme dva transfera da se odrade u istom roku?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4885
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Mislim da ne moze da bude registrovan za vise od dva kluba po sezoni. Nisam pratio ovog igraca, znam samo da je igrao za Sheriff, ali bih pre dao sansu Popari. Mislim da momak ima sta da pokaze...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Sta se zanosimo kad ce Makaric da igra, decko ima zacementirano mesto u ekipi kao da mu je tata osnovao FK Vojvodinu. Tako da dzaba govoriti koga bismo voleli da gledamo i kako bi Zile trebalo da igra beka a Puska sredinu, jbg onda nema mesta za sjajnog Makarica!
Image
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Pitanje jedno, mozda mi je promaklo u medjuvremenu. Sta se tacno zamera Makaricu, posto decko posle dve i po utakmice odigrane za Vojvodinu dobija kritike a la Zarko Lazetic. Postoji li neka situacija pre ulaska ovog derana u prvi tim, tipa neko ga gura, podrzavao je otvoreno blizance po fejsbuksima, itd...
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Post Reply