Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by Pera Centar »

Chana wrote:
Neizlecivi wrote:Jel to postoji neka nada za live stream?
Ovo je "najživlje" što sam pronašao: https://dobet.com/results-and-scores/fo ... na-lokeren" onclick="window.open(this.href);return false;

:cheers:
Dobro se drzimo:
http://sports.williamhill.com/bet/sr/be ... 9016/.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Pripreme

Post by Neizlecivi »

http://www.bet365.com/home/FlashGen4/WebConsoleApp.asp" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Pripreme

Post by Radoye »

Jesmo ga to primili iz penala u zaustavnom vremenu? :?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Pripreme

Post by Chana »

Ja sam lično vrlo zadovoljan odnosom od 60 - 40%, žao mi je samo što nismo izdržali još tih par minuta...

A najviše me je nasekiralo ono njihovo: "Pogodak za..." :roll:

DECA SU SUPER, BIĆE FUDBALA . . . :cheers:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Pripreme

Post by Neizlecivi »

1-0 primili gol u90. minutu... Koliko vidim bili su bolji od nas, imali vise suteva i imali inicijativu.

Image
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Pripreme

Post by Helm »

Tako prenose svi koji prate uzivo. Po statistici deluje da su potpuno zasluzili pobedu - 60:40 posed, 21:10 sutevi, 9:2 korneri. No dobro, oni su prema transfermarketu 4 puta skuplji od nas, petoplasirani prosle sezone u Belgiji i osvajaci kupa ako ne gresim. Tako da smo mi sasvim dobro prosli tamo. Ako su igrali sa prvim timom to moze biti povod za optimizam pred cetvrtak.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Pripreme

Post by Radoye »

Helm wrote:Ako su igrali sa prvim timom to moze biti povod za optimizam pred cetvrtak.
I ja tako mislim, da je ovo prva utakmica dvomeca LE bili bismo svi superzadovoljni rezultatom pred revans na Karadjordju. Ovako ostaje ipak pitanje kakvi su sastavi igrali i briga zbog ponavljanja "decjih boljki" iz godine u godinu sa primanjem golova u samom finisu utakmica.

U svakom slucaju, u cetvrtak ce nam se kas'ti na cemu smo...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Pripreme

Post by N13 »

Ne znaci ovo mnogo dok ne vidimo sastav tima i kad su vrsene izmene. Pratio sam skoro celu utakmicu na bet365. Celo prvo poluvreme po svim brojkama Vojvodina bolja osim kornera i suteva van okvira gola. Ali sutevi u okvir, napadi, opasni napadi, Vojvodina je imala vise u prvom poluvremenu. U drugom poluvremenu su nas ubili, ispalo da smo 2 puta presli pola, a oni svaki minut imali opasan napad :?
Pretpostavljam da je trener na poluvremenu zamenio gotovo ceo sastav, ispropao neke nove klince, sta ja znam... jer ne postoji drugi razlog za toliko drastican pad u igri.
Gol primljen u 90+ iz penala :)

Zadovoljan sam, u svakom slucaju.
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Pripreme

Post by srkins »

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/2 ... -lokerenom" onclick="window.open(this.href);return false; da li je ovaj Miletic potpisao za nas?...a vidim i nema Mazalice ,Vujaklije i Zogovica :dance2:
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Ja sam zadovoljan samom činjenicom što smo posle N godina (najzad) odigrali jednu utakmicu u pripremnom periodu sa veoma jakim protivnikom i to još na njihovom terenu.Nadam se da ćemo ubuduće (i u Novom Sadu) igrati neke utakmice sa viđenijim evropskim timovima (makar prijateljske).
Što se rezultata tiče i on je ,,po meri".Časno smo poraženi.Ne volim poraze, ali je ovaj od onih koji mogu da donesu umereni optimizam.

PS
Gledam sada naš sastav u Žurnalu.Vrlo zanimljiv i otvara nekoliko pitanja, ali ne bih za sada žurio sa razmatranjem, dok ne kompletiramo ekipu.
Prokomentarisao bih samo poziciju desnog beka.Koliko god je Živković ostavio solidan utisak pokazao je i neke slabosti (naročito u odbranbenim zadacima) i čini mi se (kao i treneru Mariću) da je Puškarić odgovorniji u toj ulozi.Jeste nešto sporiji, ali ima odličan šut i veće iskustvo (tj praviće manje grešaka).No, videćemo kako će se stvari razvijati.Prerano je za izvođenje bilo kakvih zaključaka.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Pripreme

Post by churguzijanac »

Puskaric ce kod Marica uvek biti pre Zivkovica, ako ni zbog cega drugog, onda zbog trenerskog stila.
User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Pripreme

Post by slanina »

Image
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

Bekovi su specificna pozicija. Bek mora da pazi i na napad i na odbranu, i to zahteva maksimalnu koncentraciju i zrelost na terenu. Nastic je prvobitno bio previse skoncentrisan na odbranu, Zato bekovi moraju da budu iskusni, i ubedjen sam da ce Nastic i Zivkovic sazreti za godinu-dve u odlicne igrace, samo im moramo istrpeti te 'bubice' i kikseve...
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Pripreme

Post by Neizlecivi »

Denis
Posts: 12
Joined: Sun Oct 24, 2010 3:52 pm

Re: Pripreme

Post by Denis »

Znali neko sta je sa Babicem posto nije igrao ni na Zlatiboru, a vidim da ga nije bilo ni u prijateljskoj izmedju Omladinaca Srbije i Indije.

http://sportal.rs/news.php?news=129323" onclick="window.open(this.href);return false;

Koliko znam bilo je receno da ce igrati u prvoj utakmici u Slovackoj.
Post Reply