Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
korteo
Posts: 28
Joined: Tue Apr 01, 2014 10:06 am

Re: Uprava

Post by korteo »

Vidim i ovaj Vojkan ti je drug..cak ste se isti dan i registrovali..
igori
Posts: 19
Joined: Sat Jun 21, 2014 10:28 am

Re: Uprava

Post by igori »

korteo wrote:Vidim i ovaj Vojkan ti je drug..cak ste se isti dan i registrovali..
U cemu je problem? Razumem da bi vi voleli da mozete da kradete i dalje. Problem vas "navijaca" je to sto Pavlovic nije hteo da vas placa, eto to je bio problem. Mozes da pricas kako podrzavam brkato :shit: i ekipu ili sta vec, nije da me to dotice. Problem je u tome sto glumite kao da ce sve biti transparentno, a kad postavim pitanje odma ispada da podrzavam prethodnu upravu i slicne gluposti. Sto se tice toga da sam povezan sa "Vojkanom" neka slobodno administracija proveri ip adresu.
korteo
Posts: 28
Joined: Tue Apr 01, 2014 10:06 am

Re: Uprava

Post by korteo »

Nikad nisam uzeo dinar od FKV,niti bi to ikad uradio! Grupa F89 nikad nije trazila od Pavlovica nikakve pare! Problem je u tome sto Pavlovic, kao hvala Bogu, bivsi predsednik ima desetak svojih igraca u Vojvodini,odkupljuje procente od Babica i Gacinovica i to 25%,ima igrace u Partizanu,Jagodini i ko zna jos gde..
Vukovic kao podpredsednik otkupljuje 50% ugovora od Milinkovic-Savica..kako nije od Popare odkupio ugovor..Rabren i Cabra u svim mogucim kombinacijama..menadzeri,igraci,karneks kup,stanovi,skole fudbala,izvodjaci radova akademije,ulaznice,dresovi..
I onda kad se zavrsi prvenstvo,odvedu kao igrace na veceru,Salas 137,naprave fakturu 300.000 i ni to nisu dostojni da plate,vec poturaju fakturu raznim ljudima..velika gospoda..
U TOME JE PROBLEM!
igori
Posts: 19
Joined: Sat Jun 21, 2014 10:28 am

Re: Uprava

Post by igori »

korteo wrote:Nikad nisam uzeo dinar od FKV,niti bi to ikad uradio! Grupa F89 nikad nije trazila od Pavlovica nikakve pare! Problem je u tome sto Pavlovic, kao hvala Bogu, bivsi predsednik ima desetak svojih igraca u Vojvodini,odkupljuje procente od Babica i Gacinovica i to 25%,ima igrace u Partizanu,Jagodini i ko zna jos gde..
Vukovic kao podpredsednik otkupljuje 50% ugovora od Milinkovic-Savica..kako nije od Popare odkupio ugovor..Rabren i Cabra u svim mogucim kombinacijama..menadzeri,igraci,karneks kup,stanovi,skole fudbala,izvodjaci radova akademije,ulaznice,dresovi..
I onda kad se zavrsi prvenstvo,odvedu kao igrace na veceru,Salas 137,naprave fakturu 300.000 i ni to nisu dostojni da plate,vec poturaju fakturu raznim ljudima..velika gospoda..
U TOME JE PROBLEM!
Nisam ja rekao da je sve savrseno, Pavlovic i ekipa nisu ostali dugo u klubu ali su uspeli da uzmu deo kolaca od svega sto vredi.
Meni samo nije jasno zasto se pravi tolika frka kad mi vec prodajemo brace Milinkovic-Savic uzimamo oko 2,5 milion evra. To ce ocistiti dobar deo duga, zar ne? Eventualnom prodajom Radoje mislim da ne bi bilo potrebe za prodajom jos igraca?
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post by Neizlecivi »

igori wrote: Nisam ja rekao da je sve savrseno, Pavlovic i ekipa nisu ostali dugo u klubu ali su uspeli da uzmu deo kolaca od svega sto vredi.
Meni samo nije jasno zasto se pravi tolika frka kad mi vec prodajemo brace Milinkovic-Savic uzimamo oko 2,5 milion evra. To ce ocistiti dobar deo duga, zar ne? Eventualnom prodajom Radoje mislim da ne bi bilo potrebe za prodajom jos igraca?
Izvini, ali ne mogu da izdrzim. Dal si ti glup ili samo zelis da podbadas? Ok, uzimamo oko 2,5 miliona za njih, a taj skupina sljama, koju ti branis, ce od tog dela uzeti pola. Frka se dize upravo zbog toga sto je prethodna uprava i uradila. Unapred je zakopala Vojvodinu tako sto je za smesne pare prodala sebi sve sto vredi u klubu. Nemoj se vise praviti naivan i glupav jer to nisi.
Ovamo napadas ljude sa foruma da su placeni, da teraju Pavlovica jer nije hteo da ih kupi, a na drugu stranu kazes da je Pavlovic ostao kratko u klubu i uspeo da obezbedi deo kolaca svega sto vredi. Daj molim te...
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Uprava

Post by Brick Liman »

igori wrote:Problem vas "navijaca" je to sto Pavlovic nije hteo da vas placa, eto to je bio problem.
Majstore, jesi se zbog ovoga registrovao? Providan si jako mićko.
Mislim da je administracija i previše tolerantna u nameri da ovo mesto bude otvoreno za kritiku i razmenu mišljenja, što su oduvek za privatne interese koristile svakojake džukele.

Evo ovo ti je mišljenje jednog od članova administracije, ako te zanima.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Uprava

Post by pedjans »

Naravno da je ogroman problem što su menadžer i ekipa ugovorili sebi razne procente. No ipak od transfera braće Milinković Savić ćemo inkasirati veliku sumu za srpske prilike i za visinu naših dugovanja. Mislim stvarnih dugovanja, u koja ne ulazi Vukovićeva menica za koju mislim da će biti poništena. Čak i ako pola od ukupnog iznosa ode na razne procente, ostaje preko 1,25 miliona eura. Problemi se ne smeju potceniti, ali ni precenjivati i paničiti, pogotovo javno. Ako javno objaviš da si propao i da nemaš ni za hranu, naravno da će ti za tvoje igrače nuditi neuporedivo niže cifre od one koliko zaista vrede. Obaveza je uprave da ove probleme rešava, ali ponavljam ne tako da sad pod izgovorom krize rasproda sve što iole vredi, pošto bi to mogao svako.
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

http://www.fkvojvodina.rs/wp-content/up ... estaj1.pdf" onclick="window.open(this.href);return false; :o
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8925
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Ovaj izvestaj pokazuje da smo zadnjih godina trosili preko svojih mogucnosti. Takav rad je siguran put u propast, tamo gde su sada cigani, samo sto mi necemo imati FSS da nam cuva ledja i drzavu da nas dotira novcem poreskih obveznika, nas bi pustili da zavrsimo kao Hajduk Kula.

Ne znam zasto je mnogima tesko razumeti da se ne moze ziveti tako sto trosis vise nego sto zaradjujes (ustvari - mose, ali samo na karatak rok ankon cega sledi katastrofa). Ako klub zaradjuje X novaca godisnje on ne sme trositi vise od toga. Ako to znaci da nema sredstava za pravljenje tima za osvajanje duple krune i lige sampiona, onda jebiga nema. Koliko para toliko i muzike.

Prioritet sada je da se servisira nastala steta. Kad se iscupamo iz ovih :shit: gde nas je uvalio pre svih onaj sa freske a zatim i njegove podguzne muve koje i dandanas zuje oko kluba, onda treba videti kako maksimalizovati prihode. Znaci prvo stabilizacija, zaustavljanje odliva novca ko zna gde i ko zna kome, izlazak iz minusa (ne mora sav dug odmah da se plati, ali on ne sme vise da raste - ne samo glavnica nego i dospele kamate). Onda treba svako od nas kome je Stari Klub na srcu da vidi sta moze da ucini za njega - kupovina sezonske, rekvizita i suvenira, dobrovoljni prilog, ko ima neku firmicu neka ugovori sponzorstvo... Sto onomad rece Kenedi, ne pitaj sta Klub moze da ucini za tebe vec sta ti mozes da ucinis za Klub.

Naravno, ovo sve mora da pociva na uzajamnom poverenju nove Uprave i navijaca koje ce biti izgradjeno na potpunoj transparentnosti poslovanja.

Prvi pozitivni koraci su vec ucinjeni, ja sam za sada ohrabren time mada je put pred nama jos uvek jako dugacak...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Radoye wrote:...
Iako finansijska situacija nije dobra u ovom trenutku, ovaj finansijski izveštaj je ogroman korak napred FK Vojvodina! Verujem da će transparentnost biti kamen temeljac nove Vojvodine. Nekako osećam da iza ovog nevremena koje nas je zadesilo se promalja sunce. Prvi put posle dugo vremena sam se malo pre zapitao:"U jebote, pa jel moguće da u ovom klubu konačno rade ljudi koji mu zaista žele dobro?". Mislim da u igračkom kadru imamo dovoljno kvaliteta da popunimo dobar deo ovih gorućih finansijskih stavki. Ne čini se da je situacija bezizlazna i prihvatam svaku rezonsku prodaju.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Uprava

Post by Grba_NS »

Pa trećina duga se odnosi na troškove hotelijerskih usluga, karantin(i) u hotelu Park (pretpostavljam). Sa druge strane, znatna suma novca je investirana u sc Vujadin Boškov, gde su izgrađene (i) sobe za noćenje i boravak igrača. Dolazim do zaključka da je i Vujadin Boškov renoviran da bi se nečija građevinska firma ugradila, jer sobe očigledno nisu služile svrsi ako su igrači noćivali u hotelu Park. Polako nam Buturovići ispostavljaju račun za "spasavanje" Fk Vojvodine.
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Uprava

Post by Salvador »

Sve je receno u komentarima gore.
Ja bih samo dodao da ovaj izvestaj zaista pokazuje da u najskorije vreme treba prekreciti zid na malom jugu i umesto sadasnjeg sadrzaja naslikati Vujadina Boskova i/ili Ivicu Brzica.
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Uprava

Post by Ken mahniti »

Salvador wrote:Sve je receno u komentarima gore.
Ja bih samo dodao da ovaj izvestaj zaista pokazuje da u najskorije vreme treba prekreciti zid na malom jugu i umesto sadasnjeg sadrzaja naslikati Vujadina Boskova i/ili Ivicu Brzica.
:lala:
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Uprava

Post by Baltazar »

Kako zemljište gde je stadion nije u vlasništvu FKV, kada su ga svojim novcem kupili navijači? Kako bar deo stadiona nije u našem (FKV) vlasništvu, kada je i u njega ulagano? Ko prihoduje kirije od lokala ispod tribina, ili su to lokali u vlasništvu? Ako su u vlasništvu, ko je investirao i naplaćivao? Čisto da malo transparentujem...
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Uprava

Post by Marcello »

Čitam postove i jedna stvar mi ne da mira. Naravno, kao ljudi koji vole klub, forumašima je najvažnije da se rešimo dugova i krenemo od nule. Međutim, niko (tj. većina) ne spominje suštinu: prethodnu garnituru tužiti za sklapanje štetnih ugovora i sukob interesa i u buksu, bre!!!

Alo, ljudi, Rabrenović, umesto da se na sudu crveni i preznojava, mirno šeta Bulevarom, kao sav normalan svet.

Hoćemo li reagovati? Hoće li nova uprava reagovati??? Imamo li mi klupskog advokata ili barem pravnu službu???
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Post Reply