Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
verni zapad
Posts: 45
Joined: Sun Jul 29, 2012 8:48 pm

Re: Uprava

Post by verni zapad »

jel zna neko da li je famozni nam spiker i urednik sajta jos u klubu???
korteo
Posts: 28
Joined: Tue Apr 01, 2014 10:06 am

Re: Uprava

Post by korteo »

Inace kako su im transferi javni,tako su im i skupstine javne..klosari najveci..
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Uprava

Post by Grouch »

prijatelj fudbala wrote:Pavlović, ako sam dobro ispratio članak, je navodno neke pare dao, tako da ako nema uplatnicu kao dokaz može da se slika...
Bilo bi previse naivno da takav mufljuz kao sto je Pavlovic daje 168000 evra na lepe oci,bez dokaza da ih je dao.Elem,iako zivimo u banana drzavi,mislim da ovi ugovori koje su ovi ogoljeni banditi potpisivali prakticno sami sa svojim firmama moraju pasti na sudu.Ubuduce,treba zabraniti da bilo koji menadzer,"prijatelj" kluba ili "dobrocinitelj" koji je iz "ljubavi" dao pare klubu ima bilo kakvog procentualnog udela u prodaji igraca.Ni 1% a kamoli 25.Kada se proda neki igrac,nek mu se vrate pare koje je dao i nek dobije zahvalnicu,pohvalnicu i tome slicno.Tako ce dokazati da mu je stalo do kluba a ne do debljanja svog ionako debelog finansijskog salda a na stetu kluba.Dosta nam je takvih pijavica.U normalnim zemljama kad klub proda igraca za 20 miliona,svih 20 miliona dodje u klub a menadzer igraca dobija neke pare od kluba koji ga kupuje i/ili procenat od primanja igraca u zavisnosti kakav oni ugovor imaju.S druge strane ne bih se slozio da treba rasprodati ovaj tim zbog dugova a evo i zasto:prvo,velika vecina igraca su nam klinci sa malim platama za koje ne treba neki velik budzet,drugo,za porez drzavi duguju i mnogi drugi i mnogo vise pa ne vidim da ih drzava nesto preterano vija.Naravno ti imaju zastitu ko zna koga ali i mi bi mogli da pokazemo zube ako nas pritisnu.Trece,vecina "duga" je upravo prema bitangama tipa Pavlovic i nekim dobavljacima ko zna cega(ako se ne varam spominjao se dug prema dobavljacima od preko 4 miliona evra,bas me zanima sta su dobavljali za te pare),tako da to treba dobro procesljati pre bilo kakvog placanja/vracanja para ko zna kome i ko zna za sta.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8925
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Grouch wrote:...za porez drzavi duguju i mnogi drugi i mnogo vise pa ne vidim da ih drzava nesto preterano vija.Naravno ti imaju zastitu ko zna koga ali i mi bi mogli da pokazemo zube ako nas pritisnu.
Znas kako - da mi "pokazemo zube" zavrsili bi smo ekspresno k'o Hajduk iz Kule ili Proleter iz Zrenjanina. U one se ne mozemo ugledati jer imaju specijalni tretman, a i ne treba da se ugledamo na njih niposto, narocito ne u krsenju zakona. Taman posla da postanemo jos jedan kamen oko vrata osiromasenom narodu Srbije koji iovako jedva finansijski pliva i sastavlja kraj s krajem, ko da im nisu dosta crveno i crno :shit: .

Ako smo duzni - treba da platimo onoliko koliko to zakon nalaze. Naravno, treba pre toga da se proveri pod kojim su okolnostima ti dugovi stvarani i da li je tu bilo neke zle namere ili zloupotrebe pojedinaca pa ako ima osnova goniti te pojedince na sudu za nadoknadu stete.

A bilo bi normalno da i oni koji imaju zastitu drzave takodje posluju po zakonu i da moraju da plate svoje dugove - a ako to ne mogu, katanac i dovidjenja. :popa:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
PolovinaZ
Posts: 148
Joined: Thu May 29, 2014 7:18 pm

Re: Uprava

Post by PolovinaZ »

Rabba wrote:
PolovinaZ wrote:Revizija treba da se radi do kraja ali za to vreme mora de se obezbedi funkcionisanje kluba. Moramo prodati nekoliko igrača,i smatram da ne treba da dovode nikoga,jer u o ovakvim trenucima pričati o nekim takmičarskim ambicijama nema smisla.Uz postojeći kadar igrača,čak i posle odlazaka nekoliko igrača možemo lagano da igramo ovu ligu,dok se ne nađe odgovarajući model poslovanja....Ne sme se izgubiti kontinuitet dobrog rada u mlađim kategorijama,to je valjda svima jasno....Vrlo bitna stavka su iskusniji igrači poput Alivodića,Pekarića,Puškarića,Veselinovića...Vidim ovde ljudi kalkulišu i voleli bi da vide Bobu Novakovića u slučaju odlaska Envera...Oni nisu isti tip igrača,Enver sa svim svojim slabostima je jedan od najboljih igrača lige i njegov i Pekarićev ostanak bi trebao da bude prioritet jer poseduju pored igračkih i druge kvalitete koji pomažu mladim igračima kao uzor...Ja Novakovića volim kao naše dete,ali iskreno oni nisu za poređenje...
Puškarić je po meri a Novaković nije? Ili sam ja prsao sa mozgom, ili ljudi danas na forumu pišu takve nebuloze da je to strašno! Polivalentni srednjak(ofanzivni vezista, oba krila, pa čak i malo defazivnije da se postavi bi koristio sjajno), mlađi od Puškarića godinu ipo dana, naše dete, iskreno voli klub, neće biti pojačanje, a Puškarić, za kojeg mi je 10 utakmica trebalo da skontam koji je moj on uopšte u klubu je pogodan?
Ja ne znam šta ti meni sada hoćeš da objasniš?!...Ako već potenciraš ko za koga navija(lepo je to znati ali nije jako bitno) i Puškarić navija za Vojvodinu ceo život....Ali prijatelju moj nervozni,ja sam poredio Envera(u slučaju da ostane) i Bobu,i to samo sa aspekta gomilanja igrača. Ali kada već spominješ Puškarića,ne znam koje si ti to utakmice gledao,jer on je odigrao korektno to malo što je igrao.Zapenio si kao da sam ja Puškarićev menadžer...Ja Bobu znam ceo život,on stvarno voli klub i ne bi imao ništa protiv da se on nađe u klubu,a da se otarase Popare recimo,ali nisi ti gledao dovoljno Bobu izgleda ako misliš da je neki specijalan igrač. Puškarić nije toliko bitan za vezni red,koliko zbog tankih bekovskih pozicija(samo Živković i Nastić).Ja nisam nikoga vređao,molim te pusti tu priču sa nebulozama... a naročito ako se uhvatiš za nešto što nisam ni spomenuo.
,,Ove boje nikog se ne boje ....''
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Radoye wrote:Znas kako - da mi "pokazemo zube" zavrsili bi smo ekspresno k'o Hajduk iz Kule ili Proleter iz Zrenjanina. U one se ne mozemo ugledati jer imaju specijalni tretman, a i ne treba da se ugledamo na njih niposto, narocito ne u krsenju zakona.
AMIN :cheers:

Pre bih gledao Vosu u 3. ligi, nego Vosu zbog koje ona go**a pisu Platinijiu i blamiraju narod i drzavu time sto se trce nekom tamo, zbog fudbalskog kluba...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

PolovinaZ wrote:
Rabba wrote:
PolovinaZ wrote:Revizija treba da se radi do kraja ali za to vreme mora de se obezbedi funkcionisanje kluba. Moramo prodati nekoliko igrača,i smatram da ne treba da dovode nikoga,jer u o ovakvim trenucima pričati o nekim takmičarskim ambicijama nema smisla.Uz postojeći kadar igrača,čak i posle odlazaka nekoliko igrača možemo lagano da igramo ovu ligu,dok se ne nađe odgovarajući model poslovanja....Ne sme se izgubiti kontinuitet dobrog rada u mlađim kategorijama,to je valjda svima jasno....Vrlo bitna stavka su iskusniji igrači poput Alivodića,Pekarića,Puškarića,Veselinovića...Vidim ovde ljudi kalkulišu i voleli bi da vide Bobu Novakovića u slučaju odlaska Envera...Oni nisu isti tip igrača,Enver sa svim svojim slabostima je jedan od najboljih igrača lige i njegov i Pekarićev ostanak bi trebao da bude prioritet jer poseduju pored igračkih i druge kvalitete koji pomažu mladim igračima kao uzor...Ja Novakovića volim kao naše dete,ali iskreno oni nisu za poređenje...
Puškarić je po meri a Novaković nije? Ili sam ja prsao sa mozgom, ili ljudi danas na forumu pišu takve nebuloze da je to strašno! Polivalentni srednjak(ofanzivni vezista, oba krila, pa čak i malo defazivnije da se postavi bi koristio sjajno), mlađi od Puškarića godinu ipo dana, naše dete, iskreno voli klub, neće biti pojačanje, a Puškarić, za kojeg mi je 10 utakmica trebalo da skontam koji je moj on uopšte u klubu je pogodan?
Ja ne znam šta ti meni sada hoćeš da objasniš?!...Ako već potenciraš ko za koga navija(lepo je to znati ali nije jako bitno) i Puškarić navija za Vojvodinu ceo život....Ali prijatelju moj nervozni,ja sam poredio Envera(u slučaju da ostane) i Bobu,i to samo sa aspekta gomilanja igrača. Ali kada već spominješ Puškarića,ne znam koje si ti to utakmice gledao,jer on je odigrao korektno to malo što je igrao.Zapenio si kao da sam ja Puškarićev menadžer...Ja Bobu znam ceo život,on stvarno voli klub i ne bi imao ništa protiv da se on nađe u klubu,a da se otarase Popare recimo,ali nisi ti gledao dovoljno Bobu izgleda ako misliš da je neki specijalan igrač. Puškarić nije toliko bitan za vezni red,koliko zbog tankih bekovskih pozicija(samo Živković i Nastić).Ja nisam nikoga vređao,molim te pusti tu priču sa nebulozama... a naročito ako se uhvatiš za nešto što nisam ni spomenuo.
Da ne gušimo temu, bacio sam ti odgovor na privatno
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Uprava

Post by pedjans »

Osećam neku nelagodu zbog približavanja ovog suđenja 12. juna. Nadam se da nema šanse da tu bude nekih neprijatnih iznenađenja... Vraćanje ključeva Pavloviću, Rabrenu, Čabri i družini bi bilo zaista više i gore nego što je moguće podneti.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Grupa iz Sombora se okuplja u kafani Odzacar. Valjaju dreseve od igraca koji napuste klub preko Brke. Gazda je Pacirski, grupa je isla samo na jednu utakmicu kad im je Brka sredio prevoz preko preduzeca Kurirekspres. U ponudi su provereno bili komplet dresovi Vuka i vulicevica, a nedavno je Brka nosio pehar uz krkanluk.
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by djape_ns »

Te brkine krofnojede savetujem da obilaze svetinju u sirem luku.

Pavlovica, brkatog jazavca i ostale lopine da nabave obucu bez pertli.
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
User avatar
West Ham
Posts: 249
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:50 am
Location: Liman

Re: Uprava

Post by West Ham »

Veseljaci su izglasali novu skupštinu, i naravno sebe kao jedinog legitimnog predstavnika... Vuković (D. O. O.) se nije pojavio na sednici.
oi Oi Oi! The chozen few...
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Uprava

Post by johnny »

Ko je bio iz radne zajednice danas na "skupštini" u Parku?
Da li se zna gde je pehar osvojen na finalu kupa?
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: Uprava

Post by :) »

Minja wrote:SPRDNJA
Eh Minja, kolko nas je puta ovaj sistem izneverio, sprdnja je sve sto nas okruzuje... slican osecaj delim sa pedjans, sve je naizgled na nasoj strani, ali uvek to prokleto ali postoji.
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

Matador wrote:Grupa iz Sombora se okuplja u kafani Odzacar. Valjaju dreseve od igraca koji napuste klub preko Brke. Gazda je Pacirski, grupa je isla samo na jednu utakmicu kad im je Brka sredio prevoz preko preduzeca Kurirekspres. U ponudi su provereno bili komplet dresovi Vuka i vulicevica, a nedavno je Brka nosio pehar uz krkanluk.
Nije bas sve tako.

Ta grupa postoji vec nekoliko godina, koju je i osnovao Pacirski. Mislim da je Bata u to vreme insistirao da gradovi Vojvodine imaju kao neki svoj klub navijaca, sta ja znam. U Somboru ta ideja jeste zazivela, cak je bila ideja i da se osnuje skola fudbala koja bi okupljala najtalentovaniju decu u gradu, pa ako se pokazu, isli bi u Vojvodinu. Tacno je da je brka nosio pehar, bilo okupljanje. Ja jesam iz Sombora, ali nisam clan nikakvih grupa, udruzenja niti bilo sta slicno, ali pomalo pratim situaciju. I licno znam neke clanove tog kluba koji su protiv i brke i ove doskorasnje uprave. Tako da ne vidim nista negativno u tome. Grupa ce postojati i posle brke :)
Sto se tice organizovanog putovanja na utakmice, jedino za koju znam da su isli jeste finale kupa prosle godine, kada je i bio obezbedjen prevoz za gotovo sva mesta iz Vojvodine. Tad su isla 2 autobusa iz Sombora, da li Kurir ekspres ili nesto drugo, stvarno ne znam :) nacuo sam i da ce ici na evropske utakmice, a da li su isli... ni to ne znam :)
User avatar
Stexman
Posts: 2604
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Cekajte ljudi, kakva nova skupstina sad? O cemu se tu radi? Ako je ovo istina to nam je za sudjenje krunski dokaz!
Ako je ona prva skupstina bila legitimna sto su sad pravili novu?

Case closed! :lala: Fala i uzdravlje!
Post Reply