Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: Uprava

Post by Buca »

Pre par dana, Nedeljkov u Dnevniku izjavljuje kako je nadzorni odbor JEDNOGLASNO doneo odluku da ovakva lakrdija od skupštine ne može da se održi i da je u suprotnosti sa Statutom. Nadzorni odbor čine: Nedeljkov, Zogović i Posnov. Juče na toj predstavi se jedan od njih predstavlja kao NOV član skupštine i predstavnik radne zajednice?! Znači u ovom konkretnom slučaju po meni postoje 2 opcije:
1. da je Nedeljkov lagao da je odluka jednoglasna
2. da je Posnov stvarno glasao za tu odluku nadzornog odbora i onda se prikljucio nelegalno izabranoj skupštini
Ovo je jedno od more pitanja, ali valjda i oborena glava i gledanje u zemlju znače neke odgovore :mafia:
Željko Brkić jedan je od nas!!!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Uprava

Post by trelos gia fcv »

Nisu krivci primitivci,
što su pokupili mast,
korov nikne digod stigne,
ma svaka njima čast,
krivi smo mi,
što smo se sklanjali...
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Uprava

Post by pedjans »

Nema sumnje da nam se dešava najgori mogući scenario: ovi koji su se dočepali vlasti u klubu su takvi kakvi svi znamo da jesu, a ovi koji žele da ih zamene za to nisu (po svemu sudeći) dovoljno jaki... Plašim se da nas ovo vodi u scenario iz 1999. godine ili sličan, što znači da se na brzinu rasprodaju svi igrači koji nešto vrede na tržištu i zatim svi iz uprave sa punim džepovima uhvate maglu i ostave klub u beznadežnoj situaciji. To bi zaista dovelo do opasnosti od gašenja kluba. Očito je da će se ovi problemi nastaviti unedogled (ako pre toga ne propadnemo i nestanemo) ili bar do trenutka kad će se stvari u sportu kod nas regulisati na neki normalan način - a taj trenutak nije na vidiku.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1637
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Uprava

Post by ogi »

Milan wrote:
KoKanidja wrote:Kako ce tada da glasaju ti debili koji su tada glasali za ovu Upravu uopste nas ne interesuje.
Vidiš, mene ovo JAKO interesuje, a reći ću i zašto. Bio sam član Skupštine u vreme kada je u klub dovođen Bata, protiv čijeg dolaska sam izričito bio, ali su krenula ubeđivanja kako sam izabran za člana od strane grupe, da moramo pokazati jedinstvo i glasati jednoglasno. Upravo Freaks, zatim O....-sadašnji sekretar stručnog štaba i M.....-sada zaposlen u marketingu su bili ti koji su me ubeđivali. Ja sam nakon glasanja tražio da se izabere neko drugi na moje mesto, te mislim da bi i oni morali postupiti isto. Grupa ih je izabrala, dužni su da glasaju kako grupa naloži, a ako im se ne sviđa u kom pravcu to ide, neka vrate mandat skupštinskog člana i pokušaju da dođu do onog koji pripada radnoj zajednici. Jedino fer i pošteno...
Obraz kao djon moj Milane.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Milan
Posts: 4311
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Pa sad su izabrani kao clanovi radne zajednice i to ce biti odgovor na moj citirani post. Jedini problem je sto su pristali da budu deo najvece sramote u istoriji naseg kluba i stanu iza ljudi koji su od SC-a Vujadin Boskov napravili utvrdjenje cuvano placenim batinasima. I dalje mi je muka sto sam to doziveo, zgadjen sam...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4895
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Mi smo jedna banana drzava u kojoj je sve dozvoljeno, pa i ovako nesto... :dance2:
ultra komsa
Posts: 427
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Uprava

Post by ultra komsa »

po meni napraviti sastanak gde ce se svi pojaviti i odluciti lepo sta da se radi.svi na jednom mestu iznesu primedbe i ideje i da se vise gospodi stane na put,jer pravni put ako budemo cekali docekacemo 2021...recimo...ISTOK,ZAPAD,SEVER pod jedan krov od ovakvih individulanih akcija nema nista niti cekanja nekoga...samo predlog nemoj da mi skacete odma na ovo :!:
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: Uprava

Post by njaks »

ФИРМА1989 wrote:http://www.zurnal.rs/2014/05/09/zoran-p ... index.html

Pošto ste nam sve lepo i argumentovano odgovorili, postavljamo Vam dodatnih par pitanja:

1. Da li je istina da ste preko nelegitimnog potpredsednika Kluba, Dragoslava Vukovića, kupili ekonomska prava na Sergej Milinković-Savića za 360.000€?
2. Da li je tačno da ste Vi menadžer od 9 igrača FK Vojvodine?
3. Da li je tačno da je Milan Spremo, dete Vojvodine, skinut sa spiska 16 igrača planiranih za finale Kupa, na putu na samu utakmicu i umesto njega stavljen Vaš igrač Popara, koji je došao u Klub pre 3 meseca?

Bili bismo Vam zahvalni ako biste imali morala i obraza da nam odgovorite bez floskula i pokazivanja papira podrške od radne zajednice i igrača. Vrlo lako mi možemo da skupimo par hiljada potpisa ljudi koji Vas ne žele u Klubu, od onih koji ne primaju platu od Kluba, za razliku od Vaših potpisnika.

NEĆEMO STATI!!!
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Uprava

Post by Box »

http://www.novisadinfo.info/2014/05/blog-post_9096.html" onclick="window.open(this.href);return false;
milancl
Posts: 497
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Uprava

Post by milancl »

Kao što svi znate u Somboru postoji klub navijača, ili udruženje kako god, Vojvodine naravno... Niti sam član, niti sam ikad bio u toj kafani u kojoj se kao okupljaju, ali to je samo povodom nekih finala Kupa ili evropske utakmice, a i znam da je čuveni Brka bio inicijator osnivanja... Sam idem o svom trošku odavno... Elem, jutros krenem kući iz Novog Sada i dobijem poziv od članova tog udruženja da dođem danas u kafanu "Odžačar" u Somboru u 14h, gde će Rabren doneti pehar i biće kao organizovano druženje. Rabren donosi pehar, a neki dan podneo ostavku, cirkus se nastavlja... :frown:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Uprava

Post by budababa »

Pa nije valjda da daju budali pehar da se vozika sa njime po Vojvodini? O, Bože... :unnormal:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Uprava

Post by Passion »

Значи имаћемо још један мистериозно нестали пехар... :whistler:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Uprava

Post by recni galeb »

"trofejna te nasa sala ceka..."

jeste da, kako sada to da prepevamo u "brkin li te gepek zaturio, gde si nest'o, gde se izgubio?"... :frown:
milancl
Posts: 497
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Uprava

Post by milancl »

Proveriću to tačno da ne ispadne da širim dezinformacije. Uglavnom, to udruženje i izbegavam zato što su sa dotičnim u jako dobrim odnosima, pa sam zato i poverovao u sve to. A ako je stvarno bio sa peharom, onda smo stvarno dotakli dno...
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
srkins
Posts: 1467
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

Da li je neko gledao intervju sa Pavlovicem :mafia: na sos-u? Ulovio sam samo zadnjih par minuta gde je pricao da cemo neke igrace morati prodati ali zamene cemo naci i da se nada LE i bla bla truc. I neka pravnicka vidjenja situacije oko skupstine...E sad mene zanima da li je dao odgovor oko Sergeja ? :mafia:
Post Reply