Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Uprava

Post by FCVNS »

slaninica wrote:PZS
Klasicnu Freaks agentsku pricu pricas.Zaboravljeni asovi se medjusobno dopunjuju i brane.
Steta sto nisam za tastaturom da napisem malo duzi,gramaticki ispravan post. Nacicu vremena ovih dana.
Ozbiljan provokator,nekao mi tvoji postovi nemaju svrhu,zbog ovakvih dusmana imam zelju da se vratim na Sever i da vam se bar jos koji put userem u usta,kako neki ljudi uzivaju u propasti grupe,majku li vam...
Grupa je bila i u mnogo gorem stanju,ti to isto znaš i imala je mnogo gora izdanja čak i kad Su gostovanja bila plaćena
Slaba mi je ovo uteha kad vidim kako to sve izgleda,propalo je i Grcko i Rimsko I jos mnoga carstva koja su delovala vecna,ne verujem ja u ovakav pristup problemima...
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Uprava

Post by PZS »

FCVNS wrote:PZS ne treba da ulazis u raspravu,posto neki ljudi misle da si moj klonirani nik...a neki da si mi saradnik,pa nema potrebe da me podrzavas...
Tesko je vagati ko se koga odrekao,svako ima svoju verziju,ja se pre osecam kao neko koga je grupa izneverila,ocekivao sam drugacije postupke,a nisam ih docekao...i pored svega mislim da grupa mora ozbiljno da sedne i zauzme stavove,a da se pojedinci ne opterecuju,ne moramo da se igramo drugara da bi grupa resila svoj problem...
Kako to mislis da treba skupstinari da odluce kako misle,nadam se da ne mislis da treba da glasaju kako im savest nalaze jer u tom slucaju ne planiram da se pojavljujem na takvom tuznom skupu???
Мени је искрено драго да је бар овде покренут неки дијалог (ја твоју преписку са Кортеом, ког такође ценим и поштујем у навијачком смислу, не бих назвао расправом). Ја овде желим да подржим само иницијативе, за решавање проблема, а не конкретне људе, а са друге стране мислим да и остали чланови форума који немају толико информација, треба да знају ко је ко.
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
korteo
Posts: 28
Joined: Tue Apr 01, 2014 10:06 am

Re: Uprava

Post by korteo »

Ne bih nastavljao pricu ovde na forumu,posto se tu nista ne moze resiti..hteo sam samo da ispravim FCVNS za ne tacnu izjavu,a otislo se predaleko..i uvek sam mrzeo ove forume,posto retko kad znas ko je iza kog nika..i teoretski svi sve znaju,a ovako ih nema nigde..mnogi pustaju i grupu niz vodu,sad kad je tesko i nece k.... da mrdnu,a ovde pametuju..
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Uprava

Post by FCVNS »

Ovde su svi koji treba da budu,i nama je cudo potrebno pa vise ni ne biram mesto gde cu ga traziti,a sve koji su za cudo potrebni znam im nikove pa sa njima uvek prepisku shvatam ozbljnije,dok provokatore samo usput iskomentarisem...najbolje ces videti po broju gostiju na forumu kad god se povede rasprava,koliko je nasih ljudi ovde,a svi mole boga da nas ovi lesinari ne rasformiraju na skupstini,ali mi je grupa jako mlaka po tom pitanju...inace je grupa u losoj poziciji ali nista ne radi da zauzme bolju,pa se covek zapita kako da pomognes onome ko nista ne radi sebi da pomogne???
korteo
Posts: 28
Joined: Tue Apr 01, 2014 10:06 am

Re: Uprava

Post by korteo »

Znas i sam da se problem grupe i kluba,ne moze resiti na forumu..
Ja npr nemam pojma veliku vecinu nikova,sem onih sto su registrovani na Firminim forumu pod istim..vidim PZS me poznaje i cak me i ceni,ali kao navijaca,tako da mogu da predpostavim ko je,a ima i zanimljiv nik..
A ko je postavio=ostavio te lesinare tu gde jesu???
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post by KoKanidja »

Е свашта ћу прочитати.
Ми пустили њих низ воду, а они били на брдо гостовања и подигли Фирму и они нас научили да навијамо за Војводину :mrgreen: . Па подигли су они Фирму, ал у курцу, као што су у курцу они донели ону бројност 2005-2006-2007.

ПА ЕТО, Е БАШ ЗАТО ШТО СУ (како ви кажете) ПОДИГЛИ ФИРМУ, Е БАШ ЗАТО ШТО СУ БИЛИ НА ТОЛИКО ГОСТОВАЊА, Е БАШ ЗАТО ШТО СУ СА НЕКИМА ПРОШЛИ ТОЛИКО ЗАЈЕДНО, Е БАШ ЗАТО ШТО СУ НАС ГЛЕДАЛИ У ОЧИ, Е БАШ ЗАТО НИСУ СМЕЛИ ОНАКО ДА ГЛАСАЈУ !!!

ТО ЈЕ СВУДА НЕОПРОСТИВО, ОСИМ КОД НЕКИХ ОД НАС.


Не разумем те резоне размишљања никако. Као да сте расли у стакленом звону, а не на улици. Нема места кукњави и стварно патетици (сада их около бране људи који су их некад убедљиво највише пљували), улица је сурова и то су нека животна правила и резони, небитно да ли си навијач, архитекта или телетабис.

Ишли на гостовања о свом трошку - ЈЕР СУ ИМАЛИ ПАРА (ДА НЕ ПРИЧАМО САДА НЕКИ ПУТ И ОДАКЛЕ) И ЈЕР ИХ ЈЕ БОЛЕО КУРАЦ ДА СЕ ЦИМАЈУ БУСОМ !!!!!!!!!!!

Да решимо и ово о томе како је сад ово око Управе млако. Неко је већ споменуо наше бројке кад су се плаћали бусеви. Слажем се да је то сад доста мање код куће и да је група крива што је тако, али да је млако, па сећам се и кад се није ни запевало кад је требало. ЗАПЕВАЛО. А сад ипак има озбиљних прозивки и преко парола и преко двомотки, и све је то далеко теже и унети, а то себи давно није Фирма приуштила, тј. рецимо НИКАД.

НЕМА ПРЕГОВАРАЊА НИ СА КИМ ВИШЕ. ЈЕР НАМ ОД ЊИХ НЕ ТРЕБА НИШТА. ЗАБОРАВИТЕ НА ТО.
ЖАО НАМ ЈЕ.
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Uprava

Post by Brick Liman »

Mislio sam da se ne mešam pošto skoro više da ne idem na utakmice jer mi se zgadilo sve vezano za stadion, ali moram.

@ FCV NS:
Ti si ispao gospodin u svom onom šibicarenju i spletkarenju pre par godina i zbog toga te poštuju verovatno i oni koji te ne vole. No, to što si s pravom ogorčen situacijom ti ne daje za pravo da braniš one koji su se u istoj situaciji poneli potpuno suprotno i koji su se posrali na svaki navijački princip. Dakle, stav ti je iracionalan.

Međutim, daleko je od istine da su zaposleni u klubu jedini odgovorni za naš sunovrat i situaciju u kojoj smo.

Ova naša grupa je godinama vodila kretensku politiku i bila predmetom raznih manipulacija zbog čega danas izgleda kako izgleda. Godinama su ovu grupu bušili oni kojima nije odgovarala u obliku od 1000 ljudi protiv Apatina. Tokom godina grupa je počela da se ponaša onako kako to od nje očekuje mentalno retardirana srpska anti navijačka scena pod kontrolom policije i zbog toga je izgubila identitet koji je učinio jakom u njenim najboljim danima. Godinama je grupa bila u paktu s đavolom misleći da se đavola može lagano izraditi. Godinama je grupa više cenila kvazi siledžije anti navijače koji na tribini ispoziraju po sezone - sezonu, od klinaca navijača koji farbaju, crtaju, itd.

Račun za sve to je ispostavljen i on izgleda ovako surovo kako izgleda.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
the firm liman
Posts: 13
Joined: Fri Nov 08, 2013 7:55 pm

Re: Uprava

Post by the firm liman »

Najverniji su tu gde jesu, nisu dozvolili da Firma nestane. Mnogi su pustili grupu niz vodu, nisu ostali tu uz nas da sacuvaju nesto sto su generacije gradile sad vec 25 godina, nisu ostali da pomognu svojim dojucerasnjim drugarima sa tribine. Da smo slusali neke od tih ljudi, njihove price po forumima i kafanama, trebali smo i mi svi da dignemo ruke, ugasimo Firmu i gledamo fudbal sa neke druge tribine, a kad Vosa igra na strani, organizovano u nekom od kafica. Taj film necete gledati.
Svi ste pametni, svi ste upravu, neki su previse matori, neki nece da ih samaraju na tribini (ajmo malo da smisljamo bajke), nekom smeta ovo, nekom smeta nesto drugo... Ako vec niste vise uz nas, mi samo trazimo da nas bespotrebno ne uzimate u usta. Grickajte semenke, gledajte fudbal, i ako ne zelite vise da pomazete, nemojte odmagati.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

@FCVNS
Prošli ste toliko kilometara i svega i sad niste u stanju da organizujete jedan sastanak zbog budućnosti Kluba i Grupe? Znam da nije nesposobnost, već sujeta svih podgrupa i pojedinaca.
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Uprava

Post by FCVNS »

Svako ovde prica svoju pricu,i dok to tako ide Firma doceka da ima na Severu 80 ljudi,a upravu cemo oterati cistom savescu...ako ovo nije signal da se ljudi zapitaju i prestanu da budu zatucani ne znam sta nam treba...
Kokanidja i The firm liman,Brick i Korteo pa i svi ostali treba da shvatimo da ne radimo nista dobro,pa cak i lose razmisljamo o svemu,svi bijemo svoje bitka a Vojvodina i njeni navijaci svoju gube...a pojedinci su bili i bice nebitni ako grupa nema snagu...
srkins
Posts: 1467
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... inale-Kupa" onclick="window.open(this.href);return false; zbog zadnjeg dela sam stavio u upravu ovo. Ali sve shvatam ali zasto Dubroja :o pa sa covekom se sudimo za 2 miliona evra,sta mislite sta ce biti sa tim sporom ako udje u klub ponovo?
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Uprava

Post by Toto Riina »

Време да се покаже да ли је важнија ФКВ и група или сујете подгрупа и појединаца. Ако остане ова упрва извесно је и гашење клуба!
Ако нисмо у стаљњу да организујемо један састанак онда и треба да нас је### приучени пилићари и манекени са очупаним обрвама.

Гајић и Дуброја су озбиљни играчи за ове приучене пилићаре.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4095
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Toto Riina wrote:Време да се покаже да ли је важнија ФКВ и група или сујете подгрупа и појединаца. Ако остане ова упрва извесно је и гашење клуба!
Ако нисмо у стаљњу да организујемо један састанак онда и треба да нас је### приучени пилићари и манекени са очупаним обрвама.
Dok se svi lepo isvađaju klub će nam izgleda od manekena i pilićara preuzeti dve najveće lopovčine u okolini, sa kojima će nam sigurno biti bolje...

Bravo

Za bolje, stvarno, i nismo
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
N13
Posts: 2132
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

Citam sta se ovde pise i ne razumem...
Shvatam da nemamo svi isti pogled na situaciju, ali npr. ja odem na utakmicu, navijam za momke na terenu, pruzam podrsku koliko god mogu, posle utakmice izadjem sa stadiona, i vracam se svojim poslovima. Valjda bi tako trebao da se ponasa svaki navijac bilo kog sportskog kluba na svetu? Ili ipak ne..?
A ne price "zbog jednih ne idem na ovu tribinu, zbog drugih ne idem na gostovanja, zbog trecih ne idem uopste na stadion". Ma dajte, ne navija se za klub zbog uprave, pojedinaca u skupstini, vodja navijacke tribine... navija se zbog imena kluba i igraca na terenu. A sve ostale probleme treba resavati van utakmica i stadiona. Ja sam siguran da Vojvodina ima dovoljno navijaca da na svakoj utakmici ispuni makar veci deo stadiona, ali jednostavno ovaj nacin razmisljanja koji trenutno vlada odbija ljude. Probleme unutar kluba ne treba resavati za vreme utakmica, pa sta to pomaze nasim klincima na terenu? Tribina sluzi da se pruzi podrska igracima!
Zaposlavanje u klubu preko tribine tek necu komentarisati...
Ne znam sta da napisem vise, ali mnogo me boli kad vidim kako je izgledala tribina pre samo godinu dana u polufinalu kupa protiv OFK i sad u polufinalu kupa protiv Spartaka... Ili prosle godine u Evropi protiv Rapida i sad protiv Honveda i Burse... sve gore i gore. Zasto? Zbog uprave? Pojedinaca? Ne razumem stvarno...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8932
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Rabba wrote:
Toto Riina wrote:Време да се покаже да ли је важнија ФКВ и група или сујете подгрупа и појединаца. Ако остане ова упрва извесно је и гашење клуба!
Ако нисмо у стаљњу да организујемо један састанак онда и треба да нас је### приучени пилићари и манекени са очупаним обрвама.
Dok se svi lepo isvađaju klub će nam izgleda od manekena i pilićara preuzeti dve najveće lopovčine u okolini, sa kojima će nam sigurno biti bolje...

Bravo

Za bolje, stvarno, i nismo
Pa to i jeste jedan te isti mali krug ljudi koji se konstantno vrti u i oko kluba, tokom celog Batinog perioda. Nista tu nema novo.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Post Reply