Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
korteo
Posts: 28
Joined: Tue Apr 01, 2014 10:06 am

Re: Uprava

Post by korteo »

Nisi dobro obavešten!
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Uprava

Post by FCVNS »

korteo wrote:Nisi dobro obavešten!
Nemam sta da budem obavesten,sreo sam ih nekoliko,svi kazu da ih prica sa upravom ne zanima...
slaninica
Posts: 90
Joined: Wed Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Uprava

Post by slaninica »

FCVNS wrote:
Pitaj tog sto mu se seka zaposlila kako je isao na polufinale kupa protiv OFKe
.
Celoj grupi je bata platio to gostovanje,retki su isli svojim prevozom,pa ne vidim sto da se bavim ovim,ali sam bio na dosta utakmica kad je iz svog dzepa platio da ide...
Za koga ce glasati na skupstini on, komesar, sekretar, marketing mag, moler sa stadiona

Ja sam u skupstini pa me niko ne pita za koga cu glasati...oni koji su danas grupa kazu da ih ne interesuje nista oko uprave...tamo sam kao navijac...
To sto je neko isao po gostovanjima daje im za pravo da se zaposle ili zaposljavaju svoje u klubu, da idu protiv stava grupe i interesa kluba i da budu podguzne muve grobara kluba?
Ja sam navijac bio i vrlo mi je bitno da li je neko i koliko isao na gostovanja da bih znao koliko navijackog postovanja mogu da mu ukazem,ko gradi stav grupe,pa valjda ti sa puno gostovanja,ocigledno da grupa koja se izborila za mesta u skupstini nije vise samo na Severu...
Pusti me patetike i prazne demagogije!
Ovu frazu je izmislio ovaj forum,lajavci,nikad uzivo nisam cuo na stadionu ovakve izraze...
Vidim da si mene imenovao u svom postu, ali mi ne polazi za rukom da se pronadjem u ostatku teksta. O cemu pricas ti? Koga od cega da branim? Koga niz vodu pustam? Kad sam to tacno postao go**o?
Imate forum na kojem anonimusi pljuju ljude koji su isli godinama na utakmice,imas broj od coveka koji je zaposlio sestru,nazoves ga i napises sta i kako...a ne da mi tu neki kinezi vode rec a pojma nemaju...
Smatrao sam te ozbiljnije,gubis kompas druze.
korteo
Posts: 28
Joined: Tue Apr 01, 2014 10:06 am

Re: Uprava

Post by korteo »

Skoro svaki dan sam sa njima i na svakoj utakmici..verovatno su se malo šalili..
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Uprava

Post by FCVNS »

Smatrao sam te ozbiljnije,gubis kompas druze.
Ti jos ni polaznu tacku nemas,tek treba da se izgubis,i dobro ti ide...
Skoro svaki dan sam sa njima i na svakoj utakmici..verovatno su se malo šalili..
Sala je na utakmici i van nje,a nasalicemo se i na skupstini...
korteo
Posts: 28
Joined: Tue Apr 01, 2014 10:06 am

Re: Uprava

Post by korteo »

Za utakmice znam,a za skupštinu nemam pojma,nikad nisam bio..
Bude više šale nego na utakmicama?
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Uprava

Post by FCVNS »

Sa ovakvom situacijom medju ljudima koji su omogucili da se grupa pita u skupstini bice se lako nasaliti na nas racun...
korteo
Posts: 28
Joined: Tue Apr 01, 2014 10:06 am

Re: Uprava

Post by korteo »

Slabo te razumem,al nije ni bitno..
Skupština neka radi kako misli da treba i neka se šale koliko hoće..
Ja sam te ispravio za jednu stvar u tvom postu,ostalo ne bi da komentarišem..
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Uprava

Post by FCVNS »

Grupa su i dalje svi oni ljudi koji su za nju najvise dali,bez njih poraz na skupstini je zagarantovan,a Sever prazan,tesko da se moze ici logikom sta bude bice...ovo lose stanje u grupi najvise odgovara lesinarima koji su godinama obletali oko kluba,smeju nam se,jedva su docekali propast grupe,skupstina je samo poslednji cin...
korteo
Posts: 28
Joined: Tue Apr 01, 2014 10:06 am

Re: Uprava

Post by korteo »

Znamo dosta stvari i ti i ja..
Meni lično je najgore kad neko usere nešto,a neće da prizna..moglo je sve to lepše da bude,da ljudi hoće da priznaju svoje greške,al ne,oni se i dalje prave ludi..moglo se sesti,popričati,ispeglati stvari i idemo dalje,a ovako ne znam gde ovo vodi..
A za te što se smeju,znaš izreku,ko se poslednji smeje..
I grupa nije propala,niti će ikad propasti..ima tu mladih momaka koji razmišljaju kako treba..biće težak put,da se vrati na stari nivo,ali polako,doći će to sve na svoje..
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Uprava

Post by FCVNS »

Nisam napisao da je grupa propala,ali ono sto prikazuje u poslednje je bas slabo...bice grupe al za koliko,cekacemo da se naprave neki novi ljudi a starih smo se odrekli,pitanje je na koji ce nivo to uopste da dodje,ako posle nekog vremena ovo ne pokaze napredak potrosice se ovi klinci...
mora se sesti i dogovoriti,ovo je najgori izbor,grupa je na potezu ako misli da se poslednja smeje,tu izreku koriste oni koji imaju dobro isplaniran sledeci potez...
korteo
Posts: 28
Joined: Tue Apr 01, 2014 10:06 am

Re: Uprava

Post by korteo »

Napisao si propast grupe..
Grupa je bila i u mnogo gorem stanju,ti to isto znaš i imala je mnogo gora izdanja čak i kad Su gostovanja bila plaćena..neka rade momci pravu,iskrenu priču,pa ko je prepozna-prepozna..starijih se niko nije odrekao,mogu samo oni da se odreknu grupe,što Su neki i uradili..
O ovim stvarima neka razmišljaju ljudi koji su u skupštini..
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Uprava

Post by PZS »

korteo wrote:Znamo dosta stvari i ti i ja..
Meni lično je najgore kad neko usere nešto,a neće da prizna..moglo je sve to lepše da bude,da ljudi hoće da priznaju svoje greške,al ne,oni se i dalje prave ludi..moglo se sesti,popričati,ispeglati stvari i idemo dalje,a ovako ne znam gde ovo vodi..
A za te što se smeju,znaš izreku,ko se poslednji smeje..
I grupa nije propala,niti će ikad propasti..ima tu mladih momaka koji razmišljaju kako treba..biće težak put,da se vrati na stari nivo,ali polako,doći će to sve na svoje..
Највећи проблем је у томе што се огромна енергија последњих неколико месеци трошила на пљување људи који су, између осталих стварали ону Фирму коју сви памтимо, а нико није ни покушао да организује састанак на коме би се отвориле карте и постигао неки компромис и заједнички став (ја мислим да ни сада није касно за тако нешто).
Апсолутно нема плана, концепта, визије... Принцип рушења без адекватне алтернативе смо ми као група већ искусили 2012 и јако нас је скупо коштао (Фрикс је већ помињао, да је тада кренуло све како не треба, а све после тога је само логичан след ствари). Слажем се са ФКВНС и бојим се да ће епилог Скупштине оставити трајне последице по навијачки корпус.

@FCVNS
Као и увек реалан, доследан, принципијелан и право у мету. По мени један од ретких људи који је потпуно чист изашао из целе приче :cheers:

@Slaninica
Не можеш граматички исправну просто проширену реченицу да саставиш, а налазиш за сходно да коментаришеш људе који имају навијачког стажа и ауторитета о каквом ти можеш само да сањаш :roll:
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Uprava

Post by FCVNS »

PZS ne treba da ulazis u raspravu,posto neki ljudi misle da si moj klonirani nik...a neki da si mi saradnik,pa nema potrebe da me podrzavas...
Tesko je vagati ko se koga odrekao,svako ima svoju verziju,ja se pre osecam kao neko koga je grupa izneverila,ocekivao sam drugacije postupke,a nisam ih docekao...i pored svega mislim da grupa mora ozbiljno da sedne i zauzme stavove,a da se pojedinci ne opterecuju,ne moramo da se igramo drugara da bi grupa resila svoj problem...
Kako to mislis da treba skupstinari da odluce kako misle,nadam se da ne mislis da treba da glasaju kako im savest nalaze jer u tom slucaju ne planiram da se pojavljujem na takvom tuznom skupu???
slaninica
Posts: 90
Joined: Wed Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Uprava

Post by slaninica »

PZS
Klasicnu Freaks agentsku pricu pricas.Zaboravljeni asovi se medjusobno dopunjuju i brane.
Steta sto nisam za tastaturom da napisem malo duzi,gramaticki ispravan post. Nacicu vremena ovih dana.
Post Reply